Şimdi Ara

Kakegurui 2017 Yaz Sezonu Serisi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tuhaf bir anime ama izlettiriyor kendini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

6. BÖLÜM 19 AĞUSTOSTA, 7. BÖLÜM 20 AĞUSTOSTA YAYINLANACAK!

tarihler neden böyle
  • Olimpiyatlar nedeniyle 2017 serilerinden bazıları ara verdi dostum

Kakegurui'de onlardan birtanesi
  • Son mesajda Ao sol yazdığını görünce yeni bölüm eklendi sandım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acayip kumara özendiriyor ama çok keyif alarak izliyorum. Son bölümde birçok şeyi havada bırakmışlar yeni bölüm için sabırsızlanıyorum.
  • kusura bakma pm bölümüne de cep telefonu onayı getirmişler buradan yazayım dedim. @Ao Sol

sormamda sakınca yoksa, sebebi forum içi mi dışı mı? kabahat bizden kaynaklı mı? sizin gibi değerli bir üyeyi kaybetmek üzücü olacak.

• Mangasi , cizimleri falan cok guzel. Bitsinde izleyecegim butun sezonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kakegurui 2017 Yaz Sezonu Serisi bölümün sonunda o kadar su ağzından çıkmadıysa isteği yerine geldi

• Final bölümü yayınlandı. Henüz izlemedim ama takip eden varsa uplayayım konuyu dedim.
    Buyrun bu da linki:http://www.turkanime.tv/video/kakegurui-12-bolum-final
    İndirmek isteyenler için link:http://areyousuresubs.blogspot.com.tr/p/kakegurui.html

Not: Funsubla herhangi bir bağlantım yoktur. Depolamak isteyip bulamayan varsa yardımcı olmak amaçlı paylaştım. Bildiğim başka çevirisini yapan fansub da yoktu.

• Şimdi izledim

mangadan bağımsız olması kaliteyi gözle görülür bir şekilde düşürmüş. gene de işaretli kartın ne olduğunu merak ediyorum. keşke mangaya göre devam edip 2. sezonu da çıksaydı
  • Çöp final

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dir Ko Maar kullanıcısına yanıt
    Başkanın konseyi dağıtmasından dolayı büyük ihtimal çıkacak diye düşünüyorum. Yeni başkan seçimi için oynanan kumarlarla puan toplanacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patatessiz patso -- 25 Eylül 2017; 13:31:17 >

• devam edeceğini sanmıyorum. mangaya göre ilerlemeye devam edecek olsaydı başkan yerine sekreterle kumar oynaması gerekiyordu son bölümde zaten. ya bekledikleri ilgiyi alamadılar ya da tadında bırakalım dediler bilmiyorum ama hoş oşlmayan bir şekilde bitirdiler güzelim seriyi

tabi bu benim görüşüm
  • Güzel final verdi ama bu animenin sadece manga tanıtımından ibaret olması üzdü :(...

• Berbat finaldi ellerine sağlık

Verdiğim 9 puanı tamamen geri çektim,2.sezon gelirse umarım düzeltirler durumu

• mangada konseyi dağıttıktan sonra da hikaye devam ediyor. Ayrıca mangada başkanla değil sekreteriyle kumar oynadıktan sonra konseyi dağıtıyor.

Umarım 2. sezon çıkar. Attack on titan ve drifters ile birlikte beklemeye değer animelerden.

• Finali yeni izleyebildim.Tüm sezonun atmosferini bitirdi final,zaten çok etkileyici bir anime değil.Çerezlik.Notum 6/10!

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.