Şimdi Ara

iphone fiyatlari ingiltere'de ucuzladi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
16.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • walla hatsiz alamiyorsun bildigim kadariyla o2 kontratla yapiyordun sonradan o2 bu telefonu kontratsiz satmaya basladi fiyatinida 169 pound gibi birseye indirdi stoklarinda bitti heralde ki pesin satma kampanyasini bitirdi ama sana tavsiyem beklemen yeni i phone yolda 5 mega piksel goruntu ve 3g var bence bkle haziranda cikiyor eylul gibi ucuzlar o zaman alirsin ama kontratsiz yada hatsiz alacagini sanmam ebay var internet sitesinde alabilirsin i phone ikinci el veya sifir alacak biri varsa ingiltereden alabilir getirir sana neyse bu kadr bilgi yeter sorun olursa yaz bana
  • karşımıza bu yazı çıkıyor arkadaşlar.
    Thanks for visiting the O2 Online Shop
    Unfortunately, we are unable to sell to countries outside the UK.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ks232

walla hatsiz alamiyorsun bildigim kadariyla o2 kontratla yapiyordun sonradan o2 bu telefonu kontratsiz satmaya basladi fiyatinida 169 pound gibi birseye indirdi stoklarinda bitti heralde ki pesin satma kampanyasini bitirdi ama sana tavsiyem beklemen yeni i phone yolda 5 mega piksel goruntu ve 3g var bence bkle haziranda cikiyor eylul gibi ucuzlar o zaman alirsin ama kontratsiz yada hatsiz alacagini sanmam ebay var internet sitesinde alabilirsin i phone ikinci el veya sifir alacak biri varsa ingiltereden alabilir getirir sana neyse bu kadr bilgi yeter sorun olursa yaz bana

cevap için teşekkürler.3g'yi bekleyemiyorum çünkü alacak kişi bir hafta sonra dönüş yapacak Türkiye'ye.Hatsız alamıyoruz galiba o aleti.Hatla da alıp onu burada kullanabiliriz heralde ama nasıl bir anlaşma yapıyorlar?Alacak kişiyi bağlayıcı bir anlaşma olursa aldırmak olmaz tabi.

• tabi konrat yapinca her ay en belirli bir para yatirman lazim en pahali kontratta her ay 35 pound yatirmasidir sana tavsiyem madem 3g beklemiyorsun ingilteredeki alack kisiye zaman kaybettirmeden apple ingiltere sitesine girsi n ve siparis etsin 6 gunde telefon amerikadan evinin kapisina kadar geliyor sorunsuz sana tavsiyeim alack kisiye soyle internetten siparis etsin amerikadan geliyor gumrukle filanda ugrasmiyorsun i phone geliyor sana sadece kirmak programlar yuklemek kullanmak kalior i phone amerikadan alinca kontrata gerek kalmiyor icinde bir o2 hattiyla gelecek onemseme kir kullan :D boyle yaparsan zaman kaybetmeden alabilirsn i phone
  • quote:

Orjinalden alıntı: ks232

tabi konrat yapinca her ay en belirli bir para yatirman lazim en pahali kontratta her ay 35 pound yatirmasidir sana tavsiyem madem 3g beklemiyorsun ingilteredeki alack kisiye zaman kaybettirmeden apple ingiltere sitesine girsi n ve siparis etsin 6 gunde telefon amerikadan evinin kapisina kadar geliyor sorunsuz sana tavsiyeim alack kisiye soyle internetten siparis etsin amerikadan geliyor gumrukle filanda ugrasmiyorsun i phone geliyor sana sadece kirmak programlar yuklemek kullanmak kalior i phone amerikadan alinca kontrata gerek kalmiyor icinde bir o2 hattiyla gelecek onemseme kir kullan :D boyle yaparsan zaman kaybetmeden alabilirsn i phone

direk parayı peşin verip bir daha aylık falan ödemeden aleti alma imkanımız yok yani ingiltere'den.amerika'dan sipariş verip onu alması daha zahmetli bir iş, fazla zahmet vermek istemiyorum alacak kişiye de artık duruma göre bakarız. cevaplar için teşekkürler.

• kardeş ben arkadşımla şu an ingilteredeyim biz aldık 169 pounda aylık maylıkda kontrat yapmıyosun kontratlı versiyonlarıda var ama bu başka bi kampanyaydıı...bitti malesef:( biz aldık telefonu kırdık kullanıyoz hatta kız arkadşıma verdim şu an türkiyede kendisi kullanıyo.....zaten kampanya çıkınca herkez hücum etti piyasada iphone kalamdı gibi bişey....şimdi 3g versiyonunu bekliyorum fiyatına göre bakıcam almayı düşünüyorum....bu arada bende n95 var unlock lu 475 milyona satıcam ama ilk önce yeni iphonu görmem lazım hoş türkiyeye 9 temmuzda geliyorum 12 agustos askerim büyük ihtimalle yeni iphonuda satıcam....
  • evet169 pound luk kampanya bir ara cikti herkez almis bende bu kampanayadan bir ay once almistim bu yuzden 169 pound zarara ugradim ama neyse saglik olsun zaten bana gore o2 o kampanyayi cikarmasinin sebebi yeni i phone geliyor diye cikarmisti simdi haziran sonlarindayeni i phone bekleniyor ama bende degistirmicem i phone artik 3 nesil cikarsa onu almak istiyorum seney bu aylara cikarirlarsa yeni bir tana daha onu almayi dusunuyorum tavsiyem o2 alamiyan amerikadan siparis etsin ben oyle yaptim ayrica apple londuradaki magazisina gitmistim bana o2 alin dediler ordada satmadiklar neyse simdi i phone var ve super bir alet
  • iphone almaya 1 ay önce karar verdim.. ancak yeni iphone çıkmasını bekledim, artık dayanamıyorum..yeter.......

• http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=946

arkadaslar su siteye bakarsanız herşeyi gayet net anlarsınız.arkadasın dediği doğru 169 sadece o2 ile sınırlı we üstüne ek ücret ödenio aylık.bilginize...
  • quote:

Orjinalden alıntı: selcukakyun

kardeş ben arkadşımla şu an ingilteredeyim biz aldık 169 pounda aylık maylıkda kontrat yapmıyosun kontratlı versiyonlarıda var ama bu başka bi kampanyaydıı...bitti malesef:( biz aldık telefonu kırdık kullanıyoz hatta kız arkadşıma verdim şu an türkiyede kendisi kullanıyo.....zaten kampanya çıkınca herkez hücum etti piyasada iphone kalamdı gibi bişey....şimdi 3g versiyonunu bekliyorum fiyatına göre bakıcam almayı düşünüyorum....bu arada bende n95 var unlock lu 475 milyona satıcam ama ilk önce yeni iphonu görmem lazım hoş türkiyeye 9 temmuzda geliyorum 12 agustos askerim büyük ihtimalle yeni iphonuda satıcam....

hiç mi iphone kalmadı şimdi, satılmıyor mu ingilterede ? kontratsız bir şekilde alma imkanı hiç mi yok be kardeş ingiltereden ? eğer kontratsız yok diyorsan, yeni iphone'u alıp satıcam demişsin onun kontratsız satılma ihtimali var mı ?

• o sitede bile anlaşmalı olarak pahalı satıyorlar arkadaşlar http://www.phoneandphone.com/search/?p=Apple_iPhone%208Go%20ODR&action=itemPackAbo&idp=1523&idc=1&ido=0 burada 69euro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fubo -- 9 Haziran 2008; 23:50:43 >
  • baya uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekst79

baya uygun

13 yıl öncesi için baya uygun hocam.

• inşallah türkiye dede ucuzlar

• 13 yıl önceki konuyu niye hortlatıyorsunuz kardeşim derdiniz ne?   

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 8 Eylül 2021; 12:51:4 >
  • kanka inşallah türkiye de ucuzlar

• Vay arkadaş ciddi ciddi okuyodum konuyu. Üyelerin yabancı oluşundan çaktım köfteyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlara bak bee

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.