Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (615. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aman hepsiburada'dan en azından 1 ay uzak durun taşınıyorlar bu sıralar kimsenin siparişini yollamıyorlar.
  • 900km yolu tamamladım ve az önce eve ulaştım.
    Yine bir depo ile 900km barajını fazlasıyla aştık
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

aman hepsiburada'dan en azından 1 ay uzak durun taşınıyorlar bu sıralar kimsenin siparişini yollamıyorlar.

Bana yanlış kitap göndermişlerdi 2 ay oldu hala doğrusunu gönderecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

900km yolu tamamladım ve az önce eve ulaştım.

Gecmis olsun Serkan. Benimde parça parça bı 800-900 km yolum var.
  • quote:

Sağ salim kazasız belasız dönmüşsün. bizde yük yıkıldı 1000km yakın yol yapıldı. 85 litre mazotun 70 kadarı yakıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

quote:

Saol Bugrahan...
    Sanada iyi yolculuklar dikkat ol yollar çok kalabalık hele yol yapım çalışmları olan yerlerde kuyruk çok uzuyor ve bazıları çok tehlikeli sollamlar yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut616

quote:

geçmiş olsun serkan.

bende 55 lt aldım 360 km geldim burdada geziyorum dur bakalım geri götürecekmi

Saol hocam senin kadar olmasada biraz yol yapmaya çalışıyoruz
    55lt depo bir seferdemi aldı

• quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

Sağ salim kazasız belasız dönmüşsün. bizde yük yıkıldı 1000km yakın yol yapıldı. 85 litre mazotun 70 kadarı yakıldı.

Evet sağsalim döndük samet,dönüş yolunu tek geldiğimden baya sıkıcıydı yolculuk...
  • quote:

quote:

quote:

Saol Bugrahan...
    Sanada iyi yolculuklar dikkat ol yollar çok kalabalık hele yol yapım çalışmları olan yerlerde kuyruk çok uzuyor ve bazıları çok tehlikeli sollamlar yapıyor

Kesinlikle çok dikkatli olmak lazım. Bitmek bilmeyen yol çalısmalarının yanına cikletten ehliyet kazanmış usta şoförlerimiz eklenince Allaha emanet gidiyoruz.

• Bu arada 55 lt bir seferde mı aldı deyince yine i20 konuşulan bir araba forumunda yazılanlar aklıma geldi. Depo 45 lt tüm donanimlarda ayni adamlar maksimum 40-41 lt aldığını söylüyorlar ve deponun 45 lt olmadıgını iddia ediyorlardı. Hatta depoda hiç benzin bırakmadan fullemisler falan. Tabi biz bunları cok konuşamıyoruz, zaten gıdım gıdım alınca. Yinede böyle bir sorundan Türkiye'de bahsedildiğine hiç rastlamadım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

geçmiş olsun serkan.

bende 55 lt aldım 360 km geldim burdada geziyorum dur bakalım geri götürecekmi

Saol hocam senin kadar olmasada biraz yol yapmaya çalışıyoruz
    55lt depo bir seferdemi aldı

valla dediğin gibi benzinde kesmedi bizi

55 litrenin hepsini elbette almaz 40 lt depo aldı 15 lt yide 10 luk ve beşlik su şişesinde bagaja attım yol yaptıkça ekledimbagajda benzin kalmadı yani

Hocam depo bile yetmiyor sana sen en iyisi vanlılar gibi 70lik jelikan koy bagaja

yani 3,80e dayandı mazot yazıklar olsun

• quote:

ha bu arada dediğin gibi yakıt fiyatları aldı başını gidiyor ben kendimce çözüm buldum bişekilde ama millet adına üzülüyorum ,yazık çok yazık. bu konu hakkında daha fazla yorum yapmayacağım sonra polemik konusu oluyor.

ne çözümü buldun hocam depolamaktan başka suriyeden fulleyip mi geliyorsun yoksa
  • Haftasonu yolda çektiğim bir fotograf;

HYUNDAİ i20  ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat2735

bu arada en çok tutulan renk gümüş gri değil mi?yoksa yanlış mı biliyorum?

Ben en cok opak kırmızı goruyorum.
  • quote:

quote:

Algıda secicilik olmasın o
    Burada hiç görmedim.
  • quote:

quote:

quote:

Algıda secicilik olmasın o
    Burada hiç görmedim.

Oda olabilir ama bana mı öyle denk geliyor bilmiyorum hep opak kırmızı görüyorum ondandan sonra en çok gri gördüm.

• quote:

neyro ve ismetguler epey uzun zamandır benzin almadığım için tam rakamı tutturamayabilirim ama ortalama 6 lt/100 km gibi bir deger yakalamışsınız. Bu kadar uzun bir yolda yükünüzün olduğu, fıstık gibi yollarda şeytana uyup 120nin üzerine çıktığınız ve bu sıcakta klimasız gitmeyeceğinzi varsayarsak gercekten güzel degerler. sizi bilmem ama benim sehir ici dışı degerler genelde birbirine çok yakın oluyor. Hele yol güzelse

Valla kardes aynen dediğin gibi yaptım ama motora göre çok iyi gidiyo 160 i gördünüz bu motorla gam yemem ve yakitida daha düşeceğini umuyorum yorum yapan arkadaslara göre :)

• merhaba arkadaşlar. ben de artık i20 troy sahibiyim. öyle bir selam vereyim dedim şimdilik:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismetguler

quote:

neyro ve ismetguler epey uzun zamandır benzin almadığım için tam rakamı tutturamayabilirim ama ortalama 6 lt/100 km gibi bir deger yakalamışsınız. Bu kadar uzun bir yolda yükünüzün olduğu, fıstık gibi yollarda şeytana uyup 120nin üzerine çıktığınız ve bu sıcakta klimasız gitmeyeceğinzi varsayarsak gercekten güzel degerler. sizi bilmem ama benim sehir ici dışı degerler genelde birbirine çok yakın oluyor. Hele yol güzelse

Valla kardes aynen dediğin gibi yaptım ama motora göre çok iyi gidiyo 160 i gördünüz bu motorla gam yemem ve yakitida daha düşeceğini umuyorum yorum yapan arkadaslara göre :)

Hocam düz yolda 165, hafif eğimde 180 km/sa hızı geçtim. Ama devamlı yüksek hızda kullanım için uygun değil. Sadece sınırlarını merak ettim Hız limitleri içerisinde kalınmalı.
    Evet yakıt tüketimi km arttıkça düzene giriyor. Mesala ben aman tüketimi değiştiririm diye caba sarfediyorum sonra unutup iki gün sonra bakınca standart 8/100 tuketimi
    -LPG tabi-

• quote:

Orijinalden alıntı: civilizer

merhaba arkadaşlar. ben de artık i20 troy sahibiyim. öyle bir selam vereyim dedim şimdilik:)

Hosgeldiniz aracınız hayırlı olsun. Model ve rengi de belirtirseniz ilk sayfaya yakışırsınız :)
  • 
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.