Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (1368. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13661367136813691370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Jump model bir i20 ye

Orjinal çelik jantını taktırmam bana kaça patlar

birde Multimedia ekran taktırmak istersem o ne kadar tutar. geri görüş kameralı olandan istiyorum

Multimedia ekran taktırmak istersem Orjinalinin dokunmatıgını begenmıyor coğu kullanıcı. daha kaliteli kullanışlı olanlar var mı. yoksa orjınalınden vazgecmemek en mantıklısı mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün i20 jump dizel aracımı teslim aldım 10 yıldır otomatik vites araç kullanıyordum manuel kullanabilirmiyim artık diye düşünmekteydim ama bütçe meselesi manuel aldım. Depriyaja alışmam 1 saatimi aldı hatta araçla deneme yaparken defalarca dizel aracı stop ettirdim ama alıştıktan sonra dedim ki araba böyle olur. otomatik vites büyük kolaylık ama manuel çok hoşuma gitti i20 de güzel araç çok iyi tercih yaptığımı düşünüyorum bu aracı kesinlikle yakınlarıma tavsiye edicem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2015 i20 elit pan ım var ankarada malum kış geliyor. arabanın lastik ve jant ebatları şöyle 195/55/16 kışlık lastik almak istiyorum ama kara jant alıp kış lastiğini ona takayım diyorum. 16 kara jant bizim araba için yokmuş 15 jant olduğunu öğrendim lastik ebatları sizce ne olmalı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Arkadaşlar merhaba

Jump model bir i20 ye

Orjinal çelik jantını taktırmam bana kaça patlar

birde Multimedia ekran taktırmak istersem o ne kadar tutar. geri görüş kameralı olandan istiyorum

Multimedia ekran taktırmak istersem Orjinalinin dokunmatıgını begenmıyor coğu kullanıcı. daha kaliteli kullanışlı olanlar var mı. yoksa orjınalınden vazgecmemek en mantıklısı mı ?

Orjinal çelik jant yaklaşık 2000 TL

Android cihazlar çıktı onları tavsiye ederim hem dokunmatik hem özellik olarak orjinal e göre çok daha başarılı

• quote:

Orijinalden alıntı: GenceKsK

Dün i20 jump dizel aracımı teslim aldım 10 yıldır otomatik vites araç kullanıyordum manuel kullanabilirmiyim artık diye düşünmekteydim ama bütçe meselesi manuel aldım. Depriyaja alışmam 1 saatimi aldı hatta araçla deneme yaparken defalarca dizel aracı stop ettirdim ama alıştıktan sonra dedim ki araba böyle olur. otomatik vites büyük kolaylık ama manuel çok hoşuma gitti i20 de güzel araç çok iyi tercih yaptığımı düşünüyorum bu aracı kesinlikle yakınlarıma tavsiye edicem.

Hayırlı olsun kazasız belasız

• quote:

Orijinalden alıntı: hidalgo_51

arkadaşlar 2015 i20 elit pan ım var ankarada malum kış geliyor. arabanın lastik ve jant ebatları şöyle 195/55/16 kışlık lastik almak istiyorum ama kara jant alıp kış lastiğini ona takayım diyorum. 16 kara jant bizim araba için yokmuş 15 jant olduğunu öğrendim lastik ebatları sizce ne olmalı ?

Bende teneke jant alıp 195 65 15 lastik almayı düşünüyorum.en uygun fiyatlı ebat bu çünkü.bijon aralığı ne biliyor musunuz?

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• M.ERTEN kullanıcısına yanıt
    Bizim arabanın 4*100 aralığı var ama dediğim gibi fabrika cıkış 16 jant (karajant) bizim mevcut değil. ben bulamadım servise gittim (ata hyundai) 15 jant(karajant) istedim oda ellerinde kalmamıştı. İstanbuldan sipariş verip 2 gün sonrasına getirdiler bende gittim. Servisde yaptırdım. Jantlara artı olarak 530 tl verdim. Görüntüsü bence güzel oldu. Kapak takmayıda düşünmüyorum. Sormak istediğin bişey varsa yaz kardeşim.

• M.ERTEN kullanıcısına yanıt
    Bizim arabanın 4*100 aralığı var ama dediğim gibi fabrika cıkış 16 jant (karajant) bizim mevcut değil. ben bulamadım servise gittim (ata hyundai) 15 jant(karajant) istedim oda ellerinde kalmamıştı. İstanbuldan sipariş verip 2 gün sonrasına getirdiler bende gittim. Servisde yaptırdım. Jantlara artı olarak 530 tl verdim. Görüntüsü bence güzel oldu. Kapak takmayıda düşünmüyorum. Sormak istediğin bişey varsa yaz kardeşim.

• hidalgo_51 H kullanıcısına yanıt
    Allah kazasız belâsız kullanmayı nasip etsin.en doğrusunu yapmışsınız,lastiği sök tak yapmaktan iyidir.

Hem konforu da artar aracın.tekrardan hayırlı uğurlu olsun.

• 2009 Mayıs'dan bugüne 150.000km geride kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 28 Aralık 2017; 13:57:4 >
  • ben bu arabanın klimayı çözemedim arkadaş ne kadar hava varsa ön yolcu torpidonun altından üfürüyor. filtre değiştirdim aynı.
  • ilkerk88 kullanıcısına yanıt
    Sorununuza bi yanıtım yok yalnız filtre değişimi çözüm değil ki.

Filtrenin amacı dışarıdan gelebilecek,tozu,bakterileri vs engellemek.

Ama size bi tavsiye vereyim.fan ayarlarından ön cama verirseniz havayı belki keser.

• benim araçta 2010 i20 troy yeni aldim kış lastigi alicam beyler

185 60 r 15 sanirm boyutlarim çikma alicam sizce hangi markaya.bakmaliyim ?

• Dj_CooL kullanıcısına yanıt
    Çıkma değilde sıfır al hocam hem aklına şüphe düşmemiş olur. N11 de kampanyalar oluyor ordan düşürebilirsin

• djcetin kullanıcısına yanıt
    doğru diyorsunda yaza satmayı planlıyorum o yuzden

• 2011 troy 1.4 otomatik araba kullanıyorum. Sormak istediğim otomatik şanzımanda sürekli boşa almak mantıklı mıdır. Bayır aşağı giderken el alışkanlığı manuel arabadan. Sürekli boşa almak istiyorum. Ve trafik lambası kırmızı yanıyorken 50m kala falan boşa alıyorum durcam çünkü. Böyle sürekli şanzımanı boşa almak zarar verir mi

Bir de düz yerde arabayı park ederken hiç p moduna almıyorum n de bırakıyorum sadece el freni çekiyorum sizde mantıklı mı
  • Geçen hafta 2013 model i20 1.2 sense paket araç aldım. Fakat direksiyondaki ses açma kapama mute tuşları karısıyor. Ayrıca hız sabitlemede bazan karısıyor ne yapmam lazım bide usb flas okumuyor araç.

• yetkili servise bakıma veren var mı kaç para alırlar tahmini? 60 binde 2012.
  • Herkese Selam. Herkes aracını kazasız belasız kullansın inşAllah.
    Benim bir sorum olacak, 2010-2012 arası 1,4 dizel İ20 almak istiyorum. bu araçların karter yüksekliği yerden kaç cm. yukarıda tahmini bir ölçü verebilir misiniz zahmet olmazsa. Yüksekli benim için biraz önemli de. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 13661367136813691370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.