Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (608. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 606607608609610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: accessmode

Hyundai uçardayim... arabayı teslim almayı bekliyorum...

Hayırlı OLsun...
  • B Segmenti İlk 6 Ay Satışları...
    i20 satışıdaki artış devam ediyor 5.sırada

HYUNDAİ i20  ANA KONU
  • ARKADASLAR ARACIM YENI GECTI ELIME VE 8.2/100 KM YAKIT TUKETIMI GOSTERIYOR COK CANIM SIKILDI BU DURUMA BU YAKIT TUKETIMI NORMALMI SIFIR ARABA ICIN ACABA LUTFEN TECRUBELI ARKADASLARIMIN YORUMLARINI BEKLIYORUM...
  • Veee i20 troy 1.2 Mode elimde artık :) sadece 30 km yapabildim.

inanılmaz seri geldi bana çok iyi hızlanıyor.

Birde üstelik bugün 7. ayın 7 si ve :) benim doğum günüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismetguler

ARKADASLAR ARACIM YENI GECTI ELIME VE 8.2/100 KM YAKIT TUKETIMI GOSTERIYOR COK CANIM SIKILDI BU DURUMA BU YAKIT TUKETIMI NORMALMI SIFIR ARABA ICIN ACABA LUTFEN TECRUBELI ARKADASLARIMIN YORUMLARINI BEKLIYORUM...

Daha düşecek merak etme
  • quote:

Veee i20 troy 1.2 Mode elimde artık :) sadece 30 km yapabildim.

Ayrıca doğum gününüzde kutlu olsun
  • quote:

Veee i20 troy 1.2 Mode elimde artık :) sadece 30 km yapabildim.

Hadi hayırlı olsun bakalım kazasız belasız keyifli sürüşler...
    Çok güzel bi doğum günü hediyesi olmuş size i20
    Bu arada doğum gününüzde kutlu olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

B Segmenti İlk 6 Ay Satışları...
    i20 satışıdaki artış devam ediyor 5.sırada

HYUNDAİ i20  ANA KONU

accent blue ayrımından sonra era satışları gerilemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

Orijinalden alıntı: ismetguler

ARKADASLAR ARACIM YENI GECTI ELIME VE 8.2/100 KM YAKIT TUKETIMI GOSTERIYOR COK CANIM SIKILDI BU DURUMA BU YAKIT TUKETIMI NORMALMI SIFIR ARABA ICIN ACABA LUTFEN TECRUBELI ARKADASLARIMIN YORUMLARINI BEKLIYORUM...

Daha düşecek merak etme

Hayırlı olsun kardesim iyi günlerde kullan yakıt tüketimi ne gosteriyor
  • Slm arkadaşlar bu aralar çok giremiyorum buraya, mezuniyet filan baya yoğun geçiyor bu sıralar.

Yalnız dikkatimi çekti, i20 orjinal anahtarlık olayına girmeniz çok güzel olmuş. ben geçen hafta ingiltere de okuyan bi arkadaşıma aldırmıştım zaten, çocuğun arkadaşı bu ay sonunda geliyor türkiye ye. tabi ki fiyatı kargo olmadığı için bana 10tl ye geldi.

gelince malzeme kalitesi ile ilgili 1-2 yorum yaparız.

Bu arada benzinlikten sonra 10km gittiğim aracımda ortalama tüketim 10 lt gösterirken, istanbul fsm köprüsünden t.dağ'a geldim ortalama 90km hızla yaptığım yolculuğum sonunda(max. 110km/s) evime vardığımda ortalamam 5.4 lt gösteriyordu. günün sonunda aracımızdan bir kez daha mutlu bir şekilde inmiş olduk...
  • yakıt tüketimine depo bitmeye yakın bakın bence. En doğru sonucu o zaman veriyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendboxer

yakıt tüketimine depo bitmeye yakın bakın bence. En doğru sonucu o zaman veriyo.

Kemal ben ne analog veriden birşey anlıyorum ne de dijital ölçümden birşey anlıyorum hiç tutarlı değil örneğin analog yakıt göstergesi ilk çeyrek dilim ile daha çok yol yapılıyor sonra hızla düşmeye başlıyor. o yüzden full depo ile ışık yanana kadar ne kadar gidiyor ben ona bakıyorum
  • Herkese selamlar,

Yarın sabah saat 5-6 gibi yola çıkarak İstanbul'dan Bodrum'a gidiyorum ben de. Bakalım uzun yol performansımız nasıl olacak bilgisayarım falan yanımda olacak, gidince bilgi veririm yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut616

selam arkaaşlar

koray kayıpsın bu aralar tüketim güzel,baya eskidik farkındamısın sen gelmeyeli çok arkadaş katıldı buraya dışarda gördüklerimiz ise cabası

bu arada ölçüm işinde samete katılıyorum.ben benzini kendim koyduğum için problem yok 10 ar beşer litrelik su şişelerinde geliyor benzin bana ortalama bir depo ile 650 ila 700 arasında bişiler yapıyorum bu şehirler arası tabi.klima mılima açık tabi.

şimdi yine fulledim depoyu biraderin düğünü var kayseri gidiyoruz honda civik ben(i20) gelly family enteresan araba bu gelly yaa

ha bu arada nolacak bu fenevin hali

Valla hocam sende enterasansın hani
    Şaka biyana yine yollardasın

• quote:

Orijinalden alıntı: alpi20

Herkese selamlar,

Yarın sabah saat 5-6 gibi yola çıkarak İstanbul'dan Bodrum'a gidiyorum ben de. Bakalım uzun yol performansımız nasıl olacak bilgisayarım falan yanımda olacak, gidince bilgi veririm yine.

Hayırlı yolculuklar,iyi tatiller
  • yok arkadaşlar ben bu i20 yi sanırım alamayacağım yada almayacağım.

dün bayi ile telefonda anlaştık bu akşam sözleşme yapmaya gittim, arkadaş malesef benim için başka bayide bulduğu aracın başkasına satıldığını söyledi ve fabrikada bu ay üretim yokmuş. ağustos 15 den sonra olabilirmiş. 2012 model olacak tabi. neyse alamadık vesselam.

başka bir model ve marka tavsiyeniz varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oksit -- 8 Temmuz 2011; 19:18:22 >
  • walla Mesut hocam çok doğru söylüyorsun, her gün 15-20 tane i20 daha çıkıyordur yollara. yaz geldi mi herkesin bi para harcıyası geliyor galiba

Arabanın da albenisi fazla,kapış kapış gidiyor. Bi de fiyatlar biraz daha düşük olsa peynir ekmek gibi gidecek ama böylesi daha iyi satarken yüksekten satarız.

Arkadaşlar bu arada yakıt ibresi ve gidilen yol olayına açıklama getireyim. Aracımızın deposu simetrik olmadığı için yakıt ibresi lineer bir şekilde değişmiyor. yani siz şöyle de düşünebilirsiniz. depo ibresi full iken depoda 45lt yakıt varken, depo ibresi yarıyı gösterdiğinde gerçekten yakıt seviyesi deponun yarısında ama depo şekli gitgide küçüldüğü için depoda kalan yakıt 22.5lt yerine 15lt şeklinde.

bu şekilde yorumlarsanız daha sağlıklı sonuçlar elde edersiniz. deponun niye bu şekilde yapıldığı konusu ise arabanın şeklinden tutunda, iç dizaynı ve aerodinamik yapısına kadar bir sürü faktör sonucu belirleniyor. ama size tavsiyem depoyu huni gibi düşünebilirsiniz, yakıtın büyük bir kısmı deponun üst bölümünde daha düşük bir bölümü de alt tarafında yer alıyor.

• Arkadaşlar iyi geceler hepinize öncelikle.

Bugün kırmızı bi melek gördüm uzaktan hiç alışkın değilim varna'da i20 görmeye bir yaklaştım ki hakikatten kırmızı edirne plakalı bir i20

Düşündüm acaba bizden biri midir diye ?
  • İyi geceler uyanık olan arkdaşlara... Ben de tatilden dün gece geldim, 2 kişi tam bagaj la küçükuyu-çanakkale/çan 5.1 ortalama ile geldim, 120 km ciivarı sanırım... Hatta kapının önüe kadar 5.0 dı kontağı kapatırken 5.1 oluverdi:) Küçükkuyu rampaları yakıtı artırdı yoksa ortalamam 4.8 oluyor şehir dışı, yeni araç alan arkdaşlar sabretsinler bu araç bu civarlarda yakıyor şehir dışı, şehir içi de 6-7 arası... Bu arada araçlarınız hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmak nasip ettsin...
  • aracı kitlediğimde 4 lüler uyarı vermiyo açınca 2 defa dörtlüler yanıyo bilgisi olan varmı
  • 
Sayfa: önceki 606607608609610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.