Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kral yaa.. direk link atmışsın bide çok sağol.

kalite farkı olacağını düşünmüyorum. en nihayetinde aliexpressten geliyor
  • Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 hasır kayış + 1 metal kayış + silikon case alsak burdan, 200 tl..

Ali expressten alırsak hepsi 50 lira kargo dahil ( en pahalı fiyatları baz aldım. 30-40 tl ye de mal olabilir )

ama mevcut vergiler yüzünden artık alamıyoruz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman984 -- 2 Aralık 2019; 17:53:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

AOD ayarladığında sen iptal edene kadar devamlı aod devrede kaliyor.
    Aod nin sevmediğim yanı kol hareketiyle uyanıp saat ana sayfasına dönüş yapmiyor.illa tuşa basmak gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Tesekkurler arkadaslar kafamdaki soru buydu. bana aod de yeter. Bakalim indirim kovalicam artik ☺️☺️☺️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei Watch GT2 [ANA KONU] Kolumda saati tam olarak böyle hissediyorum

• quote:

AOD ayarladığında sen iptal edene kadar devamlı aod devrede kaliyor.
    Aod nin sevmediğim yanı kol hareketiyle uyanıp saat ana sayfasına dönüş yapmiyor.illa tuşa basmak gerekiyor.

Alıntıları Göster
    hocam keşke bunu başta söyleseydiniz. always on display açıkken kol hareketiyle saat uyanmıyor mu? çok saçma olmuş bu ayarı yoksa eğer.. tabi şarjı gitmez böyle olunca. Saçmalık resmen. Ne anlamı kaldı akıllı saatin anlamadım ben.

huawei uyanıklık yapmış resmen, herşeyi kısmış kapatmış şarjım 2 hafta gidiyor diyor. Ben ne anladım o işten Always on display var diyorsun 2 tane tema koyuyorsun, kol hareketi ile saati uyandırmıyorsun (çakallık), tema store'u vermiyorsun..

Always on display açık iken kol hareketiyle ekran uyanmaması bardağı taşıran son damla oldu zaten galaxy watch varken bu saati almak akıllıca değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 2 Aralık 2019; 20:49:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

Beyler gt2 aldım dün. 1 günlük herşeyi kapattım tüm adım kalp falan. Sabah 8 den akşam 6 ya kadar yüzde 5 kadar şarj bitti bu normal mi ?
    Bu konu hakkında bilgisi olan. ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hako7445

ilk yöntemle costum face yükledim ama her yüklediğimde bir önceki siliniyor sadece en son yüklediğim kalıyor saatte fikri olan?
    Custom watchface yüklemede durum bu şekilde şimdilik

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Maksimum 6 taksimi yaptı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Custom watchface yüklemede durum bu şekilde şimdilik

Alıntıları Göster
    cevap için teşekkürler.
  • cnr.kh kullanıcısına yanıt
    çok bilgim yok ben geçen hafta aldım. her şey açık. geçen hafta cumartesi akşamı doldurdum şarjını. bugün pazartesi akşam %13 şarkı var. 9 günlük ortalama %10 gibi bi şarj gitmiş herşeyi açık bıraktığım halde. sizinkide normal gibi geldi bana. belki bir tık %4 falan olabilirdi ama bilemiyorum.
  • Saatin artıları: şık, hafif, bataryası.
    Eksileri saymakla bitmiyor maalesef.
    Ayrıca 150m bluetooth çekim diyor, ben bugün 10m ötede değilken bağlantı koptu. Çok şaşırdım

• köpük ile ilgili bir sıkıntı var mı?
    Yani el sabunlanırken saate bir zarar verir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobejames

çok bilgim yok ben geçen hafta aldım. her şey açık. geçen hafta cumartesi akşamı doldurdum şarjını. bugün pazartesi akşam %13 şarkı var. 9 günlük ortalama %10 gibi bi şarj gitmiş herşeyi açık bıraktığım halde. sizinkide normal gibi geldi bana. belki bir tık %4 falan olabilirdi ama bilemiyorum.
    bende herşey kapalı hocam ama. bana kötü gibi geldi ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemxxx123

Saatin artıları: şık, hafif, bataryası.
    Eksileri saymakla bitmiyor maalesef.
    Ayrıca 150m bluetooth çekim diyor, ben bugün 10m ötede değilken bağlantı koptu. Çok şaşırdım
    150 metremi :) yan odada saat ve diğer odada telefona bağlanmıyor.
  • S3 froniterden çekim kuvveti çok çok iyi ama 150m diyor salondayken kopuyor.duvardandır diye düşünüyorum 😆

• tomacco T kullanıcısına yanıt
    Ben frontierle bulaşık yıkıyordum, duşa giriyordum hiçbir sorun olmuyordu. Bunda da olmaz ama kayış için sorun olur silikon değilse.

( face fun sayfasından alıntı )

vo2max ölçtüğünü bilmiyordum saatin.
  • djangobjk kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

150 metremi :) yan odada saat ve diğer odada telefona bağlanmıyor.

Alıntıları Göster
    Bende evde iken nadir kopuyor o da evin bir ucundan diğer ucuna gidersen bazen, her zaman değil. Onca duvar var tabi arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saint1 -- 3 Aralık 2019; 8:40:16 >

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.