Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (784. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19.777
Cevap
249
Favori
518.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    DFU moduna alıp pc'ye takmayı denedin mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myhunter

DFU moduna alıp pc'ye takmayı denedin mi?

Yok..Macbook ile bağlantı yaptım ama bir şey olmadı.DFU modu falan da bilmem.

Zaten gittim randevu aldım ipad'i sıfırladılar tekrar kurduk artk
  • selam arkadaşlar . 2 ay önce vatan bilgisayardan ipad mini retina aldım . beyaz ekranda ekranın altında sararma çok bariz belli oluyor . ürünü teknik servise götürdüm testlerde bir sorun yok denildi . 1 aydır apple müşteri hizmetlerini araya araya rezil oldum . kanıt gösteren fotoğrafları mail attım apple müşteri hizmetlerine .evet sorun var gibi denildi tekrar kontrol yapıldı dendi teknik serviste bir sorun yok dendi ama beyaz ekranda çok çok belli bir sararma var . biraz forum araştırmasında çoğu kullanıcı da muzdarip bu sorundan . ben de gidip teknik servisten aldım ürünü . tüketici mahkemesine başvurmayı düşünüyorum sizce bir şey çıkar mı ?

• halilrenas H kullanıcısına yanıt
    Bariz bir sararma var,nasıl sorun yok demişler çok garip..tüketici heyetinden de birşey çıkacağını sanmıyorum ama denemekte fayda var..çünkü donma,zayıf batarya,aşırı ısınma vs vs gibi ciddi bir donanımsal sıkıntı değilse birşey çıkmıyor

• Myhunter kullanıcısına yanıt
    kaç gündür uğraşıyorum aramadığım departmanı kalmadı nerdeyse apple ın. buradaki teknik servisler okey vermeyince onarım merkezine de gidemedi ürün . napacağımı şaşırdım valla . ürünü bu şekilde satmaya kalksam alacak adam da görür hatayı .şu an ne yapsam hiç bilemiyorum .
    Bence satıp elden çıkarın hocam.

Satacak olsanız,alan kişi pek farketmez,illaki oyun veya youtube için alanlar oluyor,hani alıcı kişi ekrana dikkat eden biriyse,siz de satarken "ekranın al tarafında birazcık sarılık var" derseniz,belki de ciddi bişey olarak görmezler.

Satamasanız da,o şekilde kullanılır,çatlak filan gibi ciddi bir sıkıntı değil çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Çok rahatsız edici bir sorun değil gibi.Kullanırım ben olsam

• Arkadaşlar ıpad 3 wi-fi 4g li 2 el cihaz aldım normal telefonumdaki hattını takınca sim kilidini açamıyor sim kilidini kaldırınca servis yok diyor sizce sorun nedir kayıtlı cihaz sim kartı görüyor takınca?

• @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    Hocam ıpad 3 aldım sim kart takınca sim kilidini açamıyor öyle kalıyor sim kilidi kaldırınca servis yok diyor kayıtlı cihaz vadofone de sözleşmeli alınmış sizce neden açmıyor ? Bilginiz varmi

Normalde olması gereken ekran resimleri ve sizin problemli ekran resimlerini servis maceranizi anlatan başvuru metni ile thh ne basvuru yapmanizi tavsiye ediyorum. Gec de olsa lehinize bir sonuç alırsınız. Diger bir çözüm için de istanbula yolunuz düşerse akasya veya zorlu apple magzalarina ugrayip yuzyuze gorusup teknik servisin yardımını talep etmenizi öneririm. Sonuçta yeni aldığınız bir cihaz ve ekran renginde gerçekten renk farklılığı var.

• Amerikadan alınan ipad lerin 1 yıl garantisi mevcut mu tr de ?

İpad mini 4 için kılıf tavsiyeniz var mı kapaklı?

Ekran koruyucu önerir misiniz? Kapaklı kılıf kullanılırsa gerek kalır mı?

Tşkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelordof -- 29 Ağustos 2017; 2:59:51 >
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    yurtdışı ipadlerde garanti olmaz
  • Apple sitesinde ürünün seri numarasından kontrol ettim 1 yıl garanti çıktı. Geçerli mi acaba bu? (Yurtdışı ürün için diyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Apple sitesinde ürünün seri numarasından kontrol ettim 1 yıl garanti çıktı. Geçerli mi acaba bu? (Yurtdışı ürün için diyorum)

Normalde Apple'ın bir yıl uluslararası garantisi var diye biliyorum. Ama cihaz değişimi söz konusu olduğunda, kıta olayı devreye giriyor diye biliyorum. Mesela Avrupa'dan aldığınız bir cihaza buradan değiştirebilirsiniz ama Amerika'dan aldığınız bir cihazı buradan değiştiremezsiniz. ( yanlışım varsa bilgili arkadaşlar düzeltsin lütfen )

• quote:

Amerikadan alınan ipad lerin 1 yıl garantisi mevcut mu tr de ?

Tşkler

Hocam ben mini 4 için bodyguardz kullanıyorum. Önlü arkalı koruyor ama kapaklı değil. Sadece şeffaf bir koruma olduğunu düşünün. Köşeler yere çarparsa eziliyor ama bilgi :)

Benim İçin o detay çok önemli olmadığı için umursamıyorum, çünkü diğer türlü hem cihazın kapladığı alan büyüyor hem de ağırlaşıyor:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Rogerfederer1

quote:

Apple sitesinde ürünün seri numarasından kontrol ettim 1 yıl garanti çıktı. Geçerli mi acaba bu? (Yurtdışı ürün için diyorum)

Normalde Apple'ın bir yıl uluslararası garantisi var diye biliyorum. Ama cihaz değişimi söz konusu olduğunda, kıta olayı devreye giriyor diye biliyorum. Mesela Avrupa'dan aldığınız bir cihaza buradan değiştirebilirsiniz ama Amerika'dan aldığınız bir cihazı buradan değiştiremezsiniz. ( yanlışım varsa bilgili arkadaşlar düzeltsin lütfen )

Cihaz sıfır alındığı için sistemde '..garantisi var' yazıyor olabilir ama o garanti bilgisi TR için geçerli değil malesef.Amerika'da geçerlidir belkide.
    Üstte bir arkadaş da yazmış,burda garanti geçerli olmaz,çünkü iphone gibi kıtasal bir garanti ipad tabletlerde olmuyor.

• quote:

quote:

Amerikadan alınan ipad lerin 1 yıl garantisi mevcut mu tr de ?

Tşkler

Hocam ben mini 4 için bodyguardz kullanıyorum. Önlü arkalı koruyor ama kapaklı değil. Sadece şeffaf bir koruma olduğunu düşünün. Köşeler yere çarparsa eziliyor ama bilgi :)

Benim İçin o detay çok önemli olmadığı için umursamıyorum, çünkü diğer türlü hem cihazın kapladığı alan büyüyor hem de ağırlaşıyor:)

Tavsiye ve bilgi için tşk ler hocam:)

• quote:

quote:

quote:

Cihaz sıfır alındığı için sistemde '..garantisi var' yazıyor olabilir ama o garanti bilgisi TR için geçerli değil malesef.Amerika'da geçerlidir belkide.
    Üstte bir arkadaş da yazmış,burda garanti geçerli olmaz,çünkü iphone gibi kıtasal bir garanti ipad tabletlerde olmuyor.

Amerika apple sitesinde de ürünü kontrol ettiğimde de 1 yıl garanti çıkıyor. Tr den alınan ipadler kaç yıl garantili ? 1 yıl mı 2 yıl mı
    Sıkıntı çıkarmaz sanırım cihaz , şans diyelim garanti işi :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Amerika apple sitesinde de ürünü kontrol ettiğimde de 1 yıl garanti çıkıyor. Tr den alınan ipadler kaç yıl garantili ? 1 yıl mı 2 yıl mı
    Sıkıntı çıkarmaz sanırım cihaz , şans diyelim garanti işi :)

TR'den alınan ipadler 2 yıl garantilidir.
    Cihazın garantisi varsa Avustralya Apple Store'da sorgulasan da o garanti görünür
    neyse inşallah şansın vardır :)

• Myhunter kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler bilgilendirme için

• 
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.