Şimdi Ara

It's Always Sunny in Philadelphia (2005 - ) | FX (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
10
Favori
18.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdiden tüm dünyada kült olmuş bir yapım .mutlaka izlenmeli
  • s1-7
    s2-10
    s3-15
    s4-13
    s5-13

bölümler böyleymiş
  • doğrudur dizi en az iki sezon daha var söyleyeyim, anlaşması çoktan yapıldı pek bilinmeyen ama olağanüstü bir dizi.
  • O kadar da güzel bir dizi değil bence. Bayık espriler çok fazla... Gülümsetemiyor bile beni.
  • imdb gene abartmış gibime geliyo
  • İlk bölümü izlemiştim deneme amaçlı ama ilk bölüme bakarsak 9.6 falan baya abartı olmuş.
    Yorumlara bakılırsa izlenmese de olur gibi.
  • Diziyi bitiren kişiler varken 1-2 bölüm izleyenleri niye dikkate alıyorsunuz? İlk bölüm kötü, 2 ile 3. bölüm biraz daha iyi gibi, 2. sezonun tüm bölümleri süper yalnız siz dizide espiri beklemeyin, dizideki karekter birbirlerinden orjinal ve manyak, karekterler yaptıkları çılgınlıkları, çok farklı düşüncelerle güldürüyor. 2. sezona bir gelin ne kadar başarılı bir dizi oldğunu anlayacaksınız. İnanın bana.
  • Kesinlikle ilk sezona bakıp bu dizi işe yaramaz diye bir köşeye atmayın. Çünkü birinci sezonda karakterler henüz oturmamış durumda. Bana göre dizinin gerçekten başladığı zaman 2.sezon yani Danny DeVito'nun geldiği zamandır. Eğer Danny DeVito'lu bölümleri izlerseniz dizinin bu puanı neden hakettiğini anlarsınız. Hatta şöyle diyeyim boşverin birinci sezonu direk ikinci sezondan başlayın. Philadelphia'nın yanında HIMYM, Big Bang Theory falan yalan.
  • Pm den indirecek link atarmısınız ben bulamadım.70mb'lik olursa sevinirim
  • Yazdım bu diziyi kenara, FF, Spartacus, Supernatural ve Fringe i bitirip geliyorum. Komedi olarak South Park, Family Guy ve HIMYM ı izliyorum şu anda.
  • ilk sezon bitti.diğer sezonlarda tempoyu arttırmasa bile izlerim.harika bir dizi.2.sezon downloadı bitti.3üde çekiyorum şimdi.tavsiye ederim
  • Sıraya koyduğum o kadar çok dizi var ki...Liste uzamasın diye ''Tv ve Diziler'' bölümüne fazla girmemeye çalışıyorum işte girincede böyle oluyor.İnşallah bunada sıra gelir bir gün.
  • Aynen hocam,diğer bitirdiğim lost ve friends dizilerine göre daha yüksek puanı hakeden bir dizi bence
    quote:

Orijinalden alıntı: burhiuaua

şimdiden tüm dünyada kült olmuş bir yapım .mutlaka izlenmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Free Time -- 29 Mayıs 2010; 1:52:46 >
  • 9.6 mı. Yok artık bu da 9.6 ise
  • 2 sezon kendimi kastım! ama bir türlü ısınamadım şu diziye..
  • bu dizi durum komedisinin son yıllardaki en iyi örneği bence. Efsane dizi friends ve seinfeld'ı bir kenara ayırırsak o yapmacık amerikan sitcom dizilerinden tamamen farklı kendine has bir tarzı var hatta bazı amerikalı eleştirmenlere göre Seinfeld'dan bile daha iyi. Ekşi sözlük sayfası'na bir göz atın derim:http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=it%27s%20always%20sunny%20in%20philadelphia
  • Bence de aldığı puanı hak ediyor hatta benim gözümdeki puanı 9.7.
  • Hocam bence de seinfeld'i ayrı bir klasmanda değerlendirmek daha doğru olurBugüne kadarki izlediğim en iyi diziydi diyebilirim.
    quote:

Orijinalden alıntı: burhiuaua

bu dizi durum komedisinin son yıllardaki en iyi örneği bence. Efsane dizi friends ve seinfeld'ı bir kenara ayırırsak o yapmacık amerikan sitcom dizilerinden tamamen farklı kendine has bir tarzı var hatta bazı amerikalı eleştirmenlere göre Seinfeld'dan bile daha iyi. Ekşi sözlük sayfası'na bir göz atın derim:http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=it%27s%20always%20sunny%20in%20philadelphia

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Bence de aldığı puanı hak ediyor hatta benim gözümdeki puanı 9.7.

ben 9.8e kadar çıkarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Calderon_

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Bence de aldığı puanı hak ediyor hatta benim gözümdeki puanı 9.7.

ben 9.8e kadar çıkarım

Tamam orada kalalım abartmayalım. Sen yeni başlamıştın galiba ısınabildin mi diziye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 30 Mayıs 2010; 12:50:44 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.