Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1420. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.161
Cevap
275
Favori
3.120.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14181419142014211422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim cevabınız için. Edge'de de silverlight yükleyin diye uyarı geliyor. Yükleyince de olmuyor. İnternet explorer'da açmayı başarır gibi oldum ama bazı kanallar açılmıyor. Açılanlar takılıyor kesiliyor. Filmler açılmıyor. Çok verimsiz, resmen yapılmak için yapılmış bir platform olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba,
    dün akşam tv yayınım gitti. mh. aradım cihaz arızalı olabilir dedi. bu gün cihaz kontrolü için geleceklermiş.
    cihazın garatisi bitti 2.5 yıllık.
    cihaz arızalıysa yeni cihaz için ücret alınıyor mu?
    bu dandik cihaza tekrar para vermek istemem açıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhan12311

Teşekkür ederim cevabınız için. Edge'de de silverlight yükleyin diye uyarı geliyor. Yükleyince de olmuyor. İnternet explorer'da açmayı başarır gibi oldum ama bazı kanallar açılmıyor. Açılanlar takılıyor kesiliyor. Filmler açılmıyor. Çok verimsiz, resmen yapılmak için yapılmış bir platform olmuş.

aynı sorundan bende dertliyim
    eskıden frefox ile çalısıyordu şimdi ise hiç birinde çalısmaz oldu crome da dediğiniz gibi silver istiyor yükle kaldır yapmaktan bunaldım
    wındows 7 home kullanıyorum
    madem böyle sorun olucak kaldırın bari hiç olmazsa
  • aesenel kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Modül haberini nerden aldınız ve ne zamana satışına başlıcaklar
  • nisan sonu mayıs bası demişlerdi bana conax modül satısı için kablo tv abone merkezlerinden
    sanırım sona gelindi hayırlısı bakalım
  • aesenel kullanıcısına yanıt
    hocam verdiğiniz değerli bilgiler için çok teşekkürler

kablowebtv uygulamasına bir el atsanız vizioon kanallarında türkçe altyazı kapanmıyor zaten türkçe dublajlı yayın yapıyor kanal

kimi zaman uygulamadan çıkış yapıyor bazen giriş yaptığın halde tekrar giriş yapın diyor playstoredaki yorumları okusanız herkez şikayetçi kablowebtv uygulamasından pek stabil çalışmıyor. birde kanal sayısı bence yetersiz belgesel kanaş sayısı artmalı ve hiç değilse uydudaki ücretsiz kanallar eklenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 18 Nisan 2017; 11:44:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forever eagle

merhaba,
    dün akşam tv yayınım gitti. mh. aradım cihaz arızalı olabilir dedi. bu gün cihaz kontrolü için geleceklermiş.

cihaz arızalıymış. bu cihazdan almak istemiyorum. toplasan günde 1 saat tv seyredilmez 2.5 yılda pert oldu.

alternatif cihaz kullanabilir miyiz? önerisi olan varmı? yada conax modül?
  • quote:

merhaba,

Eğer yanlış bilmiyorsam,yeni cihazı abonelerine uygun fiyata satıyorlar.

70-80 lira falandı galiba bunu da 24 aya bölüyorlardı aylık 3-4 lira gibi bir ödemeyle.
  • elephone E kullanıcısına yanıt
    Evet Windows 10 kullanıyorum. Silverlight yüklemiştim olmamıştı. Diğer verdiğiniz linki de yükleyip deneyeceğim. Sonucu buradan yazarım belki diğer arkadaşlar için de bir çözüm olur. Ama elden geçmesi gerektiği kesin sistemin.

• merhaba ,aesenel bir kaç kanal var !! hala gelmeyen öncelikle tv8,5 ve teve 2 hd bu konu hakkında bilginiz varmı? Ben bir bilgi paylaşmiştim tv8,5 kanaliyla ilgili bu forumda kanaldan bilgi almistim olumlu yönde ama malesef bir turlu adımlar atilmadi.ayrica kanaldan sozlesme imzanlandiginida duymustum kanaldan acaba turksat oyaliyormu.

• quote:

quote:

merhaba,

cihaz arızalıymış. bu cihazdan almak istemiyorum. toplasan günde 1 saat tv seyredilmez 2.5 yılda pert oldu.

conax modüller yakında satısa cıkıcakmıs biraz bakleyebilirsiniz bu arada kıralık cihazda vermeye başlamıs kablo tv modül alana kadar bunuda düsünebilirsinizhttps://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar,514,ekstra-indirimli-cihaz-kiralama-kampanyasi
    https://www.turksatkablo.com.tr/Cihazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursalı963 -- 18 Nisan 2017; 18:47:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

quote:

quote:

merhaba,

conax modüller yakında satısa cıkıcakmıs biraz bakleyebilirsiniz bu arada kıralık cihazda vermeye başlamıs kablo tv modül alana kadar bunuda düsünebilirsinizhttps://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar,514,ekstra-indirimli-cihaz-kiralama-kampanyasi
    https://www.turksatkablo.com.tr/Cihazlar

dün akşam mh ile görüştüm.

aynen dediğiniz gibi cihazı kiralayabir daha sonra modül alabilir mişim.

• quote:

Orijinalden alıntı: elephone

aesenel hocam English Club TV yayını geri gelecek mi?

Gelecek merak etmeyin.
  • Arkadaşlar kablotvden memnun musunuz?
    TTnet sözleşmem bitiyor. Kablonet kampanyasında hep kablotv de var. Altın paket 12 sinema kanalı nasıldır? Diğer kanallarla beraber memnun musunuz?

Bir de hd uydu alıcısı kiralama oluyor da tvnin kendi uydu alıcısı var ona uygun bir alternatifleri oluyor mu?
    İsim olarak kablotv alacağım uydu dijital yayını olacak değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnemployedTR

merhaba ,aesenel bir kaç kanal var !! hala gelmeyen öncelikle tv8,5 ve teve 2 hd bu konu hakkında bilginiz varmı? Ben bir bilgi paylaşmiştim tv8,5 kanaliyla ilgili bu forumda kanaldan bilgi almistim olumlu yönde ama malesef bir turlu adımlar atilmadi.ayrica kanaldan sozlesme imzanlandiginida duymustum kanaldan acaba turksat oyaliyormu.

Bu konuda yazmıştım. Önceki mesajlarımda görebilirsiniz. Bir Türksat çalışanına Türksat oyalıyor mu diye sormak da çok ilginç hakikaten.

* teve2 sözleşmeyi imzalamıyor. Adamlar istemiyor anlayacağınız.
    * tv8,5 ile ilgili tek sorun kablo lisansı.

selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakalak

hocam verdiğiniz değerli bilgiler için çok teşekkürler

kablowebtv uygulamasına bir el atsanız vizioon kanallarında türkçe altyazı kapanmıyor zaten türkçe dublajlı yayın yapıyor kanal

kimi zaman uygulamadan çıkış yapıyor bazen giriş yaptığın halde tekrar giriş yapın diyor playstoredaki yorumları okusanız herkez şikayetçi kablowebtv uygulamasından pek stabil çalışmıyor. birde kanal sayısı bence yetersiz belgesel kanaş sayısı artmalı ve hiç değilse uydudaki ücretsiz kanallar eklenebilir.

Personel olarak ne işte ne evde ben kullanamıyorum :)

Bir altyapı değişikliğine gidilecek sanırım o tarafta da ciddi bir çalışma var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamikara

Merhaba

Modül haberini nerden aldınız ve ne zamana satışına başlıcaklar

Türksat'ta çalışıyorum.
    Paylaştığım görsel web sitesinde cihazlar kısmına eklenecek olan görsel.

Ne zaman olduğunu bilmiyorum. Haber bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyieee

Arkadaşlar kablotvden memnun musunuz?
    TTnet sözleşmem bitiyor. Kablonet kampanyasında hep kablotv de var. Altın paket 12 sinema kanalı nasıldır? Diğer kanallarla beraber memnun musunuz?

Bir de hd uydu alıcısı kiralama oluyor da tvnin kendi uydu alıcısı var ona uygun bir alternatifleri oluyor mu?
    İsim olarak kablotv alacağım uydu dijital yayını olacak değil mi?

Uyduyla alakası yok hocam. Alacak olacağınız hizmet dijital kablo tv hizmetidir. Yanında kablo net olarak internette alabiliyorsunuz. Analog kablo tv yanında bedavaya geliyor. Evde mutfakta yatak odasında tv varsa spliter yardımıyla dağıtabiliyorsunuz analog kablo tv yi.

Dijital kablo tv için cihaz kiralayabilirsiniz şu aşamada. Ya da biraz beklerseniz conax modül satışı başlıcak onu alabilirsiniz. Tv nizdeki uydu alacınızla alakalı birşey yapamazsınız. Çünkü olay kablo tv, uyduyla alakası yok. Cihaz ya da modül almadan dijital yayınları izleyemezsiniz.

Kanallara gelirsek altın pakette 11 sinema kanalı 1 dizi kanalı mevcut. Yayınlanan filmler çok yeni filmler olmuyor. Onun için vizyon filmlerini bu kanalda çok göremezsiniz. Ama arada güzel filmler olmuyo değil. Onun dışında belgesel kanalları çok çeşitli; nat geo lar, discovery kanalları HD olarak mevcut. Ulusal kanalların çoğu HD olarak platformda yer alıyor. Yani kafanızda soru işareti kalmasın. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ben 25 mbps 250 GB AKN li kullanıyorum. Hız süper zaten. Üst paket ve vizioon paketi abonesiyim. Bazı filmleri netten indiriyorum o yetiyor bana. Ama taahhüt bitiminde hızımı 50 mbps ye çıkarmayı düşünüyorum. Belli bir süre sonra 25 te yetmiyor insana. Umarım yararı olur. Saygılar..

• panasonicman kullanıcısına yanıt
    Hızınızı şimdi niye yükseltmiyorsunuz da taahhüt bitimini bekliyorsunuz onu anlayamadım. Kampanya tarifeleriniz içinde daha üstü yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aesenel

quote:

Orijinalden alıntı: UnemployedTR

merhaba ,aesenel bir kaç kanal var !! hala gelmeyen öncelikle tv8,5 ve teve 2 hd bu konu hakkında bilginiz varmı? Ben bir bilgi paylaşmiştim tv8,5 kanaliyla ilgili bu forumda kanaldan bilgi almistim olumlu yönde ama malesef bir turlu adımlar atilmadi.ayrica kanaldan sozlesme imzanlandiginida duymustum kanaldan acaba turksat oyaliyormu.

Bu konuda yazmıştım. Önceki mesajlarımda görebilirsiniz. Bir Türksat çalışanına Türksat oyalıyor mu diye sormak da çok ilginç hakikaten.

* teve2 sözleşmeyi imzalamıyor. Adamlar istemiyor anlayacağınız.
    * tv8,5 ile ilgili tek sorun kablo lisansı.

selamlar.

Merhabalar,

a2 HD niye eklenmedi bu konuda bilginiz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 14181419142014211422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.