Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 10 kasımda EMUI 9.0 yayınlanacak diyor aşağıda. acaba Android 9 ile beraber mi gelecek yoksa sadece EMUI 9.0 arayüz güncellemesi mi gelecek?

https://shiftdelete.net/huawei-emui-9-0-yayin-tarihini-acikladi
  • Son 166 güncellemesinden sonra temalar "Yükleniyor...Lütfen bekleyin" de kalıyor bende.
    Güncelleme yapan arkadaşlar da durum nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakabo34

Son 166 güncellemesinden sonra temalar "Yükleniyor...Lütfen bekleyin" de kalıyor bende.
    Güncelleme yapan arkadaşlar da durum nedir acaba?
    Güncelleme yapıldıktan sonra bazı sorunlar olabiliyor.Bunun için hard reset yapın.Yedek almayı unutmayın.
  • P20 ve p20 pro arasinda kamera gece çekiminde aradaki fiyat farkina degecek kadar fark var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 166 güncellemesinden sonra bir şey fark ettim. İnstagram a giriyorum parmağımı hızla kaydırma a rağmen en fazla 2 3 sayfa aşağı iniyor eskiden böyle yapınca ışık hızıyla listenin sonuna inerdi şimdi bu yavaşlama neden oldu anlayamadım

Bir de hard reset konusunda yardım rica ederim nasıl yapmak gerekiyor.

İnstagram konusu önemli o yüzden güncellemeden memnun değilim maalesef 😪😪

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snn_mls

Arkadaşlar 166 güncellemesinden sonra bir şey fark ettim. İnstagram a giriyorum parmağımı hızla kaydırma a rağmen en fazla 2 3 sayfa aşağı iniyor eskiden böyle yapınca ışık hızıyla listenin sonuna inerdi şimdi bu yavaşlama neden oldu anlayamadım

Ben de baktım şimdi.. Ben de öyle bir sıkıntı yok
  • quote:

Arkadaşlar 166 güncellemesinden sonra bir şey fark ettim. İnstagram a giriyorum parmağımı hızla kaydırma a rağmen en fazla 2 3 sayfa aşağı iniyor eskiden böyle yapınca ışık hızıyla listenin sonuna inerdi şimdi bu yavaşlama neden oldu anlayamadım

Hard reset sonrası google hesabınızla giriş isteyebilir.

Cihazınızda bulunan bu tarz yazılımsal sorunları düzeltmek için zorlama reset (hard reset) uygulamanız
    gerekmektedir.
    Bu işlemleri yapmadan önce telefonunuzun %50 veya daha fazla bataryası olması gerekir. Bu işlem telefonunuzda
    bulunan bütün verileri silecektir. Bu yüzden bu işlemleri yapmadan önce veri kaybı (fotoğraf, video, belgeler vb.)
    yaşamak istemiyorsanız, bilgilerinizi SD kart aracılığı yedekleyiniz. Hafıza kartınız cihazınızda takılı durumda iken,
    cihazın ana menüsünden Araçlar / Yedekle kısmına girerek yedekleme işlemlerini yapmanız durumunda, tüm
    yedekleriniz otomatik olarak hafıza kartınıza oluşturulur.
    Bu aşamaların herhangi bir kısmında sorun yaşarsanız bizimle iletişime geçip yardım alabilirsiniz.
    Cihazınızın sim kartını ve hafıza kartını çıkartalım.
    Cihazınız kapalı konumda iken “Sesi Yükselt” tuşuna basılı tutarken “Açma (Power)” tuşuna basınız. Recovery
    (EMUI) ekranı gelene kadar basmaya devam ediniz.
    Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde; ilk açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile " Wipe Data/Factory Reset "
    seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
    İkinci açılan ekranda “ Yes ya da Wipe Data/Factory Reset “’ seçip Açma (Power) tuşuna basınız. Üçüncü açılan
    ekranda “Reboot System Now “ seçip Açma (Power) tuşuna basınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 8 Kasım 2018; 13:24:48 >

• Son sürümü yükledikten sonra hard reset yapan var mı?Bazılarınız sorun yaşıyor.Ona göre yükleme yapalım.

• kyaman06 kullanıcısına yanıt
    hocam ben son sürümü yükledim ama hard reset yapmadım. Güncellemeyi yüklemeden önce AppGalery uygulamasında ülke olarak çin seçili olduğu için temalar ve diğer huawei uygulamalarına güncellemeler geliyor, yükleniyor hiç problem yaşamadım. bazı arkadaşlar güncellemeleri yüklerken problem yaşıyorlardı. pil performansı normale mi döndü yoksa ben mi alıştım, anlamadım. telefon bekleme modu iyileştirilmiş. gece 12'de yatarken %46 olan pil, sabah saat 7'de %45'e inmiş. güncellemeden önce bu azalma 3-4 puan oluyordu. bir şey dikkatimi çekti, telefon şarj olurken eskisinden biraz fazla ısınıyor. tabi elimi yakacak kadar değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

hocam ben son sürümü yükledim ama hard reset yapmadım. Güncellemeyi yüklemeden önce AppGalery uygulamasında ülke olarak çin seçili olduğu için temalar ve diğer huawei uygulamalarına güncellemeler geliyor, yükleniyor hiç problem yaşamadım. bazı arkadaşlar güncellemeleri yüklerken problem yaşıyorlardı. pil performansı normale mi döndü yoksa ben mi alıştım, anlamadım. telefon bekleme modu iyileştirilmiş. gece 12'de yatarken %46 olan pil, sabah saat 7'de %45'e inmiş. güncellemeden önce bu azalma 3-4 puan oluyordu. bir şey dikkatimi çekti, telefon şarj olurken eskisinden biraz fazla ısınıyor. tabi elimi yakacak kadar değil...
    Sağ ol hocam diğer yorumları bekleyelim.Bootlodr kodu olsaydı önceki roma dönebilirdik şimdi şansımız yok.Ya uğraşacağız ya da parayla halledeceğiz :=)
    Telefon önceden de şarjda ısınıyordu bunu yetkiliye sordum işlemci soğuk kalsın diye kasaya veriyoruz demişti.Ben de farketmiştim şarjda kafasına göre ısınıyor :) Uygulama açılış hızlarında performansta bir değişiklik var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 9 Kasım 2018; 16:31:38 >

isterseniz bekleyin 2-3 haftaya android 9 gelecektir muhtemelen... son güncelleme yayınlandıktan sonra benim telefona gelmesi 12-13 günü buldu...
  • quote:

isterseniz bekleyin 2-3 haftaya android 9 gelecektir muhtemelen... son güncelleme yayınlandıktan sonra benim telefona gelmesi 12-13 günü buldu...
    Sanmıyorum bir süre bekleriz .:/
    antutu testi yapar mısın hocam ben de yapayım karşılaştıralım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 9 Kasım 2018; 22:47:37 >
    yaptım hocam önceki sürümde 205 - 206 bin puan alan telefonum bu sürümde 211 bin puana yaklaşmış.

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

• quote:

yaptım hocam önceki sürümde 205 - 206 bin puan alan telefonum bu sürümde 211 bin puana yaklaşmış.

Sağ ol hocam güncelleyeyim artık
    sadece ramde düşüş olmuş
    3d bench bu sürümle uyumlu değildir diyor geekbenchde yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 10 Kasım 2018; 11:54:6 >

• Betta_54 kullanıcısına yanıt
    Hard reset yapmaya gerek kalmadı, Appgallery den bölgeyi değiştirince sorun kalmadı.
    hocam ben antutu programını google play store'den indirdim. bende bölge çin seçili olduğu için AppGallery uygulaması güncelleme var diye uyarı verdi.
  • quote:

hocam ben antutu programını google play store'den indirdim. bende bölge çin seçili olduğu için AppGallery uygulaması güncelleme var diye uyarı verdi.
    antutu iniyor ama 3d bench sürümle uyumlu değildir diyor hocam

• Arkadaşlar bir şekilde eski sürüme dönme şansımız varmı. 166 numaralı sürüm sonrasında telefonda baş parmağımla hızlıca aşağı çektiğim zaman eskiden fişek gibi hızla sayfanın en dibine inerdi şimdi sayfanın en dibine inmek için 4 5 kez parmağımı ekranda kaydırıyorum ve yavaş yavaş iniyor aşağı öyle böyle değil baya hissedilir fark var bir de yedekle menüsünden hisuite ile bilgisayara yedek alıp hard reset alıp geri yükle yaptım hepten içine ettik ayarlar geldi diyor karman çorman tüm uygulama izinlerini yeniden verdim tek tek ince ayarları baştan yaptım. Bir sürü sorun yaşadım çok kötü oldu.

Eskisi mumla arıyorum instagram da bildiğin sayfa yavaş yavaş iniyor aşağıya çok uyuz oluyorum

• quote:

Arkadaşlar bir şekilde eski sürüme dönme şansımız varmı. 166 numaralı sürüm sonrasında telefonda baş parmağımla hızlıca aşağı çektiğim zaman eskiden fişek gibi hızla sayfanın en dibine inerdi şimdi sayfanın en dibine inmek için 4 5 kez parmağımı ekranda kaydırıyorum ve yavaş yavaş iniyor aşağı öyle böyle değil baya hissedilir fark var bir de yedekle menüsünden hisuite ile bilgisayara yedek alıp hard reset alıp geri yükle yaptım hepten içine ettik ayarlar geldi diyor karman çorman tüm uygulama izinlerini yeniden verdim tek tek ince ayarları baştan yaptım. Bir sürü sorun yaşadım çok kötü oldu.

Eskisi mumla arıyorum instagram da bildiğin sayfa yavaş yavaş iniyor aşağıya çok uyuz oluyorum
    Aslında antutu testlerine gör 166 daha iyi ben de geçmeyi düşünüyordum

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.