Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (618. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mesut616

team ile mode arasında tam olarak hangi farklar vardı bilen varmı arkadaşlar (samet) :)

yükseklik ayarlı sürücü koltuğu usb girişi direksiyondan kumandalı müzik sistemi arka kapılarda hoparlör dijital bilgi ekranı. en belirgir farklar.
  • arkadaşlar merhaba , aklıma takıldı da size bir danışmak istedim.

normalde servise ve ustaya gösterdim ama benim arka tamponun rengi biraz farklı. onlar bir değişiklik yok , hepsinde böyle dediler ama ben bugün güneşte görünce daha bir kıllandım.

beyaz i20 troyu olup , böyle bir olayı farkeden var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civilizer -- 29 Temmuz 2011; 22:19:54 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

team ile mode arasında tam olarak hangi farklar vardı bilen varmı arkadaşlar (samet) :)

yükseklik ayarlı sürücü koltuğu usb girişi direksiyondan kumandalı müzik sistemi arka kapılarda hoparlör dijital bilgi ekranı. en belirgir farklar.

dijital bilgi ekranı,yükseklik ayarlı sürücü koltuğu usb girişi ve direksiyondan kumandalı müzik sistemi zaten benim araçtada var.yani team de arka hoparlörler yo tabi

Select bile yok hocam arkada hoparlör

• quote:

quote:

quote:

dijital bilgi ekranı,yükseklik ayarlı sürücü koltuğu usb girişi ve direksiyondan kumandalı müzik sistemi zaten benim araçtada var.yani team de arka hoparlörler yo tabi

yeni teamlerde bunlar yok yani troy olanlarda yok. eski team'ler şimdiki mode'ler ile neredeyse eş değer donanıma sahip.

• quote:

Orijinalden alıntı: civilizer

arkadaşlar merhaba , aklıma takıldı da size bir danışmak istedim.

normalde servise ve ustaya gösterdim ama benim arka tamponun rengi biraz farklı. onlar bir değişiklik yok , hepsinde böyle dediler ama ben bugün güneşte görünce daha bir kıllandım.

beyaz i20 troyu olup , böyle bir olayı farkeden var mı acaba?

AYNEN BUNU BENDE GORDUM VE SIRF BU YUZDEN SIYAH ALDIM... BAZI BAYILERDE KAPORTA VE TAMPON AYNI BAZILARINDA FARKLI BENDEDE TAM BIR HAYAL KIRIKLIGI YARATMISTI..
  • Biraz önce aracımı servisten çıkardım geldim beyaz boya lekesi kalmamış hiç,kapı çıtası bandınıda takmışlar,ciladan sonra fena yakıyor etrafı kıpkırmızı
  • 1.4 CVVT 100 PS TEAM OTM
    bu araç hakkında yorum alabilir miyim? anlaştık hafta içi sanırım teslim edecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: habkale

1.4 CVVT 100 PS TEAM OTM
    bu araç hakkında yorum alabilir miyim? anlaştık hafta içi sanırım teslim edecekler

Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın. sizi de ilk sayfaya ekledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: habkale

1.4 CVVT 100 PS TEAM OTM

Hayırlı Olsun
  • bakım işi de bitti ama pahalıya patladı 180tl çift polen filtresi değişmiş 35tl hava filtresi. yağ filtre disk bakımı 350tl toplam masraf çıktı. Bakıma babam götürdüğü için haberim olmadı yoksa poleni Ellettirmezdim.
  • quote:

bakım işi de bitti ama pahalıya patladı 180tl çift polen filtresi değişmiş 35tl hava filtresi. yağ filtre disk bakımı 350tl toplam masraf çıktı. Bakıma babam götürdüğü için haberim olmadı yoksa poleni Ellettirmezdim.

Samet ne yapmışlar öyle yaa

i20 Hava Filtresi 15.13 tl
    Polen Çifti 74tl.
    BU arkadaşlar uçmuş ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 30 Temmuz 2011; 22:06:27 >
  • quote:

bakım işi de bitti ama pahalıya patladı 180tl çift polen filtresi değişmiş 35tl hava filtresi. yağ filtre disk bakımı 350tl toplam masraf çıktı. Bakıma babam götürdüğü için haberim olmadı yoksa poleni Ellettirmezdim.

Benim ikinci bakım bilgilerim Samet,senin bugün yaptırdığın bakımın aynısı yani 2.yıl yada 20bin.

İ20 1.4 CRDİ 20.000km Bakımı Bu Bakım Anamur Hyundai Derya'da Gerçekleşmiştir
    Karter Tapa Contası 1adet 1.53
    Yağ Filtresi 1adet 37.50
    Hava Filtresi 1adet 12.76
    Yakıt Filtresi 1adet 46.39
    Cam Suyu 1adet 3.80
    Motor Koruyucu Sprey1adet 11.75
    10W/30 Motor Yağı 5Litre 52.50
    20.000km Bakım İşçilik 1.8 97.20
    ----------------------------------------------
    Ara Toplam 263.43
    İskonto 2%18.4 48.60
    İskonto Ara Toplam 214.83
    KDV(%18) 38.67
    YEKÜN 253.50TL

• 8 bin küsür km yapmış aracın polen filtresi ne kadar pis olabilir yapacak birşey yok 180tl boşa gitti. babam itiraz etmiş çok kirliydi koku yapar demişler merkezden gelen yedek parça listesini göstermişler. polen masrafı olmasa geçen yıl bakımı ile aynı tutmuş olacaktı.
  • quote:

8 bin küsür km yapmış aracın polen filtresi ne kadar pis olabilir yapacak birşey yok 180tl boşa gitti. babam itiraz etmiş çok kirliydi koku yapar demişler merkezden gelen yedek parça listesini göstermişler. polen masrafı olmasa geçen yıl bakımı ile aynı tutmuş olacaktı.

Benim 40bin km olacak yeni değiştiricm poleni hiçde koku yapmıyor,poleni çıkarıp hava ile temizleyebilirlerdi
  • 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Grubumuz;

GRUP D
    HOLLANDA
    TÜRKİYE
    MACARİSTAN
    ROMANYA
    ESTONYA
    ANDORRA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 30 Temmuz 2011; 23:24:37 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Grubumuz;

GRUP D
    HOLLANDA
    TÜRKİYE
    MACARİSTAN
    ROMANYA
    ESTONYA
    ANDORRA

grup çok güzelde ters takım var iki tane biri estonya diğer romanya yoksa hollanda ile bile kafa kafaya oynarız gibime geliyor.

Kendi futbolumuzu oynarsak Hollandayı zorlarız ama istikrarımız yok bizim.
    1998 yılında hollandayı burada 1-0 yenip deplasmanda da 0-0 berabere kalmıştık ama gruptan çıkamamıştık,denizi geçip derede boğulmak gibi huyumuz var
  • quote:

quote:

quote:

quote:

2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Grubumuz;

GRUP D
    HOLLANDA
    TÜRKİYE
    MACARİSTAN
    ROMANYA
    ESTONYA
    ANDORRA

grup çok güzelde ters takım var iki tane biri estonya diğer romanya yoksa hollanda ile bile kafa kafaya oynarız gibime geliyor.

Kendi futbolumuzu oynarsak Hollandayı zorlarız ama istikrarımız yok bizim.
    1998 yılında hollandayı burada 1-0 yenip deplasmanda da 0-0 berabere kalmıştık ama gruptan çıkamamıştık,denizi geçip derede boğulmak gibi huyumuz var

zaten demek istediğim de bu.

şurda adam gibi bizimle birlikte bir hollanda var belki birde romanya olabilir gerisi hikaye ama bizim çizgimiz eğri bir türlü bi dikiş tutturamadık ki tutturduğumuz anlarda başarı geldi örnekleri biliyoruz.

Aynen hocam...
    Bakalım 2014den önce 2012 Avrupa Şampiyonasına katılabilecekmiyiz.

• gunaydın. forumunuzu yaklasık 1 haftadır okuyorum. ben otomobıl almayı dusunen ama pek te anlmayan bayan bır uyeyım :) uzun arastırmalar sonucu ve bır arkadasımın da onerısı ıle 1.4 CVVT 100 PS TEAM OTM almaya karar verdım . bugun saat 1 de test surusune gıdecegım . ben erkek uyeler kadar ıyı anlamadıgım ıcın otomobıllerden ve bana yardımcı olacak bır abım yada erkek kardesım olmadıgı ıcın akrabalrım bulundugum sehırde olmadıgı ıcın tek basıma gıdecegım . aracla test surusu yapıp begendıgım takdırde sormam gereken sorular nelerdır? belkı sacma olabılır bunu sıze sormam ama gercekten anlamıyorum :) sadece esp ıle eps farkını ogrendım :) sımdıden tsl ederım .arac sahıbı herkese kazasız belasız surusler dılerım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: agustos bocegı

gunaydın. forumunuzu yaklasık 1 haftadır okuyorum. ben otomobıl almayı dusunen ama pek te anlmayan bayan bır uyeyım :) uzun arastırmalar sonucu ve bır arkadasımın da onerısı ıle 1.4 CVVT 100 PS TEAM OTM almaya karar verdım . bugun saat 1 de test surusune gıdecegım . ben erkek uyeler kadar ıyı anlamadıgım ıcın otomobıllerden ve bana yardımcı olacak bır abım yada erkek kardesım olmadıgı ıcın akrabalrım bulundugum sehırde olmadıgı ıcın tek basıma gıdecegım . aracla test surusu yapıp begendıgım takdırde sormam gereken sorular nelerdır? belkı sacma olabılır bunu sıze sormam ama gercekten anlamıyorum :) sadece esp ıle eps farkını ogrendım :) sımdıden tsl ederım .arac sahıbı herkese kazasız belasız surusler dılerım ..

Hayırlı olsun. Almayı düşündüğünüz araç bir bayan için alınabilecek en iyi araçlardan. Otomatik olması park kolaylığı zengin donanım ve nispeten alım ve bakım maliyetlerindeki ucuzluk. Sadece yakıtı çok gelebilir onuda hesaba katarak karar vermissinizdir.

Araç alırken:
    Mutlaka test sürüşü yapın,
    Direksiyonunuz nasıl bilemiyorum ama hızlanma, durma, yokuş performansına bakın i20 için bunların yerli yerinde olduğunu biliyoruz ama beklentiler değişik olabilir
    Fiyatta pazarlık yapın
    Anahtar teslim fiyat alın, MTV, sigorta vs bayi yapsın
    Koparabildiginiz kadar hediye koparin park sensörü anahtarlik boya koruma Allah ne verdyse..

Benim aklıma gelenler bunlar. Aracı alırken sagına soluna bakın tabiki, donanımları zaten listeden biliyorsunuzdur, ek olarak ilk yardım çantası yangın tüpü falanda kontrol edin. Ben etmeden aldım ilk yardım çantasının icine baticon akmış berbat durumdaydı. Ufak birsey ama görseydim değiştirirdim.

Aracınızı iyi günlerde kullanın..

• aracınız hayırlı olsun ağustos böceği, aynı aracın prime versiyonunu 31 bin tl ye aldık geçen ay. pazarlık yaparken bunu dikkate alın.
  • 
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.