Şimdi Ara

Justice League (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.159
Cevap
60
Favori
313.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam seven samurai filminden ilham aldığını nereden okudunuz acaba? İlk kez duyuyorumda.
  • Tom Waits kullanıcısına yanıt
    Zack Snyder bir röportajında söylemişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • green lantern değilde martian manhunter dan ümitliyim ben. en sevdiğim karakter. keşke gelse
  • Icefyre kullanıcısına yanıt
    İmkansız gibi ama Martian Manhunter olsa efsane olur.
  • Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Marslinin evrene dahil edilecegini dusunmuyorum ben. Ileriki planlarda Shazam var sayet.

Green Lantern de neredeyse kesin gibi, eger milleti trollemiyolarsa surekli

Vitesi bosa almis yokus asagi arabayi salmis gibi DCEU da bakalim hayirlisi

Iyilerden cok ben kotuleri dusunuyorum. Brainiac olsun, Metallo olsun, adam gibi bi Joker, Reverse Flash, ne bileyim DC'nin elinde baya guzel kotu kadrosu var da Lex gibi, Leto gibi olacaklarsa hic olmasinlar diyorum Kapasinlar dukkani gidelim

• Leto Suicide Squad filminin ciddiyetsizliğine kurban gitti bence, Batman solo filminde acımasız ve psikopat tarzıyla izleyicilerin beğenisini kazanacaktır diye düşünüyorum.

• Zack az kafası çalışan bi adam olsa film boyunca normal birini sürekli göz önünde tutar normal ama önemli biri olarak film esnasında seyircinin zihnine kazınır, filmin sonunda Martian Manhunter olarak çıkartıp seyircileri fanları falan bi şoka uğratır ama herif görsellikten başka bir halttan anlamıyor.
  • The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    Aquaman, Mera, Flash, Cyborg, Steppenwolf ve parademonlari, Superman Dirilis filme entegre olcak zaten.

Ekstra birini surekli goz onunde tutmasi bence imkansiz, sonunda bi Green Lantern cameosu yeterince tatmin edici olacaktir bana gore. Daha buyuk bi tehditin habercisi olarak, Lex tarzi

degil ama Daha savastan kacar tarzda, belki Abin Sur olarak Hatta belki bundan bahsederken Mars'da hayat yok oldu vs tarzi J'onn J'onzz'un yolu yapilabilir ama bu film

icin eldeki karakterler iyi islensin yeter. Gerisi zaten cok şam'da kayisi tadinda olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgasm -- 16 Nisan 2017; 15:5:18 >

• BvS'de şu bacakları giden eleman tarzı bişey diyorum mesela adamı normal normal izlerken pat diye sonda Martian çıksa şok etkisi yaratır ama böyle nüanslar yapabilecek bi adam değil Zack'ki BvS'de bile sürekli Lois göz önündeydi arkadaş tamam Amy Adams büyük oyuncu ama film BvS sürekli Lois görüyüruz. Bence yapılmak istense her şekilde yapılır öyle çok süre verilmesine gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

BvS'de şu bacakları giden eleman tarzı bişey diyorum mesela adamı normal normal izlerken pat diye sonda Martian çıksa şok etkisi yaratır ama böyle nüanslar yapabilecek bi adam değil Zack'ki BvS'de bile sürekli Lois göz önündeydi arkadaş tamam Amy Adams büyük oyuncu ama film BvS sürekli Lois görüyüruz. Bence yapılmak istense her şekilde yapılır öyle çok süre verilmesine gerek yok.

Tek umudum filmin akici ve makul sebeplerle aciklanabilir olmasi. Insanin aciklarken filozof oldugu Martha muhabbeti gibi olmasin kirilma noktalari Hani oyle aksin ki, sunu
    da aradan yedirirlerdi diye dusunemiyim bile

En sonunda pastanin ustune cilek gibi ne koycaksa koysun, ama filmi ve eldekileri iyi yedirsin tek istegim o

• quote:

Zack az kafası çalışan bi adam olsa film boyunca normal birini sürekli göz önünde tutar normal ama önemli biri olarak film esnasında seyircinin zihnine kazınır, filmin sonunda Martian Manhunter olarak çıkartıp seyircileri fanları falan bi şoka uğratır ama herif görsellikten başka bir halttan anlamıyor.

Çok etkili bi yöntem olurdu gerçekten güzel olurdu böyle bişey görmek ama nerdeee Şaşırt bizi Zack

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Perry White Martian beyler.

• mgsfanboy kullanıcısına yanıt
    Superman var ya. Dirilecek hani?

• Filmin sonlarında Hal Jordan gelecek işte, boşuna sürpriz aramayın. Kadro New 52'dan alınma, Cyborg o sebeple var.

Hal Jordan'da muhtemelen Dünya'ya Parademon aktivitelerini incelemek için filmin sonlarına doğru gönderilecektir.
  • bakalım

• giriş sahnesi çok karanlık olacak demiş ama iyi manada.
  • Karanlık karanlık diye kafayı yediler hadi bu duyguyu hissedebilsem başım üstüne ama ortada sadece görsel olarak bi karanlık mevcut izlerken gözlerimize işkence etmek dışında bi etkisi yok

Misal tdk görüntü olarak son derece doğaldı ancak o karanlığı yoğun olarak hissediyorduk

Tabi bu tarz şeyleri gerçek yönetmenler yapabiliyor

• Zack Synder

• quote:

Karanlık karanlık diye kafayı yediler hadi bu duyguyu hissedebilsem başım üstüne ama ortada sadece görsel olarak bi karanlık mevcut izlerken gözlerimize işkence etmek dışında bi etkisi yok

Misal tdk görüntü olarak son derece doğaldı ancak o karanlığı yoğun olarak hissediyorduk

Tabi bu tarz şeyleri gerçek yönetmenler yapabiliyor

+999

üstüne 3d gözlüğü olunca da iyice yoruyor gözlerini...
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.