Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
3
Favori
2.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yanaz. -- 21 Mart 2020; 19:8:39 >

• silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yanaz. -- 21 Mart 2020; 19:8:51 >
  • Ben de merak ediyorum sorunun cevabını. Köşeye pusayım.
  • Kimse lenovo forumlarıyla pek ilgilenmiyor sanırım :). Keşke bugün biraz yorum gelseydi. Zira ilçemizdeki bimeks akşam 11'de kapanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben hemen cevaplayayım.

K5 NOTE

bende lenovo telefon araştırması yapıyorum, bakmadığım model kalmadı.

çift sim cihaz gerekiyor.

lenovo vibe p1 e tam kafam yattı diyordum ki karşıma vibe s1 çıktı.

tamam 3 gb ram kasa güzel, değşik renkleri var vs...

tam bunu isterken k5 note u gördüm

yine aynı şekilde 5.5 ekran ram kasa vs. güzel göründü.

şuan fikrimi değiştirecek bir telefon bulunmuyor.

ama eminmisin 3gb ram olmayacağına, parmak izi olmadığını biliyorum ama ram dan emin değilim.
  • lenovonun internet sitesine telefonun özelliklerini ekleyen elemanlar derhal kovulmalı

adamlar hafızanın ne kadar olduğunu yazmayacak kadar acizler
  • silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yanaz. -- 21 Mart 2020; 19:9:10 >
  • lenovo'nun bu kadar özentisiz ve beklentileri karşılamayan hamleler yapması beni de sıkı bir savunucuları olarak bazen arkadaş arasında utandırıyor. Öve öve p70 aldırdığım nice insan varken, şimdi birbiriyle kıyaslanmaktan bir türlü satın alınamayan -türkiye için baz versiyon haline getirilmiş- ve özentisiz destek sunulan bu modellerden midem bulanmaya başladı.
    k5 note geliyor dediler heyecanla bekledik, yurtdışı sitelerde sunulana hiç benzemeyen abuk bir şey olarak satışa çıktı. Diğer modellere bakıyorsun, hepsinde bilerek bir özellik kırılmış olarak geliyor. Ya herşeyi mükemmelken pili 2bin küsür, ya diğer herşey mükemmelken işlemci murat 124 misali, bi diğerine bakıyosun herşey mükemmelken 1 gb ram... bu tip şeyler.. bu nedir arkadaş? satış politikanız cidden iğrendiriyor..
  • Ayrıca aynı ikilemde (a7010-k5 note) kalmışken ikisinden de geçip meizu, xiaomi, asus filan bakmaya başladım. uyuz ettin beni lenovo.
  • Lenovo K5 ve Vibe S1 Lite ürünleri de tüm dünyada çift hatlı iken bize tek hatlı versiyonunu göndermişler. Uygun fiyatlı, çift sim telefon bakıyordum K5 çıktı diye sevindim bir baktım tek simliymiş Hadi dedik 200 tl daha veririz S1 Lite ı bekleyelim onu da tek simli getirdiler
  • Helio p10 ve 3gb ram 999 tl bence hic fenadeğil ki piyasada p10 lu iki cihaz daha var biri meizu m3 note o da 999 tl fakat hem ithalatci garantili hem 2gb ram var bir diğeri ise xperia xa ultra onunda fiyat 1600 tl ve pil 2700 milamp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende A7010 ve K5 Note arasında kararsızım parmak izi okuyucu olan versiyonu gelecek mi kesin bilgisi olan var mı?

• Neden sadece altın rengi geldi ki ? Bir de kamerası nasıl acaba ?
  • @rezilvezir
    Ben de sizin gibi lenovoya sinir oldum ve başka telefon bakıyorum. Kararınızı verdiğinizde bana da haber verir misiniz?
    @unpop
    Gelen telefonlar kırpılmaktan beter oldular.
    @swordmaster33
    Hocam piyasadaki cihazlarla kıyaslayınca haklısınız lakin bizim canımızı sıkan olay şu ki cihaz yurtdışında tabiri caizse gırtlak dolu, ama bizim ülkemize gelen cihaz baz donanımın bile kısılmış hali. İşte bu olay çok can sıkıyor ve insanı markadan soğutuyor.
    @BendeBilmiyorum
    Kuşadası vatan bilg. Calisaninin verdiği bilgiye göre önümüzdeki ay gelecek. Ancak ram 2 gb olacak ve fiyat 100 lira fazla olabilir.

• P2 modelini mi beklesek bu yılın son çeyreğinde gelemesi bekleniyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: kralkan

ben hemen cevaplayayım.

K5 NOTE

bende lenovo telefon araştırması yapıyorum, bakmadığım model kalmadı.

çift sim cihaz gerekiyor.

lenovo vibe p1 e tam kafam yattı diyordum ki karşıma vibe s1 çıktı.

tamam 3 gb ram kasa güzel, değşik renkleri var vs...

tam bunu isterken k5 note u gördüm

yine aynı şekilde 5.5 ekran ram kasa vs. güzel göründü.

şuan fikrimi değiştirecek bir telefon bulunmuyor.

ama eminmisin 3gb ram olmayacağına, parmak izi olmadığını biliyorum ama ram dan emin değilim.

eğer ram den ondan bundan keserlerse huawei p9 lite a dönebilirim

• K5 Note'un 2 gb parmak izi okuyuculu halini bekliyorum bende sizin yorumlarınız ne?

• Meizu M3 Note hoşuma gitti@ama yine de a7010 arzum geçmiş değil.
  • M3 Note Vatan Teknosa gibi yerlere gelmiş olsa hiç tereddüt etmezdim ama ithalatçı garantili işte A7010 bataryası kafamı karıştırdı.

• Ya aynen ama k5 note alacak gibiyim ben. Gittim inceledim. Kamerası güzel geldi ses kalitesi muazzamdı. Ama vibe s1 ve k5 note arasında kaldım. Bu lenovo neden aynı fiyat aralığında 6263938 telefon çıkarıyor ki? Acaba k5 note güncelleme falan alır mı

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.