Şimdi Ara

[biri beni aydınlatsın] KAFALAR KARIŞIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler iyi denebilecek bi anadolu lisesinde okuyorum.hedefim 25-30k civarı ama geçen sene bizim okuldan sadece 3-4 tane tıp çıkmış.
    benim bizim okul mezunlarından tanıdıklarımın hepsi iyi yerlerde, mesela sadece tanıdıklardan [uzaktan akrabalar] 5-6 tane tanıdığım tıp kazanan mezun arkadaş var[bizim okuldan].anlamadığım böyle iyi bi okuldan neden sadece 3-4 tane tıp çıktığı. bi hocaya da bu durumu sordum ve bizim okulun öğrencilerinin çok büyük bi oranının mezun senesinde yerleştiğini söyledi. bu da benim moralimi bozuyor.sınıf desen herkesin hedefler zirvede, sınıfta hedefi tıp olan 15 kişi var. ne olucak acaba sene sonunda . hedefimden çok çok uzakta bi sıralama yapıcam gibi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi predator2002 -- 21 Eylül 2019; 19:47:12 >

• bizim okuldan ne tıpı geçen okul birincisi 90kya girdi .d
    ben ise okul birincisinin hallice gerisinde olup 25k istiyorum..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bizim okula ben teogda 378 le girdim. okul ortalamanın altında bir liseydi. son 20 yıldır bizim okuldan tıp ve hukuk çıkmamış. ilk kez 2 kişi hukuk kazandı. takılma saçma şeylere işine odaklan Allah kerimdir sen elinden geleni yap
  • up
  • kolejlerin fen lisesindeki herkes boğaziçi pc veya hacettepe istiyo dert etme adam gibi çalış sonuna kadar kovala olmazsa mücadelemi verdim olmadı dersin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.