Şimdi Ara

Into the Badlands (2015-2019) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
10
Favori
7.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çekildiği yılları düşünecek olursak kurgu ve hayal gücü olağan üstü.. Hatta seyrederken Lord of the rings, Big feet, vs. vs. filmlerinden bir sürü karekter de bulduk arkadaşla. özellikle imparatorun dönüşü nün olduğu bölüm gerçekten bizi mest etti. şimdiye kadar izlemediğime inanamıyorum yani. dün işi bıraktım verdim istifayı bu diziyi yeniden izlemek için. 2 hafta geçsin gayrıııı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turanugur -- 5 Mart 2017; 4:29:44 >
  • Yeni sezon bu akşam başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Yeni sezon bu akşam başlıyor.

Güzel bunu bekliyordum bende 2 hafta ne çabuk geçmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muaz1984

quote:

Yeni sezon bu akşam başlıyor.

Güzel bunu bekliyordum bende 2 hafta ne çabuk geçmiş.

Günümüzün saçma sapan dizilerinden ve hala ilk sezonunun ekmeğini yiyen bir çok dizilerden daha kaliteli
  • 2x1 Güzel başladı. Banshee gibi sabaha kadar oynasa izleyeceğim diziler kategorisinde yer alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

2x1 Güzel başladı. Banshee gibi sabaha kadar oynasa izleyeceğim diziler kategorisinde yer alıyor.

Banshee, into the badlands tarzi diziler varmi onerecegin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x1

Diziyi özlemişim. Çekimler, mekanlar, dövüş sahneleri harbiden çok iyi. Piyasada bu tip dizi olmadığı için kıymetini bilmek lazım. Bölümü genel olarak beğendim. Quinn'in ölmediğini tahmin edebiliyordum ama Veil'in yanında görmek şaşırtıcı oldu. Widow'da ortalığı boş buldu tabi geleni geçeni doğradı Sunny reis olacaktı şurada Widow'a gereken ayarı verecekti

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

2x1 Güzel başladı. Banshee gibi sabaha kadar oynasa izleyeceğim diziler kategorisinde yer alıyor.

Banshee, into the badlands tarzi diziler varmi onerecegin?

tam olmasa da, justified, Spartacus, strike back

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çüüüş, ikinci sezon gelmiş la!! günün yorgunluğu birden geçti!!!

ilk sezon güzel bitti.

Bu silahlar yok oldu, martial arts ustası clipper'lar geldi felan hiç beğenmediğim bir konsept oldu ama dizi yine de çok başarılı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 21 Mart 2017; 1:29:43 >
  • Az önce izledim bende. Anlaşılan ilk sezondaki çizgisini bozmayacak

Geçen sezona nazaran Sunny bir az paslanmış sanki Clipperlarin basinda Sunny olacakti onda gorurdum ben Widow'u.
  • Çok güzel başladı 2. Sezon, dizinin başında çalan Human şarkısıda
  • Şu şarkı çok kullanılıyor son zamanlar. Geçen Mass Effect Andromeda trailer da duymuştum
  • Yeni bölüm gelmiş
  • 2x2

Sunny'nin madenden bu kadar çabuk kurtulmasına şaşırdım. Biraz daha madende kalıp, hikayenin öyle işlenmesini isterdim. Gerçi yol maceraları da iyi olacaktır. Quinn'in yaptığı hareket tamamen Veil'in güvenini kazanmak için. En azından ben böyle hissettim. İlerleyen bölümlerde Quinn'in, Veil'a yürüyeceği çok açık Bajie karakteri de güzel olmuş. En azından işe yarıyor, Sunny'nin yanında sap gibi takılmıyor.
  • 2*2

En sondaki duvar, Trump'ın büyük şaheseri herhalde
    Into the Badlands (2015-2019)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• The-Engineer kullanıcısına yanıt

• bu hatun nasıl 56 yaşında olabilir yav

Into the Badlands (2015-2019)

• 40.dak süre çok az nasıl geçtiğini anlamıyorsun. Tek teselli ikinci sezon 10 bölüm
  • 2x3

Quinn, Veil'in ona oyun oynadığını anlayacak büyük ihtimalle sonrasında ne yapacağı belli Bajie karakteri iş görmeye devam ediyor. Böyle ilerlemesi daha iyi. Sunny'nin yanında süs gibi dolaşmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.