Şimdi Ara

Acer Swift 3 SF315 52G Kullanıcıları Kulübü | MX150, Hafif , 8. Nesil İşlemci (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.635
Cevap
66
Favori
186.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazondan alinanlarin garantisi nasil oluyor?
  • caliskanahmet38 C kullanıcısına yanıt
    hocam ben de işyeri için almayı düşünüyorum, nasıl kasa malzeme kalitesi falan? bir de ram eklediniz mi eklediyseniz maliyeti ne oldu
  • Bu videoda her şeyi açıklanmış izleyebilirsiniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=8wD-xAT63kU
  • Tekrar siparişimi verdim.

Artık kullanıcı grubu açmanın zamanı geldi, 10 kişi olduk sanırım (biriniz açsın bir zahmet,ben forumda yokum pek).
  • w_wallace kullanıcısına yanıt
    Bir daha kurcalayacak mısın? :D Bana ilk geldiğinde kendi BIOS ayarını bile çektim kendi ayarlarında olsun diye. BIOS güncelleyince sıfırlayın falan diyordu çoğu yerde sıfırlayınca kendi ayarlarını yapıp bırakıyorum.
  • İlk bir hafta kurcalamayacağım (ram takmayacağım mesela).
  • w_wallace kullanıcısına yanıt
    Bence hiç takmaya uğrşama. Bu sefer tırnak kırılır için de kalır yeni bilgisayar diye. Yine de sen bilirsin. Ben 8GB lık aldım RAM arttırmaya uğraşmıyayım diye. Garanti bitince ya da bitmeye doğru 8GB olan var takarım 12 GB olur bir tanesi maalesef yerleşik RAM var bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SunSets -- 15 Mart 2019; 17:27:21 >
  • 8 gb lık olanın linki varmı?
  • Bugün sipariş vereceğim arkadaşlar son öneriniz nedir özellikle alıp kullananlar ? Alayım mı?
  • buckberyy kullanıcısına yanıt
    Ben Lenovo Kullanıyorum.

Arkadaşlar son zamanlarda Chrome Youtube sıkıntı mı var. 3 sıfır cihaz da aynı sorun yaşıyorum. Bazen reklamı geçince Chrome 5 sn donuyor siyah gibi oluyor sonra düzeliyor. İade ettiğim cihazda da aynı idi. Pilde oluyor genellikle dizüstü bilgisayarında. BIOS sıfırlı yorum kendi ayarlarına ayarlıyorum yine aynı. 4K video indirince açıyor sorunsuz kasmadan donmadan acaba tarayıcı da mı sorun var?
  • Chrome güzel gibi görünen leş bir tarayıcı. Derdi kederi bitmez hocam. Bellekten yer Ram'den yer mahveder yani.Firefox kullanın
  • MrveYrtsvr M kullanıcısına yanıt
    Yani benim cihaz da ya da kullandıklarım cihaz da sorun yok o zaman? AMD kartlı kullanıyorum NVIDIA kullanmadım. 4 çekirdekli ve RX 540 kartlı PC sahibim cihazda yeni hızlı BIOS ayarları falan alakası olmaz dimi? Kendi ayarlarını kullanıyorum ayar yapmadım. BIOS güncel.
  • Arkadaşlar amazondan gelen bilgisayarda indeks bilgisayar garantili yazıyor. Ben distribütör garantili zannediyordum. Sizde de öyle mi?
  • ilandaki iki fotoğraf SF315'e ait ekran çerçevesi çok az olan modele ama bu sanırım SF314 yazdığı gibi, eski kasa değil mi?
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07KL455S6/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM
  • aslında alınır da 4gb ram saçma olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: techstat

Arkadaşlar amazondan gelen bilgisayarda indeks bilgisayar garantili yazıyor. Ben distribütör garantili zannediyordum. Sizde de öyle mi?
    Acer Swift 3 SF315 52G Kullanıcıları Kulübü | MX150, Hafif , 8. Nesil İşlemci
  • gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    Benimkinin üzerinden o şirketin adının yazılı olduğu garanti belgesi çıktı. Bir de garip bir şekilde Acer swift 3'ten başka Acer swift 1 kullanım kılavuzu atmışlar içine. İşkillensem mi bilemedim.
  • techstat kullanıcısına yanıt
    Swift 1 e ait çıkıyor hocam. Mediamarkt dan alınan üründe de o sekildeydi.
  • gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    Oo iyi o zaman bana özel değilmiş. Garanti kağıdının fotosunu da gün içinde atarım karşılaştırma amacıyla.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.