Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ios 11 beta 6 ile operatör çekim gücü ne durumda? Hale full çubuğu görmek zor mu?
  • fawkes81 kullanıcısına yanıt
    Buradaki çoğu olumsuz yorum aksine daha önce evimde full diş görmediğim yerde full çekim almaya başladım. Bence daha iyi yapmışlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İphone 7 den bildiriyorum :)

Devrloper beta6 indirdim. Batarya süresi daha iyi daha uzun gibi sanki. Önceden telefon görüşmelerinde sesim karşıya girmiyordu sık sık yaşıyordum bu sorun kalkmış. Animasyonlar sayfa geçişleri daha seri. Memnun kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fawkes81 kullanıcısına yanıt
    Bugün herzaman sıkıntısız çeken yerde iOS 11 beta 6 da çekim baya düştü. Hatta vowifi ye geçiyor. iOS 10 olan diğer telefonda aynı operatör sorun yok.

• ios 11 beta 1den sonra çıkan her sürüm için başta beğendiğimi söyliyip günlük kullanımda yetersizliğini anlayıp ios 10a düşürmüştüm ama 6s için şu anda son beta public ile günlük kullanım gayet yerinde ve son betadan beri 2-3 gün geçmesine rağmen hala 10.3.3e düşürmeye niyetlenmedim, saçma sapan bugların neredeyse çoğu kalkmış hatta hız konusunda bile neredeyse ios 10.3.3e yaklaşmış ve muhtemelen 2-3 betaya ios 10.3.3ü hızda yakalar ve finalde geçebilir diye düşünüyorum tabi sonlara doğru saçmalamazlarsa...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen arkadaşım valla çok memnunum her şeyinden. Beta 6 bayağı bir fark etmiş

• iOS 11 Beta 6 ya geçtim temiz kurulumla, cihazım iPhone 6. Uygulamalarda sadece ilk açılışta sıkıntı oluyor, sonraki açılışlarda 10.3.3 ile aynı veya bi tık aşağısı. Yüzeysel laglar mevcut hala.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beta 6 çıkmış ; App Store ve Harita app'i iconu değişmiş
  • Son betanın 5s'te performansı nasıl arkadaşlar? Önceden sordum. Arada kaynadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Son betanın 5s'te performansı nasıl arkadaşlar? Önceden sordum. Arada kaynadı.

Valla hocam benim ikinci telefonum 5s. İos11 i betası olsun veya final sürümü olsun güncellemeyi düşünmüyorum. İphone 4 te başıma gelen ios 7 den sonra

• Arkadaşlar iOS 11 Beta 6 ya temizden geçmek istiyorum da telefonu sıfırladım ios 11 i yükledim diyelim ios 10.3.3 yedeğimi tekrar kurabilecek miyim?
  • JuelzII kullanıcısına yanıt
    Kurulur hocam

• iPhone 6 İos 11 Public beta 5

Klavye bazen bug yapıyor

Bluetooth artık kontrol merkezinden kapnıyor

Bildirim merkezindeki kasma geçmiş

Genel olarak stabilleşmiş ama ios 10dan hala yavaş

Kilit ekranı geç geliyor ilk başta duvar kağıdı siyah gözüküp sonra duvar kağıdı geliyor

Final sürümünde ios 10.3.3’e yaklaşır gibi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nimotech -- 17 Ağustos 2017; 20:26:11 >
  • Bakalım OTA üzerinden kurdum en son beta 1 de denemiştim çoğu şey düzelmiş en azından son uygulamaları kapatırken telefon sapıtmıyor kimisinde Siri bölümünde felan donmalar oluyormuş ben karşılaşmadım pek sorunları tek tek yazarım oldukça buraya teşekkürler ilgin için
  • Arkadaşlar 11 beta6 dan DFU modda 10.3.3 e dönebilirmiyim direk sorun çıkarmıyor değilmi

• Bende ışığı otomatik yapma düğmesi yok. Başka yere mi taşındı?

• Farklı bir yerdeydi hocam biraz kurcalayın oto parlaklık icin menülere bakin

• Farklı bir yerdeydi hocam biraz kurcalayın oto parlaklık icin menülere bakin

• omondoles O kullanıcısına yanıt
    genel - Erişilebilirlik - ekran renkleri tarzı bir kısım var oraya taşındı.
  • Iphone SE Beta6 performansını merak ediyorum.Beta1 kullanamayıp 10.3.2'dönmüştüm.Ne dersiniz son duruma?
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.