Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (618. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu 10 gb çok fazla değil mi ya ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4Sercio kullanıcısına yanıt
    hocam o dediğim yere girince varsa güncelleme çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    bende her zaman olarak ayarlı, deniyorum şimdi

• 4Sercio kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam 👍🏻

• uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    AYarlar gizlilik analiz kısımlarına gir iPhone analizini paylaş secenegini kapat.

• deneyin düzelecektir mutlaka hocam, en azından buraya kadar çözebilmişler 6 ayda :)
    çok teşekkür ederim hocam düzeldi 👍🏻

• Bu sabah ilginç bir bugla karşılaştım.
    Telefonu akşam uçak modunda bırakıyorum, Wi-Fi da kapanıyor. Sabah elime alınca Whatsapp bildirimleri gelmeye başladı, baktım Wi-Fi hala kapalı telefon uçak modunda ama tüm bildirimler geldi.
  • muratdanis kullanıcısına yanıt
    Hocam çok ilginçtir ki ilk gün heyecanla kurulumu OTA üzerinden yaptım. Sonra eve gelince ertesi gün DFU Mod'a alıp tekrar kurdum fakat bir önceki güne göre çok ufak bi performans kaybı vardı. Bu çok ufak birşey hani biraz dikkat edince farkına varabiliyorsun ama yinede neden böyle birşey oldu bende anlamadım açıkçası.

• birşey değil umarım diğer seçenek için de düzeltme yaparlar
    umarım hocam

• azteca A kullanıcısına yanıt
    O kısımda bende sadece cihazı unut ve bağlantıyı kes diye iki seçenek var. Diğer seçenekleri göremedim.

• Arkadaşlar apple pil ömrü tavsiyelerinde otomatik parlaklığın açık olması ömrü uzatabilir diyor. Kapatmak mı iyi açık olması mı sizce?

• Arkadaşlar 5s kullanıyorum.iOS 11.3 sonrası Safari'deki "PDF Yarat" özelliği kaybolmuş.Sizde kontrol eder misiniz?Bug mu yoksa bilerek mi kaldırdılar?Ayrıca "Yazdır" özelliğide kaybolmuş.

https://store.donanimhaber.com/31/3a/c1/313ac170e165fac28c2b66a73401d4be.png

• Ruvale kullanıcısına yanıt
    Yorumlarınız ve haberdar ettiğiniz için çok teşekkür ederim. :)

Şarj konusunda gözlemim ise şu; yeni sürüme geçince 3-4 gün şarj çok erken bitiyor. Sonra düzelmeye başlıyor. Sanırım arka planda yeni sürüm için işlemler yapıyor telefon. Benim de her yeni sürüme güncellediğimde ilk şikayetim şarj konusunda oluyordu. Şarj ederken ki sürenin uzaması da dahil buna. Sonradan çözülüyor bu sorun. İnşallah sizin 11.3'e geçişinizde de bu sorun düzelir.

Anladığım kadarıyla iOS 11.3'e geçince sanki biraz pişman olacağım. O yüzden 10.3.3'te kalmaya devam edeceğim şimdilik. Tabi ki yorumları takip edeceğim. :)

Tekrar teşekkürler, 1 hafta 10 gün sonra da izlenimlerinizi yazmanızı diliyorum. :)

• Kesinlikle açık kalmalı diye düşünüyorum. Ben 3 yıldır bu şekilde kullanıyorum.

• Neeo kullanıcısına yanıt
    Artık şu sistemle iPhone’larımızı kullanmalıyız bence. Örneğin yeni çıkan bir iPhone 8 aldın ve içinde doğal olarak iOS 11 var. Bu telefonu birkaç yıl kullanacaksın. Sistem belli:
    iOS 7 = iPhone 5s - iPhone 5C
    iOS 8 = iPhone 6
    iOS 9 = iPhone 6s
    iOS 10 = iPhone 7 - iPhone SE
    iOS 11 = iPhone 8 - iPhone X
    Hepimizin bildiği gibi. O sürüm o iPhone için tasarlanıyor. Sonra biz sonraki yıllar yeni iPhone’lara tasarlanan sürümü kendi önceki telefonumuza indiriyoruz. Bence olması gereken en fazla bir yeni sürüm yüklenmeli. Yani örneğin iOS 9’lu bir 6S en fazla iOS 10 yüklemeli ki yine önceki sürümle aynı performansı yakalaması için.
    Tabii öyle şey mi olur ben 11’de de alıyorum performansı diyenler olacaktır ama bence böyle yapmalıyız hocam. Sonra bu DFU MFU falan uğraşmayalım.

• muratdanis kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam doğru söylüyorsunuz ama işte insan yenilikleri hayatında görmek isteyince üstüne de elindeki cihaz yeni sistemle uyuşmayınca başlıyor bu niye böyle bu niye şöyle😂 yine de 11.3 ile iphone 6 gereken yeterliliğe ulaştı diye düşünüyorum.

• Neeo kullanıcısına yanıt
    Aynen. iOS 7 yüklü iPhone 4’ler geldi aklıma :) İyiyiz iyi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: muratdanis

Artık şu sistemle iPhone’larımızı kullanmalıyız bence. Örneğin yeni çıkan bir iPhone 8 aldın ve içinde doğal olarak iOS 11 var. Bu telefonu birkaç yıl kullanacaksın. Sistem belli:
    iOS 7 = iPhone 5s - iPhone 5C
    iOS 8 = iPhone 6
    iOS 9 = iPhone 6s
    iOS 10 = iPhone 7 - iPhone SE
    iOS 11 = iPhone 8 - iPhone X
    Hepimizin bildiği gibi. O sürüm o iPhone için tasarlanıyor. Sonra biz sonraki yıllar yeni iPhone’lara tasarlanan sürümü kendi önceki telefonumuza indiriyoruz. Bence olması gereken en fazla bir yeni sürüm yüklenmeli. Yani örneğin iOS 9’lu bir 6S en fazla iOS 10 yüklemeli ki yine önceki sürümle aynı performansı yakalaması için.
    Tabii öyle şey mi olur ben 11’de de alıyorum performansı diyenler olacaktır ama bence böyle yapmalıyız hocam. Sonra bu DFU MFU falan uğraşmayalım.

ios 8.3 5s ile yıllardır takılıyorum 7 ye nazaran daha yavaş ama bana yetiyor hızı , aslında jb olmasa belki çoktan geçerdim 10 a 11 e falan ama jb sürüm güncellememdeki en büyük engel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.