Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: johnsin

Cevap için teşekkürler, hisuite ve hicare ile denedim ama maalesef sonuç alamadım. İzmir'de yaşıyorum Huawei mağazası ile konuştum cihazı bir iki gün bırakmamı söylediler, ben de yanaşmadım çünkü forumda elle 10 dakikada yüklenebildiği yazıyor. Bu süre zarfında telefonsuz kalmak istemiyorum.
    tanıdık birileri olsa inan hemen 10 dakikada iş biter. gidip biraz ısrar edin. 2 günlük bir şey yok. sorsanız yoğunluk derler. ben güvenemem servislere, birsürü olay dönüyor ne yazık ki. kendi orjinal tr sürümünü yüklemek için arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

konuya bekleniyorsunuz :)
  • johnsin kullanıcısına yanıt
    mikailc78 kullanıcısına yanıt
    telefonu komple sıfırlayıp hisuite uygulaması ile tekrar deneyin. dikkat edin video-şarkı-fotografları yedekleyin. eğer olmazsa imei no ile birlikte durumu belirten bir mail atın müşteri hizmetlerine. geri dönüş yapacaklardır. eğer bu da çözüm olmazsa dload yöntemi ile en son sürüme geçirebilirsiniz telefonu. bunun için bir tane pc veya laptop, bir usb bellek, bir de type-c otg kablo lazım.
  • Dload ile sürümü yükleyebilirsiniz.

flash bellek
    type-c otg

Uygun sürümü buluphttps://androidhost.ru den c432 olmalı onu belleği extfat şeklinde biçimlendirip sürümü atacaksın sonra telefonun arama kısmına gelip şu kodu yazacaksın *#*#2846579#*#* software upgrade sd tıkla.Önceden belleği type-c ile takıp telefona takman gerek sonrada bu işlemi yap.

Son sürümünü yüklemen için önce geçiş noktası olan 197 sürümü yüklemen gerek o da verdiğim linkte var sonra 328 yaparsın.Bunları yaptıktan sonra hard reset unutma.Ses artırma ve güce basılı tut ardından wipe cache yap.Biraz karışık yazdım :)

karakabus :

NOT: TELEFON SIFIRLANACAĞI İÇİN TELEFON İÇİNDEKİ FOTOGRAF, VİDEO VE BELGELERİ (sizin için önemli ne varsa) HEPSİNİ YEDEKLEYİNİZ.
    GEREKSİNİMLER:
    1 ADET EN AZ 8 GB FLASH BELLEK
    1 ADET USB TYPE-C OTG KABLO

1-https://androidhost.ru/ adresinden telefonunuza uygun dosyayı indirin. Bizim telefonlar huawei türkiye garantili p20 telefonlar eml-l09 c432 olduğu için 9.0.0.197 sürümünü buradan indirebilirsiniz. https://androidhost.ru/1j5I
    2- İndirdiğiniz zip dosyasını masaüstüne çıkarın.
    3- Çıkardığınız dosyayı açın. software klasörünün içinde yer alan dload klasörünü açıp, içindeki EML-L09_hw_eu klasörünü VE update_sd zip dosyasını kopyalayın. masaüstünde dload klasörü oluşturun ve bu klasörün içine yapıştırın.
    4- Masaüstünde oluşturduğunuz dload klasörü içinde yer alan EML-L09_hw_eu klasörünü açıp içindeki update_sd_EML-L09_hw_eu ZİP dosyasını kopyalayıp masaüstünde dload klasörünün içine yapıştırın.
    5- Kısaca update_sd_EML-L09_hw_eu zip dosyası hem dload klasörünün içinde, hem de dload klasörünün içinde yer alan EML-L09_hw_eu klasörünün içinde olacak.
    6- En az 8 gb olan boş bir flash belleği bilgisayara takıp extfat olarak biçimlendirin ve masaüstünde oluşturduğunuz dload klasörünü kopyalayıp flash belleğin içine yapıştırın.
    7- İşlem bittikten sonra flash belleği bilgisayardan çıkartıp type-c otg kabloya takıp, telefona bağlayın.
    8- Telefonun arama ekranına *#*#2846579#*#* yazın. Çıkan menüde Software Upgrade/memory takip ettiğimizde telefon yeni güncellemeyi yüklemeye başlayacaktır. Bu işlem yaklaşık 10 dk sürecektir. 10 dk sonunda telefon sıfırlanmış bir şekilde yeniden başlayacaktır. Tane tane anlattığım için uzun oldu, aslında çok kısa ve kolay bir işlem.

• kyaman06 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, fakat benim tel Almanya çıkışlı olduğu için tam olarak hangi sürümü indirmem gerekiyor onu çözemedim. Bu yazıda bahsettiğiniz sürümler tüm telefonlar için geçerli mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Çok teşekkürler, fakat benim tel Almanya çıkışlı olduğu için tam olarak hangi sürümü indirmem gerekiyor onu çözemedim. Bu yazıda bahsettiğiniz sürümler tüm telefonlar için geçerli mi?
    Telefon hakkında derleme num nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yukarıda paylaştım anlık sürümü, orada o bilgi mevcut mudur?

• quote:

Yukarıda paylaştım anlık sürümü, orada o bilgi mevcut mudur?
    Dediğim yere gelin oradan tam öğrenelim
    Galiba şu;

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

• quote:

Galiba şu;

Çift hatlı .https://androidhost.ru/T8e önce bunu yukleyin olacak mı

Tamamdır indiriyorum

Bu sürümden sonra hangi sürümü yüklemem gerek? şimdiden indirmeye başlayayım arkada insin.
  • quote:

Bu sürümden sonra hangi sürümü yüklemem gerek? şimdiden indirmeye başlayayım arkada insin.
    https://androidhost.ru/1LH2

Telefonumun bolge kodu c109 suan 9.0 253 yuklu.
    O sitede 9.1 328 olani bulamiyorum.
    Acaba yayinlanmadi mi yada ben mi bulamiyorum.
    Daha once 9.1 311 yuklemistim batarya acayip hizli dusuyordu bende 9.0'a geri cekmistim.
    Telefonum eml-lo9 tek hat.

• quote:

Orijinalden alıntı: cyni3

Telefonumun bolge kodu c109 suan 9.0 253 yuklu.
    O sitede 9.1 328 olani bulamiyorum.
    Acaba yayinlanmadi mi yada ben mi bulamiyorum.
    Daha once 9.1 311 yuklemistim batarya acayip hizli dusuyordu bende 9.0'a geri cekmistim.
    Telefonum eml-lo9 tek hat.
    Maalesef ücretli paket satın almalısınhttps://easy-firmware.com/index.php?a=downloads&b=file&id=162515

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 24 Eylül 2019; 10:3:40 >
    Sagolun,
    Benim telefon icin burda 328'le biten versiyon yayinlandiysa o zaman telefonun guncelleme bolumunden guncelleyebilirim.
    Suan 311 'le biten versiyonu gosteriyor, once 311' i yukleyip ardindan 328 cikmasi lazim.
    Ben boyle dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cyni3

Sagolun,
    Benim telefon icin burda 328'le biten versiyon yayinlandiysa o zaman telefonun guncelleme bolumunden guncelleyebilirim.
    Suan 311 'le biten versiyonu gosteriyor, once 311' i yukleyip ardindan 328 cikmasi lazim.
    Ben boyle dusunuyorum.
    Evet olabilir deneyin

• 9.1 328 telefonunda yuklu olan arkadaslar batarya icin ne soyleyebilirsiniz ben daha once 311 olan versiyonu yuklemistim format atmama ragmen hem isinma hemde batarya cok hizli dusuyordu.
    Sonra 9.0 253'e geri cekmistim. Lakin 8.1'in yerini tutmuyor.
    Artik 8.1. 137'ye gecesim var hic bir sikinti yasamadim.

• Batarya çok iyi memnunum

Ben sunu bilirim bir telefon ilk ciktiginda her yonden super calisiyor, guncelledikce yavas yavas ölduruyorlar.
    Mesela z5 compact vardi.
    Telefon resmen yaris ati gibiydi, 5.1 'le cikmisti, sonra guncelledikce yavas yavas bitti.
    Tek kotu huyu isinmakti.
    Bu telefonda ayni ilk zamanlar hic isinmak bilmezdi, batarya desen oda harikaydi.

• Her android sürümünde güvenlik yamaları var bazı sürümler evet kötü olabiliyor ama yine de güncellemek gerekebilir.
    Ben bütün sürümleri 8 falan hepsini denedim bazılarında kamera güzel oluyor ama makrosunu beğenmiyorsun vs değişik sorunlar cıkabiliyor stabil olmuyor.Yalnız onları kafana takmazsan kalabiliyorlar kolay yani dload yöntemiyle tek tek yükleyebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.