Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (711. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Rehbere yada arama kaydına girip hemen kaydırdığında dokunmatik çalışmıyor yarım saniye sonra kendine geliyor. Sizde de böyle sorun var mı? İos 10 versiyonunda bu sorun yoktu sanırım. Telefon 7 Plus.
    öyle bir sorun yok hocam 11.4 se

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyaman06

öyle bir sorun yok hocam 11.4 se

Alıntıları Göster
    Hocam gözlemlediğim kadarıyla küçük ekranlı iphonelarda olmuyor bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Rehbere yada arama kaydına girip hemen kaydırdığında dokunmatik çalışmıyor yarım saniye sonra kendine geliyor. Sizde de böyle sorun var mı? İos 10 versiyonunda bu sorun yoktu sanırım. Telefon 7 Plus.
    iPX herhangi bir sorun yok.

• 8 Plus sorun yok. senin dokunmatik sorunlu demek ki..

• 6s 11.4

Pc ye bağlıyken touchid 10 kerede 2kere ya okuyor ya okumuyor. Normal elde kullanımda sorun yok.

Neden kaynaklıdır? Destek uygulamasından yazdım çözüm bulamadılar.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    11.4 yüklü 7 plus bende de sorun yok

• 7+ için 11.4 nasıl arkadaşlar ben telefonu 11.3de aldım kutudan güncellemedim henüz bataryasından pek memnun değilim gece yatarken 60dı sabah 56 olmuş biraz fazla gibi batarya ömrü de 100. iphone 7 kullanırken 2-3 düşerdi gece vakti plus için fazla sanki. Yardımcı olursanız sevinirim ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: MertayKardes

7+ için 11.4 nasıl arkadaşlar ben telefonu 11.3de aldım kutudan güncellemedim henüz bataryasından pek memnun değilim gece yatarken 60dı sabah 56 olmuş biraz fazla gibi batarya ömrü de 100. iphone 7 kullanırken 2-3 düşerdi gece vakti plus için fazla sanki. Yardımcı olursanız sevinirim ;)
    Eşyaların kölesi olmayın bu kadar, kullanın geçin işte. Yok kaydırırken arada takılıyormuş yok gece şarj yüzde iki düşmüş takıntı yaptınız her şeyi.

• Tamam.

• Arkadaşlar son 2 gündür üst barda Wi-Fi a bağlı olduğu halde simge ile birlikte yazı görünüyor. Wifi’ı kapatıp açınca kısa süreliğine gidiyor ama sonra yeniden beliriyor. Aoft reset yaptım düzelmedi. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ? Sürüm 11.4

iOS 11 [ANA KONU]

• Eriny kullanıcısına yanıt
    Hattınız bazı koşullarda kesintisiz iletişim Wİ-Fİ üzerinden hizmet sağlıyor. Bende Turkcell kullanıyorum. Üst barda çıkan yazı bende de çıkıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • brs_lfc B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, ayarlardan hücresel wi-fi ile arama özelliğini açmıştım. O yüzden olduğunu bilmiyordum.

Turkcell de bu özellik var ama vodafone da var sanırım. o bir sorun degil özellik telefon zayıf çektigi yerde ortamda wifi varsa şebekeye wif uzerinde baglanıyor. Bunu istemiyorsanız, arama ayarlarında wifi aramasını kapatabilirsiniz.
  • bu akşam 11.4.1 final gelir mi acaba ?
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    gelmez 3 4 betası daha var, temmuz ağustos gibi gelir...
  • Hocalarım ios backup konusunda inanılmaz yabancıyım acaba bana yardımcı olabilir misiniz? Elimde I7+ var ve ben I7 ye geçmeyi düşünüyorum iki cihaz da elimde şu anda fakat ben backup yaptığımda whatsapp chat geçmişim, mesajlar, notlar, uygulamalar, rehber ve bu tarz şeylerin tamamen kaybolmasından korkuyorum. Acaba Itunes backup neler içeriyor yardımcı olabilir misiniz tecrübeli arkadaşlar. Teşekkür ederim şimdiden.

• WhatsApp sohbetini iCloud’a yedekleyebilirsin. Uygulama içinde ayarlardan. Notlar rehberindeki kişiler önceden satın aldığın uygulamalar zaten iCloud hesabında bulunur. Fotoğrafları google Fotoğraflar uygulamasına yedeklersin. Sanırım başka da bir şey kalmadı. Yani bilgisayardan itunes ile yedekleme yapmana gerek yok. Aslında buni dediklerimi sürekli yapmış olman lazım ki çünkü cihazının başına ne geleceğini bilemezsin. Her an bunlara ihtiyacın olabilir.

• Arkadaşlar çıldırmak üzereyim. 11.4 kullanıyorum. Telefon klavyede yazı yazarken bildiğimiz donuyor. Uygulamadan çıkmak istediğimde 3-5 saniye sonra cevap veriyor. Bunlar sürekli olmuyor ama günde birkaç kez oluyor. Ve sinir bozucu. Ayrıca cihaz çok ısınıyor. Yeni bi uygulama kursam açsam el yakıyor neredeyse. Pubg de bile işlemci 1055 mhz e kadar düşüyor sıcaklıktan.. bu sorunları bir ben mi yaşıyorum yoksa herkeste böyle mi? Aksi halde telefonu servise göndereceğim. Pili de çok hızlı bitiyor. -i7

Rica ederim

• FK5896 kullanıcısına yanıt
    temiz kurulum yap ya da ios 12 ye geç. 8 plustan 6s plus a geçmek zorunda kaldım. uygulama açılışı, klavye performansı, menü geçişleri vb. 8 plusla aynı sadece oyun ve grafik performansı farkediyor o da normal. gayet seri ve akıcı. ben memnunum. batarya olayında 1 günü zorluyor ama bendeki batarya %16 verim kaybetti.

• 
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.