Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kyaman06

Aslında antutu testlerine gör 166 daha iyi ben de geçmeyi düşünüyordum

Alıntıları Göster
    Antutu hiç bir şey ifade etmez. Örneğin bende HTC 10 vardı antutudan 150 bine yakın puan alıyordu ama facebook a girdiğim zaman Samsung galacy s3 telefonum kat kat daha hızlıydı. Şu an kirin 970 işlemcili telefon kullanıyorum snp 820 den çok çok üstün olmamasına rağmen Facebookta sorunsuz geziyor. Yani Antutu tamamen şişirmedir. Mesela antutudan şu an belki 60 bin alamaz letv 1s vardı bende o telefonda yaşadığım hız deneyimini bugüne kadar hiç bir telefon da yaşamadım o yüzden gerçek olan Antutu değil bizim deneyimlerinizi mesela ben takıldım instagram a şimdi her şeyi deniyorum hard reset ler sıfırlamalar silip silip yüklemeler eski versiyon denemeler yok netice 0

Maalesef güncelleme telefonu yavaşlatmak üzerine kurulu bir sistem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O zaman güncelleme yapmayayım :/

• Videoyu izleyip yaşanan sorun hakkında fikir edinebilirsiniz her şey süper hızlı ama instagram girince nedense çakılıyor cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: snn_mls

Videoyu izleyip yaşanan sorun hakkında fikir edinebilirsiniz her şey süper hızlı ama instagram girince nedense çakılıyor cihaz
    Video çıkmıyor hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 10 Kasım 2018; 14:20:56 >
  • video yükledim ama sanırım bu kodda bir sorun var beceremedim başka kaynaktan deneyecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snn_mls -- 10 Kasım 2018; 14:31:25 >
  • telefonda bir sorun olamaz mı hocam. ben son sürümde olmama rağmen sizin yaşadığınız sorunların hiç birini yaşamadım.
  • https://streamable.com/vwo1x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snn_mls -- 10 Kasım 2018; 14:35:53 >
  • abi video eklemeyi beceremedim direk link koydum

bence telefonda sorun yok çünkü iki gün önce güncelleme yapmadığım zaman gayet hızlı ve sorunsuz kullanıyordum

166 kodlu güncelleme sonrası instagram da özellikle sayfanın sonuna inmek için 10 kere aşağı doğru ekranı çekmek zorunda kalıyorum başka uygulamalarda bu yok

yazılımsal olduğunu düşünüyorum
  • videoya bakılırsa rehberden tek parmakla 500 kişi aşağı iniyor ekran ama instagram da her kaydırma hareketimde maksimum 4 resim geçip duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: snn_mls

videoya bakılırsa rehberden tek parmakla 500 kişi aşağı iniyor ekran ama instagram da her kaydırma hareketimde maksimum 4 resim geçip duruyor
    164 sürümünde instagramda aynı denedim

• P20 mi yoksa Mi8 mi ?
    Önceliklerim kamera+performans+pil+tasarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasit019

P20 mi yoksa Mi8 mi ?
    p20

• quote:

Orijinalden alıntı: rasit019

P20 mi yoksa Mi8 mi ?
    Ben de aynı teller arasında kaldim p20 aldim iyiki almışım valla. Bu fiyata kullandığım son model tellerin hiçbirini aratmadı hatta onlardan bile daha güzel geldi bana şimdilik cok memnunum tavsiye ederim tabiki zevkler kisiden kişiye değişir buda ayrı.

Saygilar...

• Android p ne zaman gelir ki

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

telefonda bir sorun olamaz mı hocam. ben son sürümde olmama rağmen sizin yaşadığınız sorunların hiç birini yaşamadım.
    Güncellemeyi yaptım hocam hard reset daha atmadım uğraşmak istemedim :) birkaç gün kullanıyım baktım sıkıntı var o zaman atarım şu anlık dokunmatik hassasiyeti ve geçişleri beğendim.Kamerada iyileştirme yaptılar gibi geldi.Az daha kullanıp detaylarını yazarımm

Telefonu sabah açtım şebeke vardı ama adı yoktu :),kilit ekranında vardı.Yeniden başlattım birkaç defa sorun olmadı.
    Batarya kullanımda bir tık daha hızlı düşüyor beklemede normal.Kamerayı açınca ısınma oluyordu şimdi olmadı gibi :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 11 Kasım 2018; 13:38:15 >
  • dostlar bu telden almayı düşünüyorum ama ön ve arka kamera bokeh efekti yapabiliyor mu?
  • Huawei yeni modellerden sonra bu cihazın kamerasini planlı olarak eskitirmi sizce?
  • N11 3200 tl alınır mı dostlar

• quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

N11 3200 tl alınır mı dostlar
    Alınır.

• P20 pro 4800

1600 tl fark var

Değmez değil mi

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.