Şimdi Ara

İkinci Yeni Kahve & Çikolata | %50 | Katılım için Başlığa Mesaj (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
9
Favori
6.040
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tiger86

Arabayla gelsek otopark sorununu nasil cozeriz

Hocam kafenin karşısında arabaların park edildiği bir yer var ama çoğu zaman dolu oluyor, yakınlarda otopark var mı bilmiyorum, kadıköy'de oturan birisi varsa yanıtlar bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiger86

Arabayla gelsek otopark sorununu nasil cozeriz

Merhaba,

Bulunduğumuz sokakta park yeri oluyor; yer bulamazsanız hemen 50 mt. ileride otopark var, geldiğinizde bize haber vermeniz yeterli

Saygılarımızla.
    İkinci Yeni Kahve & Çikolata
  • quote:

Orijinalden alıntı: __By_CiN_oO__

Çikolatayı görünce aklıma Asuman geldi Belçika çikolatası ile aynı kıvamı tutturuyorsanız sırf onun için bile gelen çok olur bence hayırlı işler

Merhaba,

Çikolatalı tariflerimiz gerçek belçika çikolatası kullanılarak taze eritilip, seçtiğiniz tarife göre hazırlanarak sunulmaktadır. Sizi de misafir etmek isteriz

Saygılarımızla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fowell-one

İki sorum olacak:

1- Kahvaltı ne oldu hakkaten tamamen kalktımı ?

2- Hani buluşma olacaktı burda o da mı yalan oldu?

Hadi şimdi açıklayın

Hocam sıra ile cevap vereyim:

1) Kahvaltı komple kalktı galiba, dh özelinde bir durum söz konusu değil yani :)
    2) Size ne zaman uygun buluşma için? Ona göre planlama yapmaya çalışalım, başka arkadaşlar da var konudan buluşmak isteyen, akn konuşuruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

pahalı

Hocam,

Genel olarak mı pahalı, ürün bazında mı? Bazı ürünlerde fiyatlar piyasadan bir iki lira pahalı geldi bana onun dışındakiler standart üç aşağı beş yukarı, %50 indirim ile zaten bedavaya geliyor neredeyse latte + kahve 9-10 lira ödüyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Menü güzel duruyor, ince işlenmiş.

Cafe latte diyip geçmemiş, kaç shot espresso var ne kadar süt var hepsi net.

köpükte fotodaki gibi mikro foam kıvamında ise, ohhh deyme keyfine.

%50 da süper bir indirim . Fakat Ankara'dan sadece seyrediyoruz.

meraktan sorayım, sanırım tatlılarda indirim yok değil mi ?

Merhaba,

Bu kampanyayı menüye yeni dahil ettiğimiz çikolatalı tarifleri tanıtmak için oluşturduğumuzdan dolayı indirime normal tatlıları dahil etmedik. Ama her zaman aktif olan kahvelerin yanına suffle 5 tl uygulaması devam etmektedir. Umarım yeterince büyürüz de siz bize gelmezsiniz, biz Ankara'ya ayağınıza geliriz

Saygılarımızla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikinciyeni -- 6 Mayıs 2017; 23:5:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

cikolata güzel gözüküyor gitmek lazım

Merhaba

İkinci Yeni çikolatası; nitelikli kakao çekirdekleri kullanan Belçika çikolatalarından oluşturduğumuz bir tariftir. Garanti ediyoruz, bayılacaksınız!

Saygılarımızla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

quote:

pahalı

Hocam,

Genel olarak mı pahalı, ürün bazında mı? Bazı ürünlerde fiyatlar piyasadan bir iki lira pahalı geldi bana onun dışındakiler standart üç aşağı beş yukarı, %50 indirim ile zaten bedavaya geliyor neredeyse latte + kahve 9-10 lira ödüyorsunuz.

genel olarak pahalı. ha bölgedeki diğer yerlere göre uygundur orası ayrı.

nusret, kolcuoğlu'ndan pahalıdır, ama kalite olarak belki aynıdır, kolcuoğlu tercih edilir, bu da o mesele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

pahalı

Hocam,

genel olarak pahalı. ha bölgedeki diğer yerlere göre uygundur orası ayrı.

nusret, kolcuoğlu'ndan pahalıdır, ama kalite olarak belki aynıdır, kolcuoğlu tercih edilir, bu da o mesele

Haklı olabilirsiniz hocam. Kalite olarak kullandıkları kahve çekirdeklerini(metodları, tazelik vs.) kadıköy'de bulunan civar kafelerden çok daha üstün olduğunu tüm kalbimle söyleyebilirim, çikolata işinde yeniler ama orada da en iyi kaliteyi kullandıklarını iddia ediyorlar. Kahve lezzeti olarak vereceğiniz paranın karşılığını kesinlikle alırsınız ama sonuçta kendi bütçeniz eğer uygun değil diyorsanız öyledir

• quote:

Orijinalden alıntı: ikinciyeni

quote:

Orijinalden alıntı: RASP

quote:

Orijinalden alıntı: Gorlimg

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gorlimg

quote:

Kahvle ile aram yok pek, çay indirimi bekliyoruz. O kadar çeşit çay var

o kadar kahve türü varken çay mı içeceksiniz hocam, değiştirin bu kafa yapısını artık

Kardeş daha önce gittim kafeye ne var ne yok biliyorum sadece sitem ettim o kadar çeşit çay var iken neden onlarda indirim yok diye.
    Hem siz benim çayıma neden karışıyorsunuz ki anlamadım ?!?!

peki kahve kampanyasını neden baltalama gereği duyuyorsun?

Baltalama mı? Kampanya iyi guzel eyvallah. benim gibi cayi kahveye tercih edenler icin çay kampanyasi istemek mi baltalamak?

Merhaba,

bu kampanya da geçerli olmasa da önümüzdeki aylarda menümüzdeki dünya çaylarının tanıtımı için de bir kampanya duyurabiliriz.

Öncelikle @gorlimg gibilerini ciddiye almadığınız için teşekkür ederim.
    Gelecek kampanya ile çay sever arkadaşlar diğer çayları da tadar umarım.
    Yeni kampanya için beklemedeyiz

• Önümüzde ki günlerde Kadıköye yolum düşerse gidip değerlendirmek istediğim bir fırsat
  • Mayıs ayında giderdik öğrenciyken yine bir mayıs ayında İstanbul dönüşünde uğrayacağım
  • gidin arkadaşlar güzel mekan kahveler harika çalışanlar ilgili tekrardan yazıyım istedım :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Atkiuv

quote:

quote:

Kahvaltı kampanyası muhteşemdi kahveleri de öyle kampanya olmasa da gitmeye başlamıştım yeni kampanya gelmiş artık sürekli oradayım

Hocam zirve yapmayı düşünüyorum geçen kahvaltı gibi, gelmeyi düşünür müsünüz?

Düşünürüm kesinlikle dostum;fakat final dönemindeyim tarih uyarsa kesinlikle oradayım :)

Hocam benim de önümüzdeki haftalar final :) arada bir zaman denk getirirsek olur bence bu hafta sonu veya önümüzdeki hafta sonu uygun olur gibi benim için, size uyar mı?

Geçen haftasonu izmirdeydim bu haftasonu 2 final üstüne pazartesi de bir finalim var sonraki haftasonu uyar ama benim için :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kahvaltı kampanyası muhteşemdi kahveleri de öyle kampanya olmasa da gitmeye başlamıştım yeni kampanya gelmiş artık sürekli oradayım

Hocam zirve yapmayı düşünüyorum geçen kahvaltı gibi, gelmeyi düşünür müsünüz?

Düşünürüm kesinlikle dostum;fakat final dönemindeyim tarih uyarsa kesinlikle oradayım :)

Hocam benim de önümüzdeki haftalar final :) arada bir zaman denk getirirsek olur bence bu hafta sonu veya önümüzdeki hafta sonu uygun olur gibi benim için, size uyar mı?

Geçen haftasonu izmirdeydim bu haftasonu 2 final üstüne pazartesi de bir finalim var sonraki haftasonu uyar ama benim için :)

Hocam haftaya benim için de uygun gibi, bir plan yapalım katılım çok olursa buluşuruz :)

• Kafenin görsellerini merak edenler olmuş, kafeden istedim. İlk mesaja ekleyeceğim arkadaşlar. Öyle yer altında vs. değil cadde üstü gayet ferah sıcacık bir yer.
  • En yakın zamanda gitmek denemek istiyorum. En geç yarın veya cumartesi oradayım...
  • Aklıma açık büfe den amansız ovuculer geldi hilmi bey agbiii çok iyi yaaa :) 27 yıllık bir kadıköylü olarak fırsat bulunca denemek isterim güzel gelip kitap okunabilecek bir ortam da var sevgiler hayırlı isler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

Aklıma açık büfe den amansız ovuculer geldi hilmi bey agbiii çok iyi yaaa :) 27 yıllık bir kadıköylü olarak fırsat bulunca denemek isterim güzel gelip kitap okunabilecek bir ortam da var sevgiler hayırlı isler

Hocam efsane ya :) Geçen de kapadokya övdüler ertesi gün balon düştü sadfasdfs
  • quote:

Orijinalden alıntı: floperx

En yakın zamanda gitmek denemek istiyorum. En geç yarın veya cumartesi oradayım...

Cumartesi giderseniz ben de gelmeyi düşünüyorum hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.