Şimdi Ara

Keçiboynuzu / Meyve Özleri / Soğuk Sıkım Yağlar ve Çukurova'dan Ürünlerde Fırsat (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.553
Cevap
76
Favori
62.854
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kapkarga

Firmaya kargomu bir haftadır teslim alamadığımı özelden iletmişim. Kargo firması parayı benden almadığı ve yüzlerce kargo vermediğim için uğraşlarım kafi gelmemiş.1-2 günlük gecikmeden bahsetmiyorum 7-8 gün olmuş. Firma yapacağımız bir şey yok münferit bir olay diyor ve daha sonraki 3-4 günde hala değişen bir şey olmuyorsa kusura bakmayın sizi suçlarım. Bu durum karşısında firma olarak sürat kargoya bir serzenişiniz bile olmamış.Bu sorunun benim kadar sizi de bağlaması gerekir.

Merhaba,

Konuyu öyle aktarıyorsunuz ki sanki karşınıza duvar olmuş, sorularınızı cevaplamamışız.

Sorunu belirttiğiniz andan itibaren biz de durumu kontrol edip kargo şubesini aradık, teslim edileceğini, bir karışıklık olduğunu belirttiler. Bunun dışında kargo firması ile ilgili en fazla buradaki şube vasıtası ile bir şeyler yapabiliyoruz. Onlar için alelade müşterilerden biriyiz.

Ardından dün siz halen sorunun devam ettiğini söylediniz.

Bu olayda öyle aksettiriyorsunuz ki ilgisiz bir firmayız ve problem bizim sorumsuzluğumuzdan kaynaklı.

Şöyle yapalım, biz size ücret iadesini yapalım, kargo size ulaştığında da bu süreçte yaşadığınız problemlerin karşılığı olsun.

Yaklaşık üç aydır burada herkesin yaşadığı problem ile ilgilenmeye çalıştım, karşılığında da sizlerin güzel yorumlarını aldık ve satışımızı yaptık. İnternet satışlarımızı canlandırdık.

Herkese teşekkürler, yeni kampanyalarda görüşmek üzere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkinci siparişim elime ulaştı. Şehir dışında olduğum için bugün kontrol etmeye vakit bulabildim. Sıkıntısız sağlam bir şekilde elime ulaştı. Hediye içinde teşekkür ederim.

Keçiboynuzu / Meyve Özleri / Soğuk Sıkım Yağlar ve Çukurova'dan Ürünlerde Fırsat
  • Merhaba bende bugün 2220 numaralı siparisi verdim, urunler elime gelince yorumlarımi buraya yazarım
  • selamlar sipariş no2222 .son iki rakam kampanyası devam ediyorsa 5. siparişte yakalamış olacagım. unutmayalım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: matematikci660

selamlar sipariş no2222 .son iki rakam kampanyası devam ediyorsa 5. siparişte yakalamış olacagım. unutmayalım lütfen

Bu sefer tam yakalamışsınız hocam,

Tabiiki, bugün çıktı paketiniz.

Selamlar

www.atiserimarket.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seza

İkinci siparişim elime ulaştı. Şehir dışında olduğum için bugün kontrol etmeye vakit bulabildim. Sıkıntısız sağlam bir şekilde elime ulaştı. Hediye içinde teşekkür ederim.

Keçiboynuzu / Meyve Özleri / Soğuk Sıkım Yağlar ve Çukurova'dan Ürünlerde Fırsat

Rica ederiz hocam, sağlıklık günlerde tüketin inşallah.

Selamlar

www.atiserimarket.com

• Denemek için hep almak istedim ama sadece bir şişe almak istiyordum. Hafta sonraki bizim ilçe de markette satılmaya başladığını ve fiyatının 16 lira olduğunu gördüm. Tabi ki hemen aldım. Ancak bana çok tatlı geldi. Zevk meselesi, bizimkilerin damak tadına pek uymadı. İyi ki toplu sipariş vermemişim. Size hayırlı satışlar diliyorum. İlgili ve durust bir firma olduğunuz ben inandim. ..

• Siparişimi bugun teslim aldım. Kargoda kırılmasına olanak verilmeden oldukça güzel paketlenmiş. Bir sonraki siparişimde kontrol etmeme gerek olmaz diye düşünüyorum. Merak ettigim iki husus var;
    1- 1000gr keciboynuzu özü ile 670gr arasındaki fark organik olup olmaması mı yoksa ikiside aynı ürün mü?
    2- Keçiboynuzu unu sadece 250gr cam kavanoz ve 25kg torba şeklinde mi var? (torba şeklinde 2,5kg paketiniz varmı?)
  • yav hocam şu kiloluk meyve satışı olsun artık on kere yazdım.meyve alacam ama 1,2 lg paket olsun artık.
  • #2328 nolu siparişim ne zaman kargolanır acaba? saat 15.00 den önce verdiydim siparişi. pazartesi'ye kalmaz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.i.o.2.6

quote:

Firmaya kargomu bir haftadır teslim alamadığımı özelden iletmişim. Kargo firması parayı benden almadığı ve yüzlerce kargo vermediğim için uğraşlarım kafi gelmemiş.1-2 günlük gecikmeden bahsetmiyorum 7-8 gün olmuş. Firma yapacağımız bir şey yok münferit bir olay diyor ve daha sonraki 3-4 günde hala değişen bir şey olmuyorsa kusura bakmayın sizi suçlarım. Bu durum karşısında firma olarak sürat kargoya bir serzenişiniz bile olmamış.Bu sorunun benim kadar sizi de bağlaması gerekir.

Merhaba,

Konuyu öyle aktarıyorsunuz ki sanki karşınıza duvar olmuş, sorularınızı cevaplamamışız.

Sorunu belirttiğiniz andan itibaren biz de durumu kontrol edip kargo şubesini aradık, teslim edileceğini, bir karışıklık olduğunu belirttiler. Bunun dışında kargo firması ile ilgili en fazla buradaki şube vasıtası ile bir şeyler yapabiliyoruz. Onlar için alelade müşterilerden biriyiz.

Bu olayda öyle aksettiriyorsunuz ki ilgisiz bir firmayız ve problem bizim sorumsuzluğumuzdan kaynaklı.

Şöyle yapalım, biz size ücret iadesini yapalım, kargo size ulaştığında da bu süreçte yaşadığınız problemlerin karşılığı olsun.

Yaklaşık üç aydır burada herkesin yaşadığı problem ile ilgilenmeye çalıştım, karşılığında da sizlerin güzel yorumlarını aldık ve satışımızı yaptık. İnternet satışlarımızı canlandırdık.

Burda sizin yapacağınız bir şey yok ki. Koskoca hepsiburada çözemiyor kargo olayını. Kargo şubesi teslim etmeyecekse ne kadar uğraşsanız da teslim etmiyor. Siz kargo yapmışsınız yapacağınız başka bir şey yok

• JSBach kullanıcısına yanıt
    Kalmaz hocam merak etmeyin, bu akşamüstü kargoya teslim edilmiştir.

Selamlar

www.atiserimarket.com

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

quote:

Orijinalden alıntı: c.i.o.2.6

quote:

Merhaba,

Burda sizin yapacağınız bir şey yok ki. Koskoca hepsiburada çözemiyor kargo olayını. Kargo şubesi teslim etmeyecekse ne kadar uğraşsanız da teslim etmiyor. Siz kargo yapmışsınız yapacağınız başka bir şey yok

Sağlık olsun hocam,

Dediğiniz gibi elimizden bir şey gelmeyen noktalar oluyor bizden bağımsız.

Teşekkürler desteğiniz için,

Selamlar

www.atiserimarket.com

• Bugün 4.kez sipariş verdim.Bu sefer sadece meyve siparişi verdim.Tek rakamla kaçırdık yine hediyeyi
    Sorunsuz geleceğinden eminim siparişimin şimdiden teşekkürler.

Sipariş No: #2365
  • 1000 gr keçibonuzu özü ile 670 gr olan arasında ne fark var?

• quote:

Orijinalden alıntı: receppal

1000 gr keçibonuzu özü ile 670 gr olan arasında ne fark var?

Şişe farkı. 1000 gr alın boşa para vermeye gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, 1000 gr olan plastik şişemi?

• quote:

Orijinalden alıntı: receppal

teşekkürler, 1000 gr olan plastik şişemi?

Evet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar dün arkadaşım ürünü hacettepe üniversitesine sorguladı ve bölüm başkanından gelen cevap o firma ile mahkemeliyiz izinsiz isim kullanılarak reklam yapılıyor bilginize diyerek uyarıldık herkesin haberi olsun isteyen üniversiteye mail atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umsera1

arkadaşlar dün arkadaşım ürünü hacettepe üniversitesine sorguladı ve bölüm başkanından gelen cevap o firma ile mahkemeliyiz izinsiz isim kullanılarak reklam yapılıyor bilginize diyerek uyarıldık herkesin haberi olsun isteyen üniversiteye mail atabilir.

bende tam sipariş verecektim:(
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.