Şimdi Ara

.. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
12.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlığı İzmir Sinemalarında... diye okudum.
  • Karşıyaka tarafında oturuyorum. Ben göremedim ama görmüş birçok tanıdığım var. Birebir aynı ışıkları 6-7 yıl önce Bodrum'da görmüştüm. Gökyüzünü farkedilir şekilde mavileştirmişlerdi turlarının sonunda hızla yere yaklaşırken.
  • Uzaylıyla sevişen arkadaşım var
  • Hay ulan, bi terasta uyuma keyfimiz vardı. O da kaçtı şimdi iyimi, kimse de yok evde. Ayrıca havaya bakmak hiç aklıma gelmedi ama, karşıyaka alsancak taraflarında kimsenin dikkatini bişey çekmedi, bi toplu izleyiş merak unsuru görmedim kimsede.
  • sarısından bizim burada da var. kaçığın biri paraşüte ışık bağlayıp tepeden salıyor
  • Şu illuminati ile tanıştıktan sonra uzaylılar hakkındaki düşüncelerim değişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt Do'Urden

Uzaylılar bizim dibimize kadar gelebiliyorsa neden hala iletişime geçmediler anlamıyorum, Hoş iletişime geçceklerinide sanmıyorum, hiç bir tür kendinden daha az gelişmiş bir türle arkadaş olmaya onlara yardım etmeye çalışmaz.. Örneğin bir inekle dost olmaya ona teknolojimizi öğretmeye çalışmayız sadece onları kullanırız.. Başka bir açıklaması var bence bunların

iletişime gecmek derken? sana nbr nasılsın panpa diye mesajmı atsınlar? yada evine cay icmeyemi gelsinler?

amerika ve rusya uzaylılarla iletisim halinde degilse benim adım Eray degil.

Harun abi naber.

• morddoganda 1 tane denize düşerken gördüm bornovada yok
  • Ölü piksel onlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3ternity

Ne olduğu belli olduktan sonra bile hala 20 tane id.ot ufo sanıyor

1 tane bile mesaj okumadın değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spartacus6

Koskoca uzayda sadece dünyada yaşam olduğunu mu düşünüyordunuz?

adem ve havva (adam & eve gavurcasi) dan geldigimize inanan insanlar varken (oyle olmadigi kanitlandi) insanlarin sadece dunyada ha birde cennet/cehennemde hayat oldugua inanmasi normaldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

quote:

Orijinalden alıntı: »FaTaLiTY

peki siz o uçan cisimlerin içinde koca kafalı koca gözlü yeşil renkli uzaylıların olduğuna mı inanıyorsunuz?

Nasıl bişey kanka tarif etsene

o uçan cisimlerin içinde sen ben gibi insanlar olduğundan adım gibi eminim
  • buda denizlide cektigimiz bir video

• Geçtiğimiz 1 haftada (15 Temmuz'dan 23 Temmuz'a) Kuşadası - Selçuk arası, efes yakınlarındaki yazlığımızda tatildeydim. Neredeyse her gece gökyüzünü izledim. Hiçbir şey gözlemleyemedim. Mavi ışıklar gördüm, uzun süre baktım, sabit duran ve yanıp sönmeyen cisimlerdi. Yıldızdı yani..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JAMESx

ufo detected

ayrıca aydındada bunlardan gören tanıdıklarım var

bilader kafayı yedim ya. bide giderek cogaldılar o da ayrı bi olay
    benle beraber onlarca kişi aralıksız izledi. eminim iclerinden foruma üye olan vardır

Gök taşı yağmuru olmasın hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XavionS

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JAMESx

ufo detected

ayrıca aydındada bunlardan gören tanıdıklarım var

bilader kafayı yedim ya. bide giderek cogaldılar o da ayrı bi olay
    benle beraber onlarca kişi aralıksız izledi. eminim iclerinden foruma üye olan vardır

Gök taşı yağmuru olmasın hocam?

hepsinin rengi mavi olması

• quote:

Olay yaklasık 2 saat önce gerceklesti. eve yeni geldim anca yazıyorum.
    kısaca anlatmak gerekirse yüzlerce mavi ısıklı cisim kitle halinde ilerliyordu. bunlar içlerinden rastgele bir sıralı sekilde ara ara parlıyordu ve ortaya masmavi bir ısık cıkıyordu. hiç dagılmadan devam ettiler sonra araya apartman girdi göremedim. evka 2 tarafından körfeze dogru ilerliyorlardı. bunlar gecerkene birde beyaz bi cisim gecti cok hızlıydı. anlamadım gitti. benden baska görenler varmı acaba?

asagıdaki gibilerdi ama yüzlercesini düsünün..

..

720p izleyin

ölen yıldızların parçaları ufo felan değil doğal bir olay.

• bundan 10 yıl kadar önce izmir'den ankara'ya dönüyorduk. yolda bunun gibi yüzlerce ışık görmüştük afyon civarında. hatta bunu foruma bilmem kaç kere yazmışımdır. tarihleri eskidir yani, bulsam gösteririm...
  • düğünlerde kullanılan fenerler. bizim burada hergün renkli renkli belki yüzlercesi geziyor akşamları. 2 sene önce gördüğümüzde biz de şaşırmıştık ama 500m ilerideki otelde düğünlerden gönderildiğini öğrenince artık iplemez olduk.
  • Aynı şekilde dayım geçen gece gördüğünü söyledi 1 hafta olmuştur hızlı hareket ediyormuş sonra aniden kaybolmuş aynısı işte.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.