Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (727. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son 15 dk dybala yı oyuna alıyor adam futbolcularla kavgalı sezon sonu gidenler olur kesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TV bozuktu izleyemedim maçı. Istatistiklere bakınca galibiyeti kaçırmışız gibi gözüküyor ve Inter'in bir penaltısı verilmedi diyorlar. Napoli'yi yenmiştik. Bu seferde Inter'i yensek harika olacaktı ama olmadı.

• Napoli de berabere kaldı, kazansak liderdik.
  • BREAKING: Juventus have offered Emre Can a starting place in the team and a yearly package worth up to £4.5m.

• Deplasmanda Bologna'yı 0-3 mağlup ettik.

Bravi Ragazzi! 👏👏👏

#ForzaJuve!⚫⚪💪

• dybala sakatmiydi yoksa allegri sikintisindan mi oynamadi

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

dybala sakatmiydi yoksa allegri sikintisindan mi oynamadi

Allegri: "Fizik olarak daha iyi seviyede olmalı" demiş.

Geçen ay France Football dergisi ile olan röportajda: "Dani Alves ve Pogba'yı çok özlüyorum. Juventus'ta sonsuza kadar kalacağımın sözünü veremem ki bu sadece bana bağlı olan bir şey değil. Juventus'ta bu son sezonum mu bilmiyorum. Şu an sadece her şeyi (kupalar) kazanmak istiyorum" demişti.

Sene sonu büyük ihtimal gidecek gibi de görünüyor. :'(

• Abbas yolcu sezon sonu muhtemelen takıntılı ahmak herif harcayacak dybala'yı da..
  • Real Madrid'e giderse yıkılırım resmen. Ya Barça ya da Manu'ya filan gitsin.

• Alex Sandro gidiyor galiba.
  • Mebasta kullanıcısına yanıt
    Bize gelmesin Reale gitsin real sever balonları

• quote:

Orijinalden alıntı: CANPACHİ

Bize gelmesin Reale gitsin real sever balonları

Dybala mı balon? Tabii herkesin kendi fikri ama neden öyle düşünüyorsun?

James rodriguez gibi bu adam. Juvede olmasa eksikligi hissedilmez, baska bi takima gitse seviye atlatmaz. Neden bu kadar ovuluyor acikcasi ben de onu merak ediyorum. Net olarak su ozelligi cok iyi denebilecek bi seyi de yok. Hatta arjantinin dk elemelerinde kadrosundaydi yemin ederim messinin basina bela oluyordu mac icinde. Hicbir katkisi yoktu bari messinin isini rahatlat o da yok. Hicbir maci 90 dk tamamlamadi son 2-3 mac da hic oynatmadi sampaoli. Bir de juve barcayi elerken messi yok artık yeni messi dybala deniyodu ya sinirden ekrana kafa atasim geliyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: CANPACHİ

James rodriguez gibi bu adam. Juvede olmasa eksikligi hissedilmez, baska bi takima gitse seviye atlatmaz. Neden bu kadar ovuluyor acikcasi ben de onu merak ediyorum. Net olarak su ozelligi cok iyi denebilecek bi seyi de yok. Hatta arjantinin dk elemelerinde kadrosundaydi yemin ederim messinin basina bela oluyordu mac icinde. Hicbir katkisi yoktu bari messinin isini rahatlat o da yok. Hicbir maci 90 dk tamamlamadi son 2-3 mac da hic oynatmadi sampaoli. Bir de juve barcayi elerken messi yok artık yeni messi dybala deniyodu ya sinirden ekrana kafa atasim geliyordu

Yeni Messi diyenler abartıyor zaten onu bende söylüyordum. Arjantin milli takımında 1-2 maç kötü oynadı ve bazı kesimler yeni Messi dedi diye balón demek yanlış bence.

Bir kaç ay önce; "Dybala, Messi'nin laboratuvar'a sokulup, yeteneklerinin bir kısmının alınmış hali" demiştim ve hálá aynısını diyorum.

Dribling ve pas yeteneği iyi. Hız, fizik ve son vuruşları biraz daha geliştirmesi gerek.

Hocam ona bakarsan pablo piatti de messinin her yönden 1-2 tik dusuk hali, tip olarak da cok benziyor

• Sandro ocakta gidebilir muhtemelen zorla tuttuk takımda daha çok para istiyor adam manu veya chelsea ya gidebilir zaten bu sezon performansı çok düşmüştü geçen sezonlara göre. David luiz ve Emre Can da ocakta alınabilir. Dybala bu sezon bizle ama seneye nolur bilmiyorum. 6 maçtır gol yemiyoruz (barça ve napoli maçları dahil) defansif sıkıntı şimdilik çözüldü gibi.
  • Fino alla fine
  • Jamesi Zidane bitirdi. Zidaneden once, bayagi is yapiyordu. Munihte Heynckess ofansif 8 oynatıyor. ileri geri calisiyor. dun izledim. Dyabalada cok iyi topcu. PSGye yedek olarak isterdim. Kucuk maclarda cok faydasi olur kilidi acmak konusunda.
  • Allegri ne yapmaya çalışıyo anlamıyorum, Dybalayı D.costa yı oynatmamış son maçta ve Barzagliyi beke atmış. Hele ortasaha 3lüsü tam bir rezalet Matuidi+Khedira + Pjanic ne lan 3 tane önliberoyla çıkmış içerdek Roma maçına. Bu nasıl bir korkaklıktır adamda defansif ortasaha fetişi var resmen. Sol kanatta Mandzukic oynatma saçmalığına hiç girmiyorum bile. Aykut ile zamanında az dalga geçişmemişti Aykut ve 7 önliberolar diye ama aykutu bu adamla kıyaslarsan hücumcu dersin.

------------Higuain
    ---D.Costa-Dybala-Cuadrado
    --------Matuidi-Pjanic
    A.Sandro-Chiellini-Barzagli-Lichsteiner

Sakatlık ceza vs yoksa bu takım bu 11 le oynar lan futbol katili.

Conte bu takıma çok daha fazla yakışıyor. Conte Şlde başarılı olamadı çünkü conte matri vucinicle oynuyordu allegri ise tevez,dybala,higuainlerle oynadı, Contenin sol beki De ceglie idi , allegrinin alex sandro, Allegride geçen sene D.Alves gibi gelmiş geçmiş en iyi sağ beklerden biri vardı, Contenin juve de gördüğü en iyi bek ise Lichteinerdi.

• Conte'de de Pirlo-Vidal-pogba vardı 3 sezonda yarı final göremedi 1 kez ve Gs ile gruptan cıkamama facicasını yaşattı oynattığı kısır futbolu da biliyoruz :)

Allegri bu sezon da ŞL'de yarı final oynatırsa ne diyecez zaten cok normal bişeyi yapmıştı mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bianconera -- 29 Aralık 2017; 14:36:10 >
  • 
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.