Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kasva

11 için xr ekran koruyucu taktırsam sorun yaşar mıyım? Boyut olarak aynı mı ekranlar acaba?
    Aynı, sorun yaşamazsınız.
  • Bende de var p580 aynen dediğin gibi. Ama kalemi falan işimi görüyor oğlana vermeyi düşünüyorum. Apple akıcı ama gel görki kısıtlı bir ssd bile bağlanamıyor sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu ekran olayı canımı çok sıktı. 3K kredi cekip pro alsam saçmamı olur ? zaten bu telefonlar yatırım. 12 ay vade ile geri ödenince 400 tl falan faiz ödeyeceğim ( İNG )
  • emclord00 kullanıcısına yanıt
    telefon için neden kredi çekilir bunu izah eder misiniz? telefon için kredi çekebilecek duruma geldik. Ağlanacak haldeyiz. İhtiyaç kredisi? amenna. Ama telefon için kredi çeken insanin düşünceleri hiç sağlikli değildir benden söylemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-37F4B34B4 -- 15 Ekim 2019; 22:57:28 >
  • İphone 11 alınır mi? XR ile aynı tasarım. XR çok kaba ve kalın geldi. Ne düşüyorsunuz?
    İphone 11 Yerine 8 plus alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheriouR_ -- 15 Ekim 2019; 23:2:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: epstemolojk_kopus

Bende de var p580 aynen dediğin gibi. Ama kalemi falan işimi görüyor oğlana vermeyi düşünüyorum. Apple akıcı ama gel görki kısıtlı bir ssd bile bağlanamıyor sanırım.
    Ipad os ile o is tarihe karisti. Artik flash bellek baglayabiliyorsunuz, sadece video, dosya ve galeri aktarimi icin calisiyor olsa da hic yoktan iyidir.

Notability uygulaması bile yeter ustad ipad almak icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: CheriouR_

İphone 11 alınır mi? XR ile aynı tasarım. XR çok kaba ve kalın geldi. Ne düşüyorsunuz?
    İphone 11 Yerine 8 plus alınır mı?
    11 kaba geldi ama 8 Plus zarif mi ve şık mı geldi hocam?

8 Plus gibi çerçeve cumhuriyetlerini almayın artık, hiçbir albenisi yok.
  • Evet o is bana da cok sacma geliyor. Kredi cekmek demek hali hazirda kenarda kosede nakit olmamasi demektir.
    Nakiti oldugunu soyleyen kisi taksitlinolsun diye kredi cekiyorsa o daha vahim durumdur. O mebla krediye odedigi fazladan faizi getirmez.
    Telefon kredi cekilebilecek bir ihtiyac degildir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kardeşim kendince acıdığın için cevap veriyorum boşuna üzülmemen adına. 7.200K verebildğim gibi 13K da verip alabilirim. Tekte hemde. Ama başka harcamalarım da var yeni bir macbook pro almam gerekiyor ( işim dolayısı ile 2015 model yavaş kalıyor artık ) Pc için ayırdığım paradan vermek yerine kredi yada borç(vatan teknosa vs)
    almak mantıklı geliyor şuan. ( tabi pro modelini alırsam )

Ayrıca; oyunda karakter dizmek için bile kredi çeken insanlar var emin ol. Herkesin hayatı ve sosyal standartları zevkleri vb. farklı. Yalnış anlama sadece üzülme diye yazıyorum. İphone 11 alıp aylık akbil düşünmeyeceğim yani. İyi aksamlar dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emclord00 -- 15 Ekim 2019; 23:44:59 >
  • volkankpdg kullanıcısına yanıt
    Bazen çok güzel kampanyalar oluyor. Fazisiz masrafsız 6ya boluyor mesela vatan. Atiyorum 12000 nakiti cat diye gommektense, 6 taksitle ode gitsin. Nasil olsa ayni parayi veriyorsun. Ha tabi hesap acman ve kmh musterisi olman gerekiyor ama krediyi bitirip hesabi kapatabilirsin.

Hatta ing, erken kredi kapatmada muthis avantajlar sagliyor. Teknosada eskiyi getir, yeniyi goturde fena indirimler sunmuyor. Uzerine ing teknokredi yapiyorsunuz, Telefonu, perakende satış fiyatindan cok daha düşüge alma imkanina sahip oluyorsunuz.

Ote yandan ben bir kez alayim, yillarca kullanayim diyen adam dusunebilir. Zira ulkemizde kur cok oynak, bugun 7200 olan bir cihaz, haftaya 8000 olabilir. Ama 6 ayda bir telefon degistiren ve bunu da krrdiype yapan adam, icralik olmak icin kasiniyordur. Bunun basla izahi yok.

Elbette herkesin kendi dusuncesi ve butcesi. Bize saygi duymak duser...

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Elinize 10.5 ipad pro 264 ppi değerine sahip tablet alın istediğiniz ekranla karşılaştırın. : ). Alakası yok : ). Ekranın içine girecek şekilde bakarsanız tabi ki fark var.

Apple neden o ekranı iphonelarda kullanmıyor anlamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passenger kullanıcısına yanıt
    Hocam Mate 10 Pro'dan geçeceğim. İlk kez ios ile tanışıcam. Karar veremedim bi türlü. İphone 11 üzer mi yada bir süre sonra çerçeveler rahatsız eder mi ki acaba?
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.