Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (722. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 720721722723724
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matiasdelgadoo

Arkadaşlar yeniyim bu konularda k.bakmayın. iphone 6 ios 11.4.1 jailbreak var mıdır
    yok maalesef
  • Arkadaşlar ignitionda yaşanan problemden etkilenmemek için; (var olan ignitiondan indirilmiş 1 yıllık mp versiyon için geçerlidir)

Repo: xnu.science/repo
    Tweak adı : NoPlsOCSP

indirdiğinizde apple'ın sertifikaları iptal etmesi durumunda dahi bu sertifikanın güncelleme almayacağı için iptal edilmesi sorunu da ortadan kalkıyor.

Hala ignition dan electra 1131 kullanan varsa baya faydalı olur, çünkü ignitiondan henüz indirme gerçekleşmiyor.

yeni bir sertifika alınmış fakat arkadaş iş yerinde olduğu için dokunamadığını söylüyor..

DH; Can Tekim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAMMSTEIN- -- 31 Ağustos 2018; 0:4:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAMMSTEIN-

Arkadaşlar ignitionda yaşanan problemden etkilenmemek için; (var olan ignitiondan indirilmiş 1 yıllık mp versiyon için geçerlidir)

Repo: xnu.science/repo
    Tweak adı : NoPlsOCSP

indirdiğinizde apple'ın sertifikaları iptal etmesi durumunda dahi bu sertifikanın güncelleme almayacağı için iptal edilmesi sorunu da ortadan kalkıyor.

Hala ignition dan electra 1131 kullanan varsa baya faydalı olur, çünkü ignitiondan henüz indirme gerçekleşmiyor.

yeni bir sertifika alınmış fakat arkadaş iş yerinde olduğu için dokunamadığını söylüyor..

DH; Can Tekim
    dün çalışıyordu gece yine bi işler olmuş denemedim henüz

• iOS 12 Beta 12 Çıktı...

• Jailbreak’ciler Boş Durmuyor
    Birgün Her iPhone JB’li Olacak

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

• Arkadaşlar samsung cihazlarda mesaj geldiğinde ekranın etrafında bildirim için bi ışık yanıyor iphone için bunu yapan bi tweak varmı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TamTurk kullanıcısına yanıt
    ismini unuttum ama bunu yapan bir tweak var. Biraz redditte falan bakarsanız bulursunuz.
  • arkadaşlar cydia ve elektra yı silmeden sıfırlama yapmak hala sıkıntılı mı

illa ki silmek mi gerekli bunları.

bunlar silinmiyor ve yüklenmiyor da
  • Ehlisafa kullanıcısına yanıt
    Dün benim cihaz elmada kaldı mecburen 11.4.1 güncelemek zorunda kaldım şuan cihaz bana inanılmaz yavan geliyor iphone x

Acaba 11.4.1 jaillbreak gelirmi yada nezaman gelir

• Google’a ios 11.4 yazınca bir dünya youtube videosu falan diyor fake mi hepsi bunların?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Robot

Google’a ios 11.4 yazınca bir dünya youtube videosu falan diyor fake mi hepsi bunların?
    evet fake, en doğru bilgiyi twitter dan alabilirsiniz, ios 11 jailbreak coolstar ile ayağa kalktı zaten sadece onu takip etseniz yeterli olabilir :P
  • cantekim kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Arkadaşlar siz siz olun bilmediğiniz repodan, denemek istediğiniz sıradışı bir tweak’i indirmeyin. Ben indirdim telefonu aç kapat yaptım jb silindi ona rağmen kilit ekranında kilitlendi telefon dahasına gidemedim. Restore ettim gitti güzelim 10.2 jailbreak...

• ios 12 jblenmiş sanırım
  • 6s plus - ios 11.4.1 sürümünü kullanıyorum, jb yapmak için ne yapabilirim sanırım 11.4b3 geçsem bile jb yine desteklemiyor...

11.3 sürümüne dönebilir miyim? Yada beklemeli miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: La Ley del Diamante

6s plus - ios 11.4.1 sürümünü kullanıyorum, jb yapmak için ne yapabilirim sanırım 11.4b3 geçsem bile jb yine desteklemiyor...

11.3 sürümüne dönebilir miyim? Yada beklemeli miyim?
    11.4.1 için exploit paylaşıldı yakında çıkar 11.4.1 de kalın, geri dönme şansınız yok maalesef ne betalara ne de 11.3.x sürümlerine
  • cantekim kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağolun, bazıları 11.4 te boşuna beklemeyin, ios 12 ye çıkacak direk falan diyorlar, bi güncelleyesim de geldi açıkçası ama işte...

• 11.4.1 shsh larınızı alın ios 12 ile 11.4.1 sep uyumlu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Ley del Diamante

Anladım hocam sağolun, bazıları 11.4 te boşuna beklemeyin, ios 12 ye çıkacak direk falan diyorlar, bi güncelleyesim de geldi açıkçası ama işte...
    12 için daha somut bir şey yok aslında var ama halka açarlarmı açmazlar mı belli değil,

ama 11.4.1 için daha çabuk geleceğe benziyor jailbreak
  • ios 12 ye geçsek mi? memoji animoji filan baya cazip.... sizce jailbreak bozmaya değer mi?
  • Mp electrayı çalıştıramadım

Jbliydi tablet şarjı bitmiş gitmiş

Bir baktım electra mp çalışmıyor ( ignition.fun)

Nasıl jb yapabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 720721722723724
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.