Şimdi Ara

Asus B150 PRO GAMİNG/AURA SATILIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
2
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Intel #s1151 AMD / Intel #Intel Şehir #Eskişehir İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Asus B150 PRO GAMİNG/AURA SATILIK
    İkisi de 2016 ağustosda hepsi burada üzerinden alınmıştır. İkisinin de faturası yoktur anakartın kutusu duruyor, işlemcinin yok. Şuan hali hazırda sistemimde asus rog strix gtx 960 2b ile kullanmaktayım en son olarak bu bilgisayar ile rdr2 low'da 1080pde 30 fpsin altına düşmedim. İsteyenlere özelden kasa içinden resim atılır ve 2017den beri işlemci kule tipi cooler master soğutucu ile kullanılmaktadır.

Anakartın sorunu vardır şöyle ki daha önce servise gitti cpu bloğu ve a1-a2 ram slotları değişti daha sonra ben 1 8gb ram daha alınca dual çalışmadı sanırım işlemci pinleri ile sorun var ama ben halihazırda bu pc de bu işlemci ile oyun oynuyorum single 16 gb ram ile. Anakartı alacaklar bu sorunu bilerek alsınlar.

Anakart-350---> 275 ----> 250 TL

6402p-SATILDI
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Evet pinler yamukmuş aşağıda fotoları mevcut. o yüzden fiyat düşüyorum.

Fiyat : 275 TL Miktar : 2 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Eskişehir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• İşlemci ergal81 nickli arkadaşa rezervedir.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.