Şimdi Ara

It's Always Sunny in Philadelphia (2005 - ) | FX (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
10
Favori
18.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: _Calderon_

quote:

Bence de aldığı puanı hak ediyor hatta benim gözümdeki puanı 9.7.

ben 9.8e kadar çıkarım

Tamam orada kalalım abartmayalım. Sen yeni başlamıştın galiba ısınabildin mi diziye?

ilk sezonu izledim.buradaki olumsuz yorumlara rağmen hoşuma gitti benim.tüm sezonlarını izleyecem

• Sezon 1 iniyor.
  • @ Calderon_ İlk hoşuna gittiyse diğer sezonlar daha çok hoşuna gider, Charlieye dikkat et izlerken. Sonunda 2. sayfaya ilerleyebilmiş konu, bu da bir ilerleme.
  • ben de başladım, lost bitince bi dizi arayışına girdim nedense, alakasız bi başka diziye başlıyoruz sonumuz hayrola
  • quote:

@ Calderon_ İlk hoşuna gittiyse diğer sezonlar daha çok hoşuna gider, Charlieye dikkat et izlerken. Sonunda 2. sayfaya ilerleyebilmiş konu, bu da bir ilerleme.

Katılıyorum, bu dizinin en güzel yanı her sezon kendini biraz daha aşması. Diğer diziler sezon atladıkça nasıl baymaya başlıyor bu dizi aksine her sezon bana daha da komik geliyor

Bu arada Charlie'nin rol yaptığına inanmıyorum ben, bir insan anca kendini oynasa bu kadar iyi oynar, mükemmel bir karakter

• quote:

@ Calderon_ İlk hoşuna gittiyse diğer sezonlar daha çok hoşuna gider, Charlieye dikkat et izlerken. Sonunda 2. sayfaya ilerleyebilmiş konu, bu da bir ilerleme.

bugün 2.sezon e1e2sini izledim.şimdi ilk sezon bir boşluk varmış hissi uyandı bende.gelen adam harika.
    tekerlekli sandalyede charliyle kavgaları süperdi

• İndiriyorum ilk 4 sezonunu. Puanı hak etmediğini söyleyen arkadaşlar çoğunlukta, bir de biz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V_lkan

İndiriyorum ilk 4 sezonunu. Puanı hak etmediğini söyleyen arkadaşlar çoğunlukta, bir de biz bakalım.

Bence de kendiniz deneyip, kendiniz karar verin puanı hak edip etmediğine, bence oldukça başarılı ve farklı bir komedi.
  • Beyler izleyen yok mu güzelim diziyi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NNoitra

2 sezon kendimi kastım! ama bir türlü ısınamadım şu diziye..

3. Sezondan itibaren dizi acaip coşuyor
    Sabreden derviş muradına ermiş
  • süper bir dizidir komedi dizileri arasında bence en güzeli ama herkesin sevecegini sanmıyorum
  • evet 6.sezon tanıtımlar gelmeye başladıhttp://www.youtube.com/watch?v=aOABQjXHEYg&feature=related sondaki charlie'nin dansa dikkat
  • The IT Crowd gibi bu diziyi de sonradan keşfettim.Daha izlemeye başlamadım ama sezonlar az bölümden oluştuğu için bir ara bitirmeyi planlıyorum

The IT Crowd gibi sandalyeden düşme garantisi verir misiniz bu dizi için ?
  • Arkadaşlar Bulgar dostlarımızın sitesinde var fakat paylaşım az, siz nasıl edindiniz yardım edebilecek var mı? Cnbc-e de haftada bir izlemekten sıkıldım, oturup 3-5 bölüm izlemek istiyorum.

Adamım ya
    It's Always Sunny in Philadelphia (2005 - ) | FX
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

Arkadaşlar Bulgar dostlarımızın sitesinde var fakat paylaşım az, siz nasıl edindiniz yardım edebilecek var mı? Cnbc-e de haftada bir izlemekten sıkıldım, oturup 3-5 bölüm izlemek istiyorum.

sagolsun bulgar dostlarımız sayesinde uçuyoruz.konuyu şimdi gördüm hemen indirmeye başladım.en kısa zamanda izlicem diziyi.

arkadaşlar öve öve bitirememişler baksanıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk_kusje

quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

Arkadaşlar Bulgar dostlarımızın sitesinde var fakat paylaşım az, siz nasıl edindiniz yardım edebilecek var mı? Cnbc-e de haftada bir izlemekten sıkıldım, oturup 3-5 bölüm izlemek istiyorum.

sagolsun bulgar dostlarımız sayesinde uçuyoruz.konuyu şimdi gördüm hemen indirmeye başladım.en kısa zamanda izlicem diziyi.

arkadaşlar öve öve bitirememişler baksanıza

İlk sezon paylaşım yükselmiş, ben baktığımda 3-4 kişi vardı. Bu fırsatta ilk sezonu edineyim hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyasyo_N -- 11 Ağustos 2010; 2:02:05 >

• Topic hareketlensin, böyle bir diziye bu kadar az ilgi
  • 3. sezon bitmek üzere. lost hariçi ilk kez yabandı dizi izliyorum çok akıcı, komik, eleştirel de bi yanı var asla sıkılmam. bazı bölümler efsane.

big bang theory ydi galiba popüler bir yabancı dizi izledim its always sunny..... kesinlikle ona katlar bnm gözümde o diziyi.

bunu bitirip how i met your mother a başlayacağım, bikaç bölümünü izledim en iyi sitcomdu gördüğüm
  • Başka sitelerde var dizi, ben oralardan bulmuştum 1 sene önce. Çok sevdiğim bir dizi ama ben bile daha 5. sezonu bitiremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikebibby

evet 6.sezon tanıtımlar gelmeye başladıhttp://www.youtube.com/watch?v=aOABQjXHEYg&feature=related sondaki charlie'nin dansa dikkat

Dans süper.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.