Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-C5B12777B

......................................

Alıntıları Göster
    google play sorunu p40 serisinden sonra başlıyor.. p30 lite, p30 ve p30 pro google servisleriyle beraber geliyor. herhangi bir sorun yok.

ben, kamerası daha kötü telefonu tercih etmezdim. çünkü gece fotograf çekiminde çok daha kötü olacaktır. huawei p20 kullanan biri olarak gece çekimini beğeniyorum. en azından nesne belli oluyor.

video için farklı programlarla yada ayarlarla sorun çözülebilir gibi sanki. (çok video çeken biri değilim) tel ayarları 1080 30 fps de duruyormuş. yine de karar senin tabii ki

• p30 derken p20 demek istediniz herhalde. telefonu önermeme gibi bir şey yok ama 2,5 sene önce çıkmış, son büyük güncellemesini almış bir telefona 4 bin tl vermek düşündürücü. telefonda ciddi bir problem yok ki benim en uzun kullandığım bu telefon olabilir. ben iphone 7 modelinden geçtim. hani çok övüyorlar apple markasını. servise gönderiyorsun bir problem varsa yenisini veriyorlar. iphone 7 yanlış hatırlamıyorsam aynı sorun yüzünden en az 3 kere gitti servise. ikisinde bir işlem yapılmadı, birisinde pil değişti ama sorun bitmedi. sorun şuydu, telefon bazen kullanmadığım halde dakikada 1 şarj seviyesi düşüyordu. bazen gece yatarken en az %50 olan şarj seviyesi sabah uyandığımda pil bitmiş telefon kapanmış halde buluyordum. müşteri hizmetleri ile görüştüm telefona uzaktan bağlantı yaptılar, telefonda sorun yok, belki sim kartta olabilir dediler. gittim sim kart aldım, sorun aynen devam. baktım olmuyor, uzatmanın bir anlamı yok dedim telefonu satıp bu modele geçtim.

şuana kadar diğer arkadaşların yaşadığı problemi ben yaşamadım. kamera kapanması vs. gibi...

• Telefonu kullanali 2 yıl oldu. Hiç bu kadar uzun süreli telefon kullanmamistim. Çalıştığım kurum telefon gönderdi 1 hafta dayanamadım ve huawei p20 ye geri döndüm. Verilen telefon samsung orta alt segment bir telefondu merak edenler icin.kurumdan telefon gelmişken p20 yi satayım dedim 2300 2400 tl ye sonra yerine ne alacağım diye baktım. İphone kullanmak istemiyorum vazgecemedigim smart Launcher arayüzü ve Fleksy klavye var. Tekrar huaweı modellerine baktım mate 30 pro 9000-tl p40 8500-tl p40 pro 12000-tl. Elimdeki telefonları satıp mate 30 pro alsam üzerine 2500-3000 eklemem lazım. Vazgeçtim p20 ile devam🙂 hala bile çok güzel foto çekiyor. Android 10 sonrası bazı sapitmalar oldu ama telefonu sifirladim şu an sorun yok. Android 11 alacağını birkaç sitede gördüm. Bozulana kadar p20.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir şey soracaktım otomatik olarak koyu mod açık geçiş yapiyor mu zaman ayarina göre? Göremedim de.

• sinilker S kullanıcısına yanıt
    koyu modda zaman ayarı yok. bende bulamadım. android 11 alırsa efsane olur ama ben almayacağı kanaatindeyim. ben emui 10.1 güncellemesini alacağını düşünüyorum.
  • Bende telefonu değiştirmeyi düşünüyorum ve oneplus 7t ile poco f2 pro arasında kaldım. Ama muhtemelen tercihimi oneplus 7t tarafında kullanacağım. Hatta kendimce aşağıda ki Excel tablosunu hazırladım. Umarım birilerinin işine yarar.
    Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar daha önce mate10 telefon kullandım çok iyi foto cekiyordu.Suan mi Max 2 kullanıyorum foto iyi deyil ama ekran büyüklüğü nedeniyle devam ediyordum fakat değiştireceğim
    Teknoloji mağazasında ikiside teşhir ama temiz
    p20pro 4300tl. Mate10 pro 3300tl ne dersiniz alınırmı hala bunlar bir yandanda 3500tlye sıfır oppo reno2z var
    Fikir verebilirmisiniz önceliğim büyük ekran ve foto kalitesi
    Max 4000-4500tl

• quote:

Orijinalden alıntı: şubat

Arkadaşlar daha önce mate10 telefon kullandım çok iyi foto cekiyordu.Suan mi Max 2 kullanıyorum foto iyi deyil ama ekran büyüklüğü nedeniyle devam ediyordum fakat değiştireceğim
    Teknoloji mağazasında ikiside teşhir ama temiz
    p20pro 4300tl. Mate10 pro 3300tl ne dersiniz alınırmı hala bunlar bir yandanda 3500tlye sıfır oppo reno2z var
    Fikir verebilirmisiniz önceliğim büyük ekran ve foto kalitesi
    Max 4000-4500tl
    bir üstteki mesajımda bir çok telefonu özellik bakımından karşılaştırdım,belki işinize yarar.
  • Hocam foto öncelikli olduğu için diyer özellikleri çok aramıyorum.Bu yüzden huaweiyi leica lens kullandığı için ön plana aldım.Yaptığınız tablo iyi ama ben işlemci ekran kartı gibi kıyaslamıyorum foto ve ekran büyüklüğü yeterli.

• şubat kullanıcısına yanıt
    Anladım. İşimiz zor hele de şu dönemde. Ekonomi bu halde iken telefon almak eziyet.

• Fiyatlar almış başını gitmiş. Ne alacağımı bilmiyorum. Redmi note 9pro bakar oldum

• Güncelleme bilgisi...

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!
  • https://www.webtekno.com/huawei-gecici-genel-lisans-suresi-doldu-h98033.html arkadaşlar böyle bir haber okudum. Google servisleri ve uygulamalarını ve bununla birlikte bankacılık uygulamalarını kullanamayacağımız bir senaryo ile karşı karşıya kalabiliriz.
  • Arkadaşlar merhaba, eptt AVM'den 3650 TL'ye p20 almış bulundum, yaklaşık 2 yıl önce piyasaya çıkmış bir telefonu almak mantıklı mı sizce, iade edip etmemek arasında gidip geliyorum ne tavsiye edersiniz???

• İshak4125 İ kullanıcısına yanıt
    "şahsen" iade edip, bütçeniz dahilinde daha güncel bir model almanız olur. Özellikle snapdragon işlemci barındıran bir model bakarsanız da gayet uzun ömürlü olur

• İshak4125 İ kullanıcısına yanıt
    hocam bence iade edin. diğer çinli markalara yönelebilirsiniz. o fiyata güzel telefonlar var.

mi note 10 lite
    note 9 pro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 16 Ağustos 2020; 13:23:45 >
  • Merhaba eylül ayında p20 serisi için büyük bir güncelleme geliyor bir çok sorun giderilecek avrupa ülkeleri için başladı
  • hocam bununla ilgili internette yerli veya yabancı kaynak var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

hocam bununla ilgili internette yerli veya yabancı kaynak var mı?
    facebook huawei sayfasında görmüştüm ben. p20 ve p20 pro için bir güncelleme gelecekmiş. fakat beklentimiz yüksek olmasın, belki android aylık güncellemesidir.
  • Küçük bi guncelleme geldi. .171 sürümü. Güvenlik yamaları içeriyor.

• 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.