Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (211. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.388
Cevap
221
Favori
1.004.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sıvı sistem bende ki hocam
  • TucsonGS T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun,aracın maliyeti ne oldu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hyundai tucson 1.6 tgdi elite plus için en düşük 116 bin tl fiyat aldım , sizlerden daha düşük fiyat alan oldu mu?tucsonun şekline ve performansına hasta oldum ,tercihlerimin arasında amarok 2.0 tdi 180 beygir 4 çeker de var, üzerinde 8 ileri zfe marka muhteşem bir tam otomatik şanzıman var ,defransiyel kilitli ve metalik boyalı highline olanına 109 bin tl verdiler ,aklım amarok diyor,gönlüm tucson diyor ,sizlerin fikirleri nedir acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayaramis -- 27 Ağustos 2016; 1:59:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayaramis

Arkadaşlar hyundai tucson 1.6 tgdi elite plus için en düşük 116 bin tl fiyat aldım , sizlerden daha düşük fiyat alan oldu mu?tucsonun şekline ve performansına hasta oldum ,tercihlerimin arasında amarok 2.0 tdi 180 beygir 4 çeker de var, üzerinde 8 ileri zfe marka muhteşem bir tam otomatik şanzıman var ,defransiyel kilitli ve metalik boyalı highline olanına 109 bin tl verdiler ,aklım amarok diyor,gönlüm tucson diyor ,sizlerin fikirleri nedir acaba ?

Amarok dizel ama, 10-11 litre yakıyor, 2 tonu aşan ağırlığından dolayı 180 beygirin hakkını vermiyor. Süspansiyon konforu olarak Tucson ile kıyaslanmaz bile. Doğru düzgün multimedya sistemi yok amarokta. Zaten başka kulvarların araçları. Amarok günlük kullanımda pek rahat bir araç değil. Arazi kullanımında ise memnun eder. Tucson alın. Ayrıca Amarokta gerek arazi kabiliyeti, gerek multimedya sistemi gerekte, konfor olarak segmentinin en iyisi değil, Navara, Hilux, Ranger, L200 gibi oldukça iyi rakipleri mevcut. Millet VW aşkından alıyor Amaroğu, yoksa Amarok bu pickuplardan üstün bir araç değil kesinlikle.

• ayaramis A kullanıcısına yanıt
    Yukarda arkadaş çok güzel özetlemiş,tabiki tucson

• cevaplarınız için teşekkürler ,tucson elite plus 1.6 tgdi 4 çeker için 116 binden daha düşük fiyat alabileceğim bir bayi varmı?
  • ajf39 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, Anadolu yakasında 4 bayi dolaştım, hepsi aynı fiyata kadar indi, 114.000 TL.
    Ben de en son Ulugol/Ataşehir'den aldım bu fiyata aracı.
  • ayaramis A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Anadolu yakasında 4 bayi dolaştım, hepsi anlaşmış gibi en son 114 bin fiyat verdi. 12 Ağustos'da siparişi verdim, 19 Ağustos'da aracı aldım 114 bin'e.
    Ulugöl/Ataşehir'den aldım, en ilgili ve bana en yakın oldukları için. Ama stokdaki araçlardan verdik dediler, mesela Red Pack istesem fiyat değişiyormuş çünkü ellerinde araç yokmuş, yeni partiden verebiliriz o zaman fiyat değişir demişlerdi.
  • TucsonGS T kullanıcısına yanıt
    Liste fiyatı 121.500 tl baya fark var iyi fiyata almışssınız. Bizde T-Gdi Elite 4x2 bakalım dedik te daha gidip incelemedik aracı. Liste fiyatı 108bin. Sizce ne kadar indirim olur, fiyat düşerler. Evin 2.arabası 10bin km senede kullanıyoruz . Kuga - Sportage - Tuscon bakalım birine karar verelim dedik.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayaramis

Arkadaşlar hyundai tucson 1.6 tgdi elite plus için en düşük 116 bin tl fiyat aldım , sizlerden daha düşük fiyat alan oldu mu?tucsonun şekline ve performansına hasta oldum ,tercihlerimin arasında amarok 2.0 tdi 180 beygir 4 çeker de var, üzerinde 8 ileri zfe marka muhteşem bir tam otomatik şanzıman var ,defransiyel kilitli ve metalik boyalı highline olanına 109 bin tl verdiler ,aklım amarok diyor,gönlüm tucson diyor ,sizlerin fikirleri nedir acaba ?

Amarok manuel kullandım oldukça konforlu hatta tiguandan daha çok beğenmiştim yol ve rüzgar sesi neredeyse sıfır süspansiyonlar biraz gergin ama pataküte çalışmıyor oldukça iyi ayarlanmış şanzımanın zf olması ayrı bi güzellik
    Multimedia olayı kolay orjinal olanı heryerde var
    Arazi performansı iyi testleri var kötü olduğunu söyleyen yok ama 4x4 olanın vergisi cebinizi baya yorar
    Hanımı razı etseydim 4x2 olanını almayı düşünüyordum ama olmadı nasib diyelim
    Test sürüşü yapın ne demek istediğimi anlayacaksınız

• Merhaba arkadaşlar kış için hangi marka lastik alınabilir. Nokian iyi diyorlar ancak baktım pahalı. Onun yerine Petlas alınabilir mi?

• https://www.facebook.com/YeniTucson/ sayfayı ben kurdum en ucuz tucson aksesuarlarını paylaştım tucsonunuz varsa kesin beğenin faydası olur

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY)

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

İ20ciler demişki;

menüden :
    ayarlar/genel ayarlar
    şifre : 888888
    burada "hareket halinde video oynatma engelle" karşısındaki tiki kaldırıyoruz.

2016 modellerde bu geçerli mi hala? yarın teslim alıcazda kendimiz açabiliyormuyuz eğer ayar değiştiyse bayiden rica etsek yaparlarmı
  • Bugün aracı inceledik. 4x2 t-gdi elite dct renk farkı dahil 101.300 TL. 100bine bırakmaya çalışırız dedi satış elemanı. Basamak ve yan çıta vardı araçta onları da hediye olarak veriyor. Hyundai'den çıkıp Kia'ya geçtik. Sportage gt-line test edince bu araç daha çok içimize sindi. Exclusive modelini 114bine bıraktılar. Daha ucuz temiz ikinci el yada sene sonu kampanyalarıyla tekrardan bakıcaz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepcep34 -- 30 Ağustos 2016; 15:02:53 >
  • Bahsettiğiniz fiyat DCT için mi, 101.500 T-GDI düz vitesin fiyatı, otomatik liste fiyatı 108.000 olması lazım, Elite otomatiği mi 100.000'e bırakırız dediler?

• barkodd B kullanıcısına yanıt
    Evet otomatik vites için. 109bin de 4x2 elite plus dct için fiyat verdiler.

• Çok güzel fiyat vermişler. Hangi bayii?

• Hangi bayi olduğunu ben de merak ettim, düz vites T-GDI Elite için de muhtemelen 95'e yakın fiyat verebilirler gibi geldi

• Arkadaşlar turbo olmayan 1.6 gdi otomatik in performansi cok mu kötü

Tamam tiguanin cok gerisindedir

Misal vermek gerekirse civic fd6 1.6 otomatiklerin cok mu gersindedir

Yokuslarda bayiliyor mu

Sollama yapmak icin uzun mesafelere ihtiyac duyuyor mu

Izmir şehiriçi traginde kuga 1.6 ecoboost otatik ile 11.3 lt leri görüyordum,bunla da aynı degerleri mi yakarım

Hyundai turbo olmayan gdi motordan vazgecer mi kisa vadede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asandra A kullanıcısına yanıt
    Herkesin beklentisi ve tecrübesine göre değişir.
    Ben henüz 180 km kullanabildim aracı ki, çok kötü demek yerine yeterince iyi değil şeklinde bir düşüncem var.
    Anlık tepkilerde çok seri değil ama sollama olsun, ani şerit değişikliği gibi hareketlerde talebe karşılık veriyor. Tabi gücünün tam yerinde olmadığını da hissettiriyor, o da bir gerçek.
    Yokuşlarda da güçsüz olduğunu düşündürdü ilk zamanlarda.

Aracın km'si çok az olmasına rağmen 14.5 lt bilgisayar verisi ile teslim edilen araç dün akşam itibariyle 10.4 lt idi.

Bu arada emin olmamakla birlikte (henüz kılavuzlara göz atamadım) aracın motorunu kapattığımızda ekrana gelen verinin o sürüş esnasındaki tüketim ortalaması olduğunu düşünüyorum. Eğer gerçekten öyleyse dün akşam Beylikdüzü - Ataköy güzergahında (yol açıktı) aracı park ettiğimde ekranda 7.2 lt ortalama gördüm. Eğer düşündüğüm gibiyse, arabayı zorlamayınca o da sizi zorlamayacak gibi...

• 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.