Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.747
Cevap
87
Favori
201.189
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tespihler geldi teşekkür ederim orjinal görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Warknife_ _ kullanıcısına yanıt
    Sağlıkla kullanmanızı diliyorum,yeni alışverişlerde de görüşmeyi dilerim.Saygılar sunarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

Hocam kargonuzu az önce verdim.Kargo bilgileri GG sistemine 15.00e kadar girilecektir.Sanıyorum Pazartesi günü elinizde olacaktır.İlgi ve alakanız için teşekkür ediyor,saygılar sunuyorum.

Kargo fiyatınız sabit 5 tl mi?

• Kargo ALICI ÖDER ibareli ürünlerimizin kargo ücretleri sabit 4,60tl dir hocam.Saygılar sunarım.
  • Hocam kargoyu teslim aldım ve bu tesbihi de kardeşime hediye ettim. İlk aldığımı çok beğenen bir arkadaşıma hediye etmiştim. Daha kullanamadan gelen tesbihler gitti yani. Sadece kendim için bir tane alacağım artık ama kafama takılan bir husus var...

İlk gelen tesbih ile ikinci aldığım tesbihin imame ile ay yıldız arasında kalan bölümde farklılıklar mevcuttu. İlk olanı daha çok beğenmiştim. Yeni alacağımı bu şekilde göndermeniz mümkün mü?...
  • FoxHound kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,püskül konusunda ancak resim gönderebilmeniz halinde birebir aynısı olarak yardımcı olabilirim.Zira püsküllerin zincirin hemen üst kısmındaki şapka bölümü farklı olabiliyor.

Resim gönderebilme şansınız varsa lütfen pm olarak atınız hocam.Bu sayede yardımcı olmaya çalışalım.Saygılar sunuyorum.
  • Tamam, pm den dönüş yapacağım...

• kuzen tesbihi beğendi ama püskülü uzun geldi ona...
    kısa püsküllü hangi oltu taşı var hocam?
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar,püsküldeki uzantı kısmını çıkardığınız takdirde sade zincirli olarak kısa bir hale gelecektir.Dilerseniz bu şekilde yani sadece zincir ve ucunda tuğra veya ayyıldız olarak yardımcı olabilirim.Resimdeki şekilde fikir sahibi olabilirsiniz.

Ürününüz arzu ettiğiniz şekilde hazırlanmıştır, bugün kargoya verilecektir.İlginiz için çok teşekkür eder,saygılar sunarım.
  • İlginiz için teşekkürler...
    Ben teşekkür ederim,yeni alışverişlerde görüşmeyi dilerim.Saygılar sunuyorum.
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    Değerli DH üyelerimiz,kısa bir sürede 700den fazla satan ve en çok satılan kampanyalarımız arasına giren isme özel harfli oltumuza olan ilgiden ötürü teşekkür ederim.Saygılarımı sunuyorum.

Harfli oltumuza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/isme-ozel-puskullu-orjinal-oltu-tasi-tespih-9mm-264393478

Ayrıca harfli oltumuzun yeni LASTİKLİ MİSİNALI ve Özel imameli haline de aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/isme-ozel-puskullu-dizaynli-oltu-tasi-tespih-9mm-lastikli-misinali-269950310

ustam son siparişlerimde elime eksiksiz geçti.Çok teşekkür ederim

Beşiktaşlı taraftar tesbihinizin bileklik ve anahtarını hazırlayrak üçlü set yapsanız fena olmaz böyle bir çalışma olursa haber verin hemen alayım kendime bir set

Hayırlı işler,bol kazançlar...
  • roadstar82 R kullanıcısına yanıt
    Cem Bey hoşgeldiniz, belirttiğiniz gibi taraftar set hazırlama gibi bir düşüncem mevcut.Kısa bir süre içerisinde bu set hazırlanabilecektir.Ancak şimdilik dilerseniz size özel olarak hazırlayarak gönderebilirim.Böylece listelenmesini beklemenize gerek kalmayacaktır.Özelden bilgi verebilirsiniz.Saygılar sunuyorum
    Eyvallahh Kadir ustam...
    Özelden yazdım sağolasın hayırlı işlerin olsun
  • roadstar82 R kullanıcısına yanıt
    Kargonuz gönderildi hocam.İlginiz için teşekkür ederim.

NOT: Değerli DH üyelerimiz,daha önce belirttiğimiz üzere kampanyalarımızın birçoğunda oltu taşı tespihimizi özel çift cilalı ekstra parlak ve 1. sınıf işçilikli oltularımızdan göndermeye devam ediyoruz.Çift cilalı oltu gönderiminin devam ettiği kampanyalarımız aşağıdaki linklerdedir.Dilediğiniz şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

NOT:Kargo dahil bir ürünün yanında , kargo ücreti alıcı öder ibareli bir ürünü daha aldığınızda tek kargo ile kargo ücreti tarafımca karşılanarak gönderimi sağlanmaktadır.

------------------------------------------------YENİ KAMPANYALARIMIZ-----------------------------------------------------------

İSME ÖZEL PÜSKÜLLÜ OLTU TAŞI TESPİH KARGO DAHİL 19,99TL İÇİN TIKLAYINIZ ÇİFT CİLALI OLTU!!

ÇOK ÖZEL ERZURUM OLTU TAŞI FULL SET ÜCRETSİZ KARGO İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ ÇİFT CİLALI OLTU!!

LASTİK MİSİNALI DİZAYN OLTU TAŞI TESPİH ÜCRETSİZ KARGO 19,99TL İÇİN TIKLAYINIZ ÇİFT CİLALI OLTU!!

------------------------------------------------DİZAYNLI ERZURUM OLTULARI-----------------------------------------------------

KEYFİNİ BİLEN ÜYELERİMİZ İÇİN ÇOK ÖZEL AYYILDIZ İMAMELİ OLTU TAŞI TESPİH DİZAYN 2 19,90TL ÇİFT CİLALI OLTU!!

İSME ÖZEL HARF PÜSKÜLLÜ DH ÖZEL DİZAYN OLTU TAŞI TESPİH ÜCRETSİZ KARGO 24,99TL İÇİN TIKLAYINIZ ÇİFT CİLALI OLTU!!

-------------------------------------------------ÖZEL SETLER--------------------------------------------------------------------

OLTU-ONYX-KUVARS-GÜL 4 TESPİH 39,99TL ÜCRETSİZ KARGO İÇİN TIKLAYINIZ YENİ!! ÇİFT CİLALI OLTU!!

OLTU-GÜL-GÜRGEN-CEVİZ 4 TESPİH 34,90TL ÜCRETSİZ KARGO İÇİN TIKLAYINIZ ÇİFT CİLALI OLTU!!

OLTU-FİRUZE-GÜL 3Ü BİR ARADA ÖZEL SET 34,90TL İÇİN TIKLAYINIZ ÇİFT CİLALI OLTU!!

• Hocam merhaba
    bende oltu tespih almak istiyorum 2 tane ve mümkünse isme özel olan dan
    ama boyu büyük gibi geldi bana 29cm
    daha küçük kibar olan ürün varmı acaba
  • levoank kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,toplam boy 27cm olarak bu ürüne bakabilirsiniz.Bununla beraber püskülü kısaltmamı isterseniz de yardımcı olabilirim.

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/isme-ozel-puskullu-hematit-dogaltas-tespih-7mm-267447574

Ayrıca harfli oltumuzda da püskül kısaltma konusunda yardımcı olabilirim ancak mevcut hali kullanışlı ve hoştur.Dilerseniz elinize ulaştığında kendinizde zevkinize göre kısaltma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Saygılar sunarım.
  • Son siparişimi de bugün teslim aldım, sorun yok, teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.