Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 10 ile birlikte kamerada kayıttayken anlık kapanmalar olmaya başladı. 😐😐

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozkankrdrl kullanıcısına yanıt
    Google uygulamasını silip bi bakın, bende de aynı sorun vardı silince düzeldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet aynen.. Asistanlarin birşeye yaradığı yok.. Olan bize oluyor...

• RİDEN7 R kullanıcısına yanıt
    Devre dışı bırakabilirsiniz. Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mell88 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, sildim tekrar yükledim düzeldi.

• Mell88 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Pil sorunum olduğunu söylemiştim düzeldi arkadaşlar. Telefon eski haline döndü diyebilirim. Yazılımın oturması 3 haftayı buldu. Neredeyse bana yeni telefon aldıracaklardı.
  • .......................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C5B12777B -- 22 Eylül 2020; 10:41:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C5B12777B

.......................................
    p30 alabilirsin. lite veya pro değil. p30 alacaksan p20 ye bulaşma derim. daha yeni ve güncel bir telefon.

1.5 yıl oldu, pil konusunda sıkıntı yaşayan insan çok fazla yok. ben çok fazla oyun da oynamıyorum. gayet iyi dayanıyor. 1 günü çıkarıyor. zorlarsam 2 güne gider telefon..

p30 alabilirsiniz. öneririm.
  • quote:

.......................................
    1 ay sonra 2 yıl olacak alalı, pil performansı gayet iyi, donma kasma hiç yaşamadım, tavsiye ederim, ama diğer arkadaşında dediği gibi, p30 daha güncel ve yeni, p30 alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahtiyar64 -- 24 Temmuz 2020; 8:36:58 >
  • bahtiyar64 kullanıcısına yanıt
    ......................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C5B12777B -- 22 Eylül 2020; 10:41:34 >
  • p30'un ekran süresi daha iyidir hocam onda amoled ekran var bunda ise ips lcd. ekran süresi azalması illa vardır hocam ama çok az. ilk aldığımda 2 günün sonunda %30 pil kalıyorsa şimdi %25 kalıyor ki neredeyse 2 yıl olacak telefonu alalı. ben şahsen yeni telefon alacak olsam huawei almazdım çin ile abd arasında olan ticaret savaşlarından dolayı. çünkü bizim telefonlarda bile bazen sorunlar oluşturabiliyor diğer arkadaşlar yukarıdaki mesajlarında bahsettiler bundan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

p30'un ekran süresi daha iyidir hocam onda amoled ekran var bunda ise ips lcd. ekran süresi azalması illa vardır hocam ama çok az. ilk aldığımda 2 günün sonunda %30 pil kalıyorsa şimdi %25 kalıyor ki neredeyse 2 yıl olacak telefonu alalı. ben şahsen yeni telefon alacak olsam huawei almazdım çin ile abd arasında olan ticaret savaşlarından dolayı. çünkü bizim telefonlarda bile bazen sorunlar oluşturabiliyor diğer arkadaşlar yukarıdaki mesajlarında bahsettiler bundan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C5B12777B -- 22 Eylül 2020; 10:41:53 >
  • hocam mi note 10 işlemcisi geçen sene çıkan işlemci. performans testlerinde de önde kirin 970'ten...
    https://nanoreview.net/en/soc-compare/qualcomm-snapdragon-730g-vs-hisilicon-kirin-970
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    .........................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C5B12777B -- 22 Eylül 2020; 10:42:14 >
  • 6400 tl'ye sd 865'li telefon almak mercedes motorlu şahin almak gibi bir şey.

ios önemli değilse mi note 10 lite.

ios önemli ise mi note 10.

her şeyi aynı. sadece kameralar farklı. arada 1500 tl fark var. işlemcisi p20'nin işlemcisinden daha performanslı...

1500 tl fark vermek yerine bir tane Dji Osmo Mobile 3 Combo Gimbal almak daha mantıklı. titreşim falan hikaye olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 24 Temmuz 2020; 16:20:1 >
  • quote:

ekran süresinde hiçbir değişiklik olmadı, batarya gerçekten çok iyi, 5 saat ekran süresinin altına hiç düşmedi, film izlersem ekran süresi artıyo bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahtiyar64 -- 24 Temmuz 2020; 15:58:9 >
  • ..................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C5B12777B -- 22 Eylül 2020; 10:42:38 >
  • hocam bu model artık sıfır olarak alınmaz. son büyük güncellemesi olan android 10 sürümünü aldı ve bir daha büyük güncelleme almayacak. o yüzden alacaksanız 2. el temiz bulabilirseniz alın, aksi halde paranıza yazık. illa huawei alacağım diyorsanız da p30 modelinden aşağı almayın. lite modellerine hiç bulaşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

hocam bu model artık sıfır olarak alınmaz. son büyük güncellemesi olan android 10 sürümünü aldı ve bir daha büyük güncelleme almayacak. o yüzden alacaksanız 2. el temiz bulabilirseniz alın, aksi halde paranıza yazık. illa huawei alacağım diyorsanız da p30 modelinden aşağı almayın. lite modellerine hiç bulaşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C5B12777B -- 22 Eylül 2020; 10:40:49 >
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.