Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (813. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
19.777
Cevap
249
Favori
518.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ipad mini 4 var makine çok yavaşladi gibi geliyor

Satip android tablet alasim var acaba banami yavas geliyor yoksa donanimsal sorunmu var .

Sizce mini 4 donanim olarak guncel uygulama ve oyunlari oynatacak seviyedemi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soryy

ipad mini 4 var makine çok yavaşladi gibi geliyor

Satip android tablet alasim var acaba banami yavas geliyor yoksa donanimsal sorunmu var .

Sizce mini 4 donanim olarak guncel uygulama ve oyunlari oynatacak seviyedemi ?

mini 3 vardı bende daha 3 ay öncesine kadar 16 gb wifi canavar gibiydi.
    satıp ipad 2017 aldım
    bir sıfırlayın bence ipad mini 4 yavaş olmaması lazım
    @Kafkaslı57 hocamda vardı mini 4 yanlış hatırlamıyorsam daha aydınlatıcı yardımcı olacaktır.
  • Mini 4 güçlü cihazdır,nasıl yavaşlık olmuş ilginçç

Kapasitesi mi az acaba?

Yoksa son sürümde mi sıkıntı var?

• quote:

Orijinalden alıntı: BarryAllen

Onun ekran kalitesi kötü deniyordu o yüzden iPad Air 2 ye yöneldim, plastik bi yapısı varmış doğru mudur?

Bende bu tip yorumlar okudum. Daha once 3 kullanmistim. Tesaduf mediamarktta air 2 ve yeni ipad vardi. Ikisininde ekranina baktim dokundum vs. Bence bir fark yok.

Var diyen adaminda elleri muhtemelen 0.01 derece sicakligi algilayacak kadar hassas bir yapidadir. Yada gozleri 1milyon rengi ayirt edebiliyordur.

Muhtemelen, 2 farkli kasa renginde bakilmistir ve yan cercevelerin etkisinden dolayi goz yanilmasi yasiyorlardir.

Edit, eger kırmazsanız uzun yillar kullanirsiniz. Teknolojik cihaz yenileme takintiniz yoksa tabi. Bende air2 yi planliyordum ama 2 yil oldu cihaz cikali. Muhtemelen 1 yil daha guncelleme alir sonrasi rezalet... bendeki 3 ten biliyorum. Neyse, sirf bu sebeble vazgectim ve 2017 ipad almaya karar verdim. En azindan 2 3 yil guncelleme ile gelen yavaslama problemi olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 22 Mart 2018; 20:11:15 >

• Güncelleme ile batarya ömrü ve sair şeyler etkileniyor.Ah keşke hiç güncdllemek zorunda kalamsak ama mecburen güncelliyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: november27

Mini 4 güçlü cihazdır,nasıl yavaşlık olmuş ilginçç

Kapasitesi mi az acaba?

128 gb cellucer

Bataryada problem olabilirmi ?
    Hızlı düşüyor artık oyun oynarken falan kasıyor dokunmatik bazen güzel algılamıyor

Annemin Mini 2 si ile daha akıcı deneyim yaşıyorum sanki ios cihazların bataryadan yavaşlama sorunu bunlarda varmydı acaba

Cihazı test edebileğim bir program vb uygulama varmı acaba .
    Satmayı düşünüyorum artık elimde durmasının bir anlamı yok kullanmadıktan sonra

• quote:

quote:

Kapasitesi mi az acaba?

128 gb cellucer

Hızlı düşüyor artık oyun oynarken falan kasıyor dokunmatik bazen güzel algılamıyor

Annemin Mini 2 si ile daha akıcı deneyim yaşıyorum sanki ios cihazların bataryadan yavaşlama sorunu bunlarda varmydı acaba

Bence ipadini ayarlar kısmından sıfırla,daha stabil olacaktır

Ayrıca

Bazen dokunmatik algılamıyorsa,donanımsal bir sorunu olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Kapasitesi mi az acaba?

128 gb cellucer

Satmayı düşünürseniz görüşebiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Myhunter

Güncelleme ile batarya ömrü ve sair şeyler etkileniyor.Ah keşke hiç güncdllemek zorunda kalamsak ama mecburen güncelliyoruz

Valla oyle bir zorunlulugunuz yok. Tamamen kullandiginiz uygulamalarla alakali. Ben ipad3 te 2017 sonunda hala ios7 kullaniyordum. Gayette yetiyordu. Arada adobe takiliyordu veya gec aciyordu o kadar.

Ama apple malesef hicbirseyi guncellemenize izin vermiyor.o o yok bu yok. Sacmaliyorlar.

Neyse. Sirf bu sebeble en son cikani almak daha mantikli.

Edit, bugun tanitilan ipad ile 2017 muhtemelen 50 100 tl farkla ayni olacaktir. Yeniyi almak daha mantikli. En azindan kalem destegi olacak. Ipen kullanmasan bile ucuz kalemlerden alip kullanabileceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 27 Mart 2018; 23:5:22 >
  • İşte son modeli almamız için bunca çileyi çektiriyorlar.Şimdi siz son çıkanı alın diyorsunuz da,elimdeki gül gibi cihaz varken neden yenisini alayım? Apple tarafından hep öpülüyoruz zaten.
    Bı arada ipad 3 tabletinizi satmayı düşünürseniz konuşabiliriz

• quote:

İşte son modeli almamız için bunca çileyi çektiriyorlar.Şimdi siz son çıkanı alın diyorsunuz da,elimdeki gül gibi cihaz varken neden yenisini alayım? Apple tarafından hep öpülüyoruz zaten.
    Bı arada ipad 3 tabletinizi satmayı düşünürseniz konuşabiliriz

3 u satali birkac ay oldu. Ama bence pdf ve internrt disi kullanim icin ömrünü doldurdu. Artik uygulama guncellemsi almiyordu. Sattim bende. Simdi en son cikani almayi planliyorum. Guncelleme yapmadan 5 6 yil kullanirim.

• İpad air cihazımın pili eskidi baya şuan 10.3.3 de aşırı yavaş ios 11.3 ü kurayım mı sizce ne diyorsunuz ? Kuran arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ranegade95

İpad air cihazımın pili eskidi baya şuan 10.3.3 de aşırı yavaş ios 11.3 ü kurayım mı sizce ne diyorsunuz ? Kuran arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim

Abi pil eskidi diyosun yavaşladı diyosun sonra da ios 11 kuram mı diyosun :) sen ios 11 kurunca elindeki cihaz daha kötü olucak.Pil nasıl eskidi kaç saat gidiyor? Bi ayarlardan sıfırla istersen düzelir.Kesinlikle 11e yükseltme

• 5,5 yıldır ilk cıktığında aldığım hücresel İpad4 cihazımı kullanıyorum. O zamanlar ipadlerde kişisel erişim noktası açılamıyordu hatta yakın zamana kadar açılamıyordu ama yazılımsal bi problem nedeniyle ios9’da olan cihazımı istemeden ios10’da güncelledim iyikide yapmışım. Performans olarak artış gösterdi ama işin asıl ilginç yanı KİŞİSEL ERİŞİM NOKTASI AKTİF oldu. Ben yeni gördüm. Bayadır varsa şaşkınlığımı mazur görün. Sizde durum nedir?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ranegade95

İpad air cihazımın pili eskidi baya şuan 10.3.3 de aşırı yavaş ios 11.3 ü kurayım mı sizce ne diyorsunuz ? Kuran arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim

Abi pil eskidi diyosun yavaşladı diyosun sonra da ios 11 kuram mı diyosun :) sen ios 11 kurunca elindeki cihaz daha kötü olucak.Pil nasıl eskidi kaç saat gidiyor? Bi ayarlardan sıfırla istersen düzelir.Kesinlikle 11e yükseltme

Hocam ios11.3 güncellemesi ile cihazlar akıyor. 6splus cihazımı 10.3.3’ten güncelledim. Cihaz daha hızlı performans olarak ama pil konusunda konuşmak için erken

• quote:

quote:

quote:

Kapasitesi mi az acaba?

128 gb cellucer

Satmayı düşünürseniz görüşebiliriz

iOS güncellemesinden sonra cihaz uçmaya başladı sorunlarım çözüldü

• İpad 9.7 2017 yi son güncellemeyi yapan var mı değişen bişeyler var mı.Yapalım mı güncellemeyi yoksa pil performansı falan azalır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

5,5 yıldır ilk cıktığında aldığım hücresel İpad4 cihazımı kullanıyorum. O zamanlar ipadlerde kişisel erişim noktası açılamıyordu hatta yakın zamana kadar açılamıyordu ama yazılımsal bi problem nedeniyle ios9’da olan cihazımı istemeden ios10’da güncelledim iyikide yapmışım. Performans olarak artış gösterdi ama işin asıl ilginç yanı KİŞİSEL ERİŞİM NOKTASI AKTİF oldu. Ben yeni gördüm. Bayadır varsa şaşkınlığımı mazur görün. Sizde durum nedir?

İos 8"de bile kişisel erişim kullanılıyordu,sizde neden kapalıymış hocam,enteresan Ben ipadimdeki vodafone hattımla kişisel erişim açık kullanıyordum. İos 11 ipad air bile kasıyor,sizdeki ipad 4 baya iyiymiş demekki,benim arkadaştaki ipad 4 de baya hızlı ve stabil

• quote:

Orijinalden alıntı: selim-133

İpad 9.7 2017 yi son güncellemeyi yapan var mı değişen bişeyler var mı.Yapalım mı güncellemeyi yoksa pil performansı falan azalır mı?

iPad 2017 kullanıyorum 11.2.5 den 11.3 e geçtim akıcılık aynı bi fark göremedim fakat pil süresinde 1-1,5 saat kadar azalma oldu bende 11.2.6 ya döndüm şuan için pil bu sürümde daha iyi olurda 11.4 geldiğinde pilde iyileşme olursa ozaman geçilir yoksa bu sürümde kalırım güncelleme yapmam

• 
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.