Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kivanc1Mac

Arkadaşlar bildirim problemini bir şekilde çözdüm, bildirimleri alıyorum. Cevap verenlere teşekkürler, şimdi 2 sorunum var. Birincisi Huawei Health uygulaması hem telefonumdaki adım sayısını hem de saatten gelen adım sayısını topluyor. Ortaya da bir nevi 2 kat sonuç çıkıyor. Huawei Health uygulamasının sadece saatten gelen verilerle hareket etmesini istiyorum. Bunun ayarını bulamadım. Uygulamada da şu şekilde bir ibare var zaten.

Diğer sorum ise bugün evde spor yaptım fakat anlık gösterdiği kalp atışlarının yanlış olduğunu düşünüyorum. Kalbim yerinden fırlayacak gibiyken 90 gösteriyor, gayet sakinken 130 gösteriyor vs. Böyle bir durum yaşayan oldu mu?

Son olarak da spor modundayken spor modu arka planda gerekli hesaplamaları yapsın, ana ekrana dönebileyim istiyorum fakat sanırım mümkün değil doğru mudur?
    diğer sorun için: muhtemelen huawei dışı telefon kullanıyorsun. telefondan huawei health uygulamasını sil.(önbelleği önceden silersen belki daha iyi olur.) telefonu da sıfırla... her şeye yeni baştan başlıyoruz... huawei mobil servisleri netten bul, apk'sını yükle...(google servisler gibi bir şey)... sonra huawei App netten bul, onu da apk olarak yükle. (bu da google market benzeri) tamamen huawei ekosistemine geçmiş oldun... şimdi huawei app içinden huawei healt uygulamasını yükle... ve şimdi saatinle eşleştir bakalım. güncelleme varsa onu da yap...

• Huawei Watch GT2 [ANA KONU]
    yüklü oldugu halde bu hata veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar sürekli evde olduğumuz için saat kapalı duruyor. Soracağım soru Honor'a güncelleme geldi mi? Geldiyse otururken ekranın açılmama sorunu düzeldi mi? Teşekkürler, iyi bayramlar.
  • Arkadaşlar uyku takibi için bir saat arayışı içerisindeyim. Kaliteli uyku takibi yapsın ve saat olarak görüntüsü hoş olsun yeter. Sizce Amazfit gtr mi yoksa honor magic 2 mi daha mantıklı bu durumda. Bir de honor da seçtiğim kadranı sürekli gösterme özelliği var mı. Yani ekranı açıp kapatmakla uğraşmak istemiyorum,varsın şarjı az gitsin

• Arkadaşlar koruyucu silikon kılıflardan kullanan var mı? Çok kabalaştırıyor mu saati?
  • nabaki kullanıcısına yanıt
    şarj konusunda ben bu kadar şanslı değilim aldığımdan beri. gerçi ekranı sürekli açık kullanıyorum ama, yani ancak 1 hafta şarj süresi aldım gibi...
  • mustafaslannn M kullanıcısına yanıt
    Hangi betayı kullanıyorsunuz ben xiaomi cihazımda yapamadım

• Aramızda Honor magic 2 kullanan bir arkadaş var mı acaba? Basit bir sorum olacak

• Arkadaşlar saati telefon ile eşleştirince karşı tarafın sesi telefonda az duyuluyor, bağlantıyı kesince ses normal seviyesine yükseliyor. Bunun bir çözümü var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nighthunter9

Arayuzu nerden nasil yapiyorsun hocam
    Youtube da nuno bessa diye aratın. Videoda herşey anlatılıyor

• 46mm elite edition alarak aranıza katıldım genel olarak telefona pek bağlamayacam şık görünüş ve pil ömrü için aldım spor amaçlı takılacam watch 2 yi satmıştım zaten kullanacağım cihazlar xs max ve htc u ultra

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abboww -- 28 Mayıs 2020; 3:22:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bir süre gt 2 kullanıyordum. Eşime de elegant edition aldım. Henüz bir ay olmadan kararma oldu . Şimdi aradılar kozmetik sorunun garanti kapsamında olmadığını ama müşteri memnuniyet adına onarım yapacaklarını söylediler.

Rose gold renkte kararma olması üstelik bir ay dolmadan böyle bir kararma olması açıkcası ürküttü.

İşin komik ve bir o kadarda endişe verici durumu benzer problemin tekrarlaması durumunda ücret alacaklarını söylemeleri.

Benzer sorun yaşatanlar oldu mu ?
  • Arkadaşlar merhaba. Bugün itibariyle Huawei Gt 2 Sport model saati almış bulunmaktayım. iPhone 5 model telefonuma Huawei Health uygulamasını yükledim ve saati tanıttım. Fakat güncellemek istediğimde %1 de kalıyor ve ilerlemiyor. Sorun ne olabilir? Fikri olan var mıdır?

• gt2 ye yeni güncellemeyle spor modları gelecekmiş. tahminim 1 ay içinde falan gelir. fotoğraf çekme özelliğide gelecekmiş.

gt2e ye sadece huawei marka telefonlarda fotoğraf çekme düğmesi gelecekmiş.

link

link

• kobejames K kullanıcısına yanıt
    Güzel haber. Ama linkler çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 29 Mayıs 2020; 15:57:28 >
  • iPhone 5 telefonda gt 2 de güncelleme sorunu yaşayan var mı? İki gündür sorunu çözemedim müşteri hizmetlerini de aramak dahil bir çok yolu denememe rağmen. Anlamadığım şey dünya kadar para veriyoruz bir de Huawein yazılımsal sıkıntılarına dünya kadar zamanımı veriyorum. İade etmekten başka yol bırakmıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmenelci0 -- 29 Mayıs 2020; 20:47:19 >
  • tas7035 kullanıcısına yanıt
    Biraz kalınlaştırıyor ama tavsiye ederim.

• kobejames K kullanıcısına yanıt
    Link çalışıyor merak etme ;)

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.