Şimdi Ara

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.772
Cevap
55
Favori
298.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • j7 türevlerinde pro'da falan volte var. j7 prime da volte sekmesi yok, j7 prime g610f volte desteklemiyor mu?
  • Merhaba arkadaşlar.

Mesela bir oyun oynadigimizda sabit olan resim ya da yazılar veya biraz uzun video falan izlediğinizde sabit duran yazılar gibi şeyler ana ekrana dönünce izi kalıyor.

Bu şekilde sorun yaşayan var mı? Neden olur ve garanti kapsamına girer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu cihazda misafir kullanici.profilini nasil acabilirim

• conti2016 C kullanıcısına yanıt
    Öyle bi profil yok hocam

• Cihaz Türü: on7xltechn

Ürün Adı: on7xltezh

Menşei Ülke: Yapım yeri çin

CSC ülkesi: Hong Kong

Arkadaşlar hepsiburada aldım 32 gb çift hat android 6.0 var 7.0 nasıl yapabilirim ve neden telefon samsung on7 olarak gözüküyor bu bir sorun olurmu yardımlarınızı bekliyorum yasal olarak 7.0 nasıl yapabilirim.

• Arkadaşlar, bu telefona uyan ekran koruyucu cam var mı? Bir tane aldım. Yanlardan çok boşluk kalıyor. Camın kenarları görüntünün içinde kalıyor. Başka markaların yorumlarına bakıyorum. Hepsinde aynı sorun. Telefonun önünü tamamen kaplamasada en azından yanlardan ekranın tam bitim noktalarına gelse yeterli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blk -- 5 Şubat 2018; 17:28:6 >
  • extreme_oki E kullanıcısına yanıt
    32gblıklar on7 diye isimlendirildi. 16gblıklar j7 prime oluyor. on7 modeline samsungun android 7 verip vermediğini araştırın ilk önce. Daha yayınlanmamış olabilir. İyi forumlar...
  • Telefon genel anlamda güzel. Ancak Dahili hafıza ve ekran ciddi anlamda zor durumda bırakıyor beni.
  • Çöpünde çöpünde klasik çöpsung ben bunu telefon diye elime almam!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufak tefek kusurları yok deil ama çöp diyecek kadar da kötü deil haksızlık olur

• Hangi özellikleri çöp yazicaksan adam gibi yaz ya da boş mesaj yazmassan sevinirim.

• Arkadaslar oreo ne zaman yayınlanır acaba bilgisi olan var mı?

• yilmaz.oktay.cr7 Y kullanıcısına yanıt
    Eylül ekim gibi gelir
  • Bu telefon u babama aldık face watsap okey vs vs çok güzel ben 6s kullanıcı olarak beğendim f/p ama 1000 1100 alınırsa daha iyi olur ön kamera cidden tam selfi için güncellemengelsin bakalım nasıl olacak

• Eşime J7 prime almak istşyorum.

Bşraz araştırdığımda bu cihazın 16gb ve 32gb duo şeklinde iki versiyonunun olduğunu öğrendim. 16gb olanı teknosa vatan mediamarkt gibi buyuk firmaların sattığı ve samsung garantili olanlar, fiyatları 1200-1300₺ arasında, 32gb duo olanlar ise genelde nette satılan ve ithalatçı garantili cihazlar olup fiyatlar 1100₺ gibi bulunabiliyor.

Fakat bu ithalatçı garantili olan 32gb modellerin yayınlanan güncellemeleri almadığı söyleniyor... Bu doğrumudur, hangi versşyonu tercih etmeliyim...? Aradaki 200₺ fark çok önemli değil, fakat 32gb lik olan diğeriyle aynı güncellemeleti alıyor ve garanti sorun olmuyorsa neden daha fazla kapasiteli olanı dahha uyguna almıyayım? Bir bilene danışmak isteddim, konuya hakim arkadaşların yardınını bekliyorum.

• zvzv Z kullanıcısına yanıt
    Benim telefonum 16gb samsung garantili

babama aldigim 32 gb. ithalat garantili

ithalat garantili de bir iki yazilim farkliligi var ve guncelleme halen gelmis degil. Şarj adaptoru de ithalat oldugundan avrupa prizlerine uygun 3lu olandan onun icinde bizim prizlere donusturucu koymuşlar o da kibar durmuyor.

Şahsen ucuncu j7 prime aldiracak olursam ithalattan uzak dururum.

(16gbli j7 prime android 7 guncellemesini aldi coktan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SamsungAbi -- 10 Şubat 2018; 21:53:17 >
  • SamsungAbi S kullanıcısına yanıt
    Yanıt için tşkr. edrm.
  • Merhaba ben de vodafone dan kontratlı olarak j7 prime aldım telefon yarın gelecek inşallah pişman olmam. Ancak birkaç sorum olacak ben daha önce LG G3 kullanıyordum ta ki bozulana kadar
    ama g3 batarya konusunda çok sıkıntılı idi günde 5 kez şarja taktıgımı biliyorum.
    Ben telefonu çok yogun kullanan biriyim
    günlük 10dk telefon konuşması
    3.5 saat sosyal medya
    1 saat oyun
    1 tane film
    30 dakika forum

bu şekilde 1 günü veya 1 gün olmasa da 2 günde 3 şarj yeterli olur mu ? teşekkürler
  • ramazanc64 kullanıcısına yanıt
    J7 prime şarj konusunda üzmeyen bi telefon. Taahhütlü ne kadara aldınız ?

• KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt
    750 DK
    5000 SMS
    3GB İNTERNET
    SAMSUNG GALAXY J7 PRİME

24 AY AYLIK 105 TL
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.