Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.553
Cevap
130
Favori
569.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ludovic142

Hesabında yüklü miktar tutanların içi nasıl rahat ediyor yav. Bir gün ansızın "fetöcü bu" diyip paranıza el koysalar ne olacak?

Amacım siyasi tartışma falan değil sadece merak ediyorum

Evde tutalım da hırsızlar mı çalsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ludovic142 kullanıcısına yanıt
    Cep telefonuda kullanmamalıyız cebimizde patlayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 6 Ocak 2018; 22:59:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şekerbank in gece gunduz hesabina gectim bugun, 90 gun kadar kafam rahat. 14.5 da fena degil, suresi bitenler degerlendirebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

şekerbank in gece gunduz hesabina gectim bugun, 90 gun kadar kafam rahat. 14.5 da fena degil, suresi bitenler degerlendirebilir.

Havale/EFT ücretli diye biliyorum, yanlış mıyım?
  • Daha once ing ile hic iliskim olmadi e-turuncu hesabi nasil acabilirim subeyemi gitmem lazim yoksa cepteteb gibi internetten basvurunca kuryemi geliyor ?

Birde arkadaslar bankalardaki paralarin ne kadari devlet garantisinde ? 100 bin miydi ?

• gorky G kullanıcısına yanıt
    mobilden yapinca 3 tl yaziyor sitesinde, ing nin suresi bitmis faizine gore cok fark oluyor arada. surekli eft yapmayan, meblag yuksek bir kullanim sekli varsa bence sorun degil 3 lira. hesap isletim ucreti olmadigini soylediler subede acarken.

ek: simdi denedim 3tl istiyormus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 16 Ocak 2018; 9:48:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

mobilden yapinca 3 tl yaziyor sitesinde, ing nin suresi bitmis faizine gore cok fark oluyor arada. surekli eft yapmayan, meblag yuksek bir kullanim sekli varsa bence sorun degil 3 lira. hesap isletim ucreti olmadigini soylediler subede acarken.

ek: simdi denedim 3tl istiyormus

O zaman neden günlük işletelim. EFT yapmayacaksak bir anlamı kalmıyor. Daha iyi oranlar bulunabilir.
  • gorky G kullanıcısına yanıt
    arada odemeler oluyor, para girisi oluyor vs. vadelide bunlarin hicbiri mumkun degil.

vadelide de daha iyi oran veren banka(!) yok ki zaten. herkesin ovdugu enpara vadeliye 13.5 veriyor.

ek olarak: 2000 tl ye kadar olan kisima faiz islemeyecegini soylemislerdi bankada ama tamamina faiz isliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 16 Ocak 2018; 11:0:55 >
  • Doritoch kullanıcısına yanıt
    İng (Gecelik) %14 Devam %11
    Şekerbank (Gecelik) 3Ay %14,50 Devam %9
    Teb Marifet (Gecelik) 3Ay %14 Devam %8
    Denizbank 1Ay %13,45 Devam %10 = 32 Günlük Deniz Hesap %14.25
    Akbank (Gecelik) 3Ay %13,50 Devam %9,50

araştırmalarım neticesinde bu oranları buldum fibabank odeabank aktifbank gibi bankaları hesaba katmadım onuda herkes biliyor vadesiz de 4 bin 3 bin gibi para bırakmak pek akıl işi değil bence çoğu bankada gecelik yerine 30-32 gün vadeli işlem yapıyor. Oranlarıda gayet iyi.
  • ingden normal hesap açıp sonra turuncu hesaba çevirebilirmiyim arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nako8

araştırmalarım neticesinde bu oranları buldum fibabank odeabank aktifbank gibi bankaları hesaba katmadım onuda herkes biliyor vadesiz de 4 bin 3 bin gibi para bırakmak pek akıl işi değil bence çoğu bankada gecelik yerine 30-32 gün vadeli işlem yapıyor. Oranlarıda gayet iyi.

Buna birde gecelik olarak vakıf ekleyelim lütfen...Hoşgeldini 100gün geçerli %14ten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu devam faizi oranları şaka gibi değil mi? MErkez bankasından 12,75'ten alırken bize gelince en fazla 11 veriliyor. %15 vergiyle iyice enayi yerine koyuluyoruz. Tamam millet parasını sadece betona gömsün diye faizler böyle,ama artık ev de karlı değil 300bintl yatırdığın ev senede 13000tl getiriyor o da garanti değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 16 Ocak 2018; 21:50:51 >
  • 3 ay bunda kalıp sonra ing tanışmaya geçicem inş
  • Şekerbnk limiti 500 yapmış . Bugün ing kalan az bir meblağımıda boşalttım. Merkez bankasından zenginmiyim bedava para vereyim bankalara.

% 11 lerde ikende yazdığım gibi, En az 20 olması gerekli aslında ...
  • arkadaşlar ing 1 yıl veriyor hoşgeldin faizini biliyorsunuz ki.süre bitince ing yi kapatıp 1sene sonra tekrar başvursak yine verir mi deneyen yada bilgisi olan var mı?
  • vermiyor maalesef.1 yıllık kampanyadan önce 3 aylık hoşgeldine girmiştim.Sonra 1 yıl olunca hiçbir şekilde kullanamadım.
  • quote:

Hocam Şekerbank sitesinde Günlük yok 32gün e-vadeli 13.5 yazmışlar %14.5 faiz bilgisine nerden ulaştınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• erennavas kullanıcısına yanıt
    gece gunduz hesabina bakin.

• çooookk gec gelen bir edit olcak ama umarim işe yarar,

Burgan banki aradim hos geldin oraninin ortalama 13.8 civarlarinda oldugunu ama burgan bankta oranlarin cok degisken oldugunu subeye gidip oran almak gerektigini oranin kac aydir bankayla iliskide oldugunuz kredi puaniniz ve para miktari gibi durumlarla degisebildigini oranin 15e kadar çıkabildigini söyledi mh, bir de hosgeldinden sonra abarti bir dusme olmuyor ayni oranla devam etme ihtimaliniz bile var dendi ama asla net konuşamadı tamamen kişiye özel gidiyor sanırım bu da şunu aklima getiriyor örn hos geldin 13.8 diyelim bittikten sonra bence arayip bakin 13.8 yapmazsaniz ben gidiyorum dersek yardımci olurlar gibi geldi tabi sadece tahmin henüz 13.8 verirler mi o bile meçhul şubeyle konusucam en yakin zamanda onu da yazarım

not: tum bunlar gecelik faiz olan gulduren hesap icin yazıldı,

not2: tel, türkçe üzgünüm

• quote:

Dostum sistem uyarı vermediği için cevabını yeni görüyorum öncelikle teşekkürler.
    ING şubeye gittim ama e-turuncu açamadım. Çünkü e-turuncu telefonla başvurulan ve 15-20 günde açılan bir hesapmış. Şubeden de 2 ay iyi oran verdiler. 2 ay sonunda ben kaçıyor arkadaşlar dedim hiç iplemediler insan bi arar bi bişeyler teklif eder. Bu oranı teklif etselerdi sebat ederdim. Bana ben arayıp sorunca daha düşük bir şeyler önerdiler. Aslında bankadan memnundum. Tabii gecelik olayı iyi idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doritoch -- 20 Ocak 2018; 9:33:37 >

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.