Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1421. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.163
Cevap
275
Favori
3.120.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aesenel

quote:

Orijinalden alıntı: elephone

aesenel hocam English Club TV yayını geri gelecek mi?

Gelecek merak etmeyin.

Ne zaman gelecek?
  • aesenel ,merhaba önecelik şunu bir düzeltelim.Tv8 kanalında çalışan bir bayan bu cümleyi kullandı?

ben butür cümle kullanmam.

türksat çalişanina ne tur sorular sormaliyiz sizce.! Sunlari sormaliyiz bence?

1) rtl ve rtl kanallari neden çıkarildi.

2)diger kanallar saniyesinde turksat kablo lisansi aliyorlarda.

diger kanallar alamiyor sureç devamli uzatiliyor.

3) habire kanallar çikariliyor?

4)turksat kablo tv digital platformu şu zamana kadar giden kanallarin yerine hangi kanallarla doldurdu.

.

5)özel avrupa kanallari neden yok.

6)her digital platform, yeni kanallar eklerken biz aboneler sadece izlemekle yetiniyoruz.

Fx guru ve belgesel gurubu haricinde bana ve abonere birtane kaliteli yabanci ,kanal ve kanallar gosterebilirmisiniz.

Bir paket çıkartip bizlerin istedikleri kanallari getirip bu pakette sunum yapabilirler.

ama turksat kablo tv'de şunu görmekteyim? İsmi kablo tv ,başlayip ,teledünyayla ,bitirip ,digital kablo tv devam eden bir platform yeniliklerden uzak ve abonerin beklentisinde uzak kalan bir platform oldu?

birazda sitem bizden olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 19 Nisan 2017; 15:38:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    Şuanki durumda hızı yükseltmem ödediğim ücretin artmasına sebep olacak, onun için taahhüt bitimini bekliyor. Taahhüt bitiminde tv paketini alta çekip, internet hızını yükseltmeyi düşünüyorum. Böylelikle ödediğim fatura tutarı artmamış olacak.

• Yanlış kişiye soruyorsunuz. O kişiyi de zor durumda bırakacaksınız. Kendisi Turksat çalışanı yöneticisi değil. Hastanede aksaklık yaşadığınızda gidip doktora söyleseniz doktor bir şey yapamaz.
  • Yine de soruların cevabını ben de madde madde merak ettim :) Bu arada benim soruma da bir Allahın kulu cevap vermemiş. Modül de yeni kanal gelince nasıl oluyor.Kendi ekleniyor mu manuel eklenirse kanal sıralaması bozuluyor mu?
  • Sir June8 S kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla cevaplıyım hocam. Otamatik kanal ekleme olunca sıralama bozuluyor diye biliyorum. Onun için modül kullanıcıları yeni kanal geldiğinde manuel olarak ekliyorlar. Eklenen kanalıda istediği sıraya alabiliyorlar.

Yanlışım varsa arkadaşlar düzeltebilir.

Bende modül alıcam hocam büyük olasılıkla. İnteraktif cihazdan hala haber yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: UnemployedTR

aesenel ,merhaba önecelik şunu bir düzeltelim.Tv8 kanalında çalışan bir bayan bu cümleyi kullandı?

ben butür cümle kullanmam.

2)diger kanallar saniyesinde turksat kablo lisansi aliyorlarda.

diger kanallar alamiyor sureç devamli uzatiliyor.

4)turksat kablo tv digital platformu şu zamana kadar giden kanallarin yerine hangi kanallarla doldurdu.

.

6)her digital platform, yeni kanallar eklerken biz aboneler sadece izlemekle yetiniyoruz.

Fx guru ve belgesel gurubu haricinde bana ve abonere birtane kaliteli yabanci ,kanallar gosterebilirmisiniz.

Bir paket çıkartip bizlerin istedikleri kanallari getirip bu pakette sunum yapabilirler.

ama turksat kablo tv'de şunu görmekteyim? İsmi kablo tv ,başlayip ,teledünyayla ,bitirip ,digital kablo tv devam eden bir platform yeniliklerden uzak ve abonerin beklentisinde uzak kalan bir platform oldu?

birazda sitem bizden olsun.

buraya gönüllü olarak yazdığımı ve bildiğim şeyleri paylaştığımı konu hakkında bilgi sahibi olmadığım şeyleri de elimden geldiğince arkadaşlara sorarak gerek özelden gerek genel olarak cevapladığımı hatırlatmak isterim.

Şu yazdıklarınızdaki üslubunuz hiç hoş değil ama ben yine de bildiklerimi cevaplayayım.
    --------------------------
    Tv8 kanalında çalışan bir bayan bu cümleyi kullandı? ben butür cümle kullanmam.
    * Size bu cümleyi kuran bayanın ismini rica edebilir miyim? Savsaklamak derken? Sözleşmenin imzalandığı yok. Ortada kablo lisansı yok. Türksat'ın yapabileceği bir şey yok.

* Üslübunuzu düzelterek istediğinizi sorabilirsiniz. Bildiğim soruları cevaplıyorum zaten.

* Maliyetleri yüzünden çıkarıldı. Bazı abonelerin tepkisi de etkili oldu. Sürekli şikayet aldığınız kanal üstelik maliyetliyse platformda tutmazsınız.

2)diger kanallar saniyesinde turksat kablo lisansi aliyorlarda.diger kanallar alamiyor sureç devamli uzatiliyor.
    * Bunu RTÜK'e soracaksınız. Lisansı ben vermiyorum. Malesef Türksat'ta vermiyor. Biz otoyolu işletiyoruz. Ehliyetiniz olmadan araba kullanamazsınız.

* Habire? Örneklerle yazarsanız bildiğim kanallar hakkında cevap yazabilirim.
    * Bunu laf olsun diye sorduğunuzu biliyorum. Bana göre spor kanalları haricinde performans/maliyet olarak yeterli bir platform.
    Ne kadar ekmek o kadar köfte.

* maliyet

* diğer platformlara geçmemeniz için ortada bir sebep göremiyorum. Bende araba yok mesela ben de diğer arkadaşlarım arabaya binerken izlemekle yetiniyorum.

Fx guru ve belgesel gurubu haricinde bana ve abonere birtane kaliteli yabanci ,kanallar gosterebilirmisiniz.
    Diğer platformların münhasıran almadıklarından örnek verebilir misiniz?

* O işler öyle yürüseydi öyle yapılırdı.

* Bkz. 6 nolu cevap

---------------
    Ben bu şirketin sahibi değilim sadece çalışanıyım. Göz önünde bulundurmanız dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

quote:

quote:

merhaba ,aesenel bir kaç kanal var !! hala gelmeyen öncelikle tv8,5 ve teve 2 hd bu konu hakkında bilginiz varmı? Ben bir bilgi paylaşmiştim tv8,5 kanaliyla ilgili bu forumda kanaldan bilgi almistim olumlu yönde ama malesef bir turlu adımlar atilmadi.ayrica kanaldan sozlesme imzanlandiginida duymustum kanaldan acaba turksat oyaliyormu.

Bu konuda yazmıştım. Önceki mesajlarımda görebilirsiniz. Bir Türksat çalışanına Türksat oyalıyor mu diye sormak da çok ilginç hakikaten.

* teve2 sözleşmeyi imzalamıyor. Adamlar istemiyor anlayacağınız.
    * tv8,5 ile ilgili tek sorun kablo lisansı.

selamlar.

Merhabalar,

a2 HD niye eklenmedi bu konuda bilginiz var mı?

Malesef bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elephone

aesenel hocam English Club TV yayını geri gelecek mi?

Gelecek merak etmeyin.

Ne zaman gelecek?

Bilmiyorum malesef.
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    Cevap için çok teşekkür ederim kardeşim. Peki benim asıl amacım internet kablo tv almama gibi bir seçeneğim var mı? Kampanya dışında internet paket fiyatı daha yüksek. İstememe nedenim de iptv de tüm kanallar var hızlı bir internet ile mevzuyu çözerim. İnternet için verilen modem kaliteli mi? Birde telefon hattımı taşımam gerekiyor bu durumda türk telekom ile onlar hallediyorlarmı yoksa benim iptal etmemi mi beklerler?
    Bazen kendi ekleniyor. Bazen eklenmeyebiliyor. Modül kullanıyorum. Eklenmediği durumda manuel arama ile ekleyebilirsiniz. Sorunuzu görmemişim. Yoksa cevap verirdim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyieee

Cevap için çok teşekkür ederim kardeşim. Peki benim asıl amacım internet kablo tv almama gibi bir seçeneğim var mı? Kampanya dışında internet paket fiyatı daha yüksek. İstememe nedenim de iptv de tüm kanallar var hızlı bir internet ile mevzuyu çözerim. İnternet için verilen modem kaliteli mi? Birde telefon hattımı taşımam gerekiyor bu durumda türk telekom ile onlar hallediyorlarmı yoksa benim iptal etmemi mi beklerler?

Analog kablo tv almanız zorunlu ne yazık ki. O kablo eve çekilmek zorunda internet için ama analog kablo tv yi kullanmayabilirsiniz. Sadece interneti kullanırsınız. Dijital kablo tv siz internet kampanyaları mevcut. Taahhüt vererek onlardan birini alabilirsiniz. Taahhütsüz paket fiyatları pahalıya geliyor maalesef. Taahhütlü kampanyaya girerseniz taksitli modemde alabilirsiniz ya da modemi kiralayabilirsiniz. Yeni abonelere Netmaster infinity 401 modem veriliyor. Wifi çekiminde sıkıntılar vardı. Yeni güncelleme geldi bu sorunun çözümü için, o konuda son durum nedir bilemiyor açıkcası. Ben router kullanıyorum wifi sorununu bu şekilde hallettim. Numara taşınabiliyor ama bunu siz mi hallediyorsunuz yoksa Türksat, Telekom ile kendi mi çözüyor o konuda bilgi sahibi değilim. Ne söylesem yalan olur.

• oup59 kullanıcısına yanıt
    Tv'yi başka odaya taşımak istersem ne yapacağım demiştim onlarda servis üceti 30₺ artı kullanılan parça parası demişlerdi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

merhaba ,aesenel bir kaç kanal var !! hala gelmeyen öncelikle tv8,5 ve teve 2 hd bu konu hakkında bilginiz varmı? Ben bir bilgi paylaşmiştim tv8,5 kanaliyla ilgili bu forumda kanaldan bilgi almistim olumlu yönde ama malesef bir turlu adımlar atilmadi.ayrica kanaldan sozlesme imzanlandiginida duymustum kanaldan acaba turksat oyaliyormu.

Bu konuda yazmıştım. Önceki mesajlarımda görebilirsiniz. Bir Türksat çalışanına Türksat oyalıyor mu diye sormak da çok ilginç hakikaten.

* teve2 sözleşmeyi imzalamıyor. Adamlar istemiyor anlayacağınız.
    * tv8,5 ile ilgili tek sorun kablo lisansı.

selamlar.

Merhabalar,

a2 HD niye eklenmedi bu konuda bilginiz var mı?

Malesef bilmiyorum

Yine de teşekkürler. Spor konusunda eksikler var. Eurosport 2 HD'nin çıkarılması kötü oldu. S Sport kanalıyla görüşme oldu mu? BBC HD çıkarıldı. BBC Earth HD kanalı gelse güzel olur. BBC Entertainment yerine de getirilebilir. Çoğu ülkede yayını sonlanan eskisi kadar içeriğine öem verilmeyen SD yayın yapan bir kanal.
  • Sembol hızı ne anlama geliyor?
  • aesenel,merhaba tekrardan ,ben bu zamana kadar uslubumu bozmadim ,forumdaki arkadaşlarimda bilirki sizede bozmadim? Boyle bututum bana yakismaz emin olun.

Sitemle,uslubu ayirmak gerekir!

size teşekkur ederizki bu forumda bildiklerinizi aktariyorsunuz ,bizlerde memmunuz bu açidan.

Tv8 kanalindaki çalisan arkadaşlar degişmekte ismini malesef almadim!

Aldigim taktirde sizinle paylaşmaktan şeref duyarim.

Aslinda ,digital kablo tv platformunda istenilen tepkileri dile getirdim,yazilarimda sert elestiriler olabilir.bu uslub degildir ,sadece tepkidir. bu olaylara?

"Biz aboneler haketmiyormu yıllardan beri hep diger platformlarda yeni kanallar gelir?bunu tartismasini yapiyoruz" ama sizde haklisiniz nekadar ekmek okadar kofte guzel aciklamişsiniz.aboneler kablo tv'nin geldigi durumun farkinda uzun zamandir!!

Genede bizler kablo tv'nin uzerine koymasiydi.

teşekkur ederim aesenel yeni bilgilerle bizlerle olursunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 19 Nisan 2017; 17:31:54 >
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler Panasonic. Ben biraz once Neta son cihazi arayip kiraladim.Modul cikana kadar onu deneyecegim.Kadin son cihaz garantisi veremeyiz dedi.Siz gonderin son cihaz cikmazsa ben de iptal ederim dedim. :) Modul cikinca onu da denerim kiralayip. Cunku modul sonrasi trt 4k falan eklenir diye dusunuyorum. Gerci uydudan izleyebiliyorum ama su Next cihazi ozellikle Pozitek sonrasi hic sevemedim. Bu geleni de begenmezsem kiralamayi iptal ederim. Eski cihaz ya da modul... Modul de de su kanal siralamasi dusunduruyor.Kutularda kanal ekleniyor ya kendiliginden iyi oluyor.Hatta pozitek lutfen bekleyiniz yazisina hastaydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir June8 -- 19 Nisan 2017; 17:34:29 >
  • quote:

Bazen kendi ekleniyor. Bazen eklenmeyebiliyor. Modül kullanıyorum. Eklenmediği durumda manuel arama ile ekleyebilirsiniz. Sorunuzu görmemişim. Yoksa cevap verirdim:)

Tesekkur ederim.

Önemli değil. Kanalları otomatik sıralama yaparsanız listede sorun yaşamazsınız. Modül sayesinde istediğiniz gibi sıralama yapabilirsiiz. İki kumanda olmaması bir de görüntünün daha iyi olduğunu da fark edeceksiniz.
  • seyhgalip S kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler. Henüz ben de aramadım. Müşteri hizmetleri ücretli olacak demişti sadece. Tv yayının taşınacağı odada halihazırda TV için koaksiyel çıkış var. Digitürk takılı şu an orada. Sinyal ayarlaması gerekecek. Açıkçası ana kutudan daireye gelen kablo yapısını vs. bilmiyorum. Onlarda fiziksel olarak bir çalışma yapacaklarsa o zaman tabi ki parça parası da çıkar.
  • 
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.