Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/143951412
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liman-Liman

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/143951412
    Senln cihaz tr cihazı değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

Benim cihaz tr garantili. Bana neden verildi onu da bilmiyorum normalde bana geç geliyordu güncelleme. Bu sürpriz oldu.
    Tr garantili olabilir ama tr kayıtlı cihaz değil tr cihazlı telefonların derleme numarası r11 ile bitiyor

• Uygulamalar devre dışı değil ama kendi kendine ya da diğer uygulamalar aracılığı ile arka planda kendi kendine çalışmaya başlamıyor. Veri akışını kestiğiniz için etkisiz eleman konumuna geliyor diyebiliriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mell88 kullanıcısına yanıt
    Hem devredışı hemde veri akışını kestim, şu an için birşey yok bakalım tekrar otomatik yükleyecekmi. Teşekkürler.

• chemm30 C kullanıcısına yanıt
    :) Sabah sabah güldürdünüz. Sırf yardımcı olmak için cevap verdim ama sizin şu "yok Tr ye yazılım gelmedi, yok sizin cihaz Tr değil şeklinde ifadeleriniz komik olmaya başladı. TR garanti ekran görüntüsü, sanırım burada da Huawei yanlışlıkla Tr garantili demiş! :)
    Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Liman-Liman

:) Sabah sabah güldürdünüz. Sırf yardımcı olmak için cevap verdim ama sizin şu "yok Tr ye yazılım gelmedi, yok sizin cihaz Tr değil şeklinde ifadeleriniz komik olmaya başladı. TR garanti ekran görüntüsü, sanırım burada da Huawei yanlışlıkla Tr garantili demiş! :)
    Derleme numaran ne? Telefonun tr garantili diye tr cihazı olmuyor bilmiyorsan öğren biraz araştırıpta

• chemm30 C kullanıcısına yanıt
    ee hocam bunun bana ne gibi bir artısı veya eksisi olur?
  • Bu sabah güncelleme geldi, şu an indiriyorum. Telefonu yurt dışından almıştım.
  • yahu karışmayayım diyorum ama zorla yazdırdınız bana. hiçbir ürün türkiye üretimi değil ki. türkiyede üretilen birşey yok. hepsi yurtdışı, çin veya başka taşeron ülke menşeili.

asıl husus şu: benim telefonum huawei garantili mi? evet.
    isterse kamboçyada yapılsın sürüm numarası xyz olsun önemli mi? hayır.
    telefona, türkiyede yetkili servis bakacak mı? evet.
    ne yazdığı ne olduğu biz son kullanıcıları etkilemez.

android 10 yakında size de gelecektir. birkaç sayfa geride yapılabilecekler listesini yazdım. onun haricinde bizim yapabileceğimiz birşey yok. huawei tüm telefonlara güncelleme verip sizi güncelleme dışında bırakmaz, size de gelecektir.

yavaş yavaş güncelleme veriliyor telefonlara. size de gelir. müşteri hizmetlerini ararsanız onlar da size buna yakın cevap vereceklerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

yahu karışmayayım diyorum ama zorla yazdırdınız bana. hiçbir ürün türkiye üretimi değil ki. türkiyede üretilen birşey yok. hepsi yurtdışı, çin veya başka taşeron ülke menşeili.

asıl husus şu: benim telefonum huawei garantili mi? evet.
    isterse kamboçyada yapılsın sürüm numarası xyz olsun önemli mi? hayır.
    telefona, türkiyede yetkili servis bakacak mı? evet.
    ne yazdığı ne olduğu biz son kullanıcıları etkilemez.

android 10 yakında size de gelecektir. birkaç sayfa geride yapılabilecekler listesini yazdım. onun haricinde bizim yapabileceğimiz birşey yok. huawei tüm telefonlara güncelleme verip sizi güncelleme dışında bırakmaz, size de gelecektir.

yavaş yavaş güncelleme veriliyor telefonlara. size de gelir. müşteri hizmetlerini ararsanız onlar da size buna yakın cevap vereceklerdir.
    Aynen dediklerine katılıyorum. Derleme numarasına göre dağıtım oluyor.

• Son güncellemeyi telefona yükledim. Şarj ömrü kısaldı arkadaşlar. %50'ye 3, 3.5 saat ekran süresi ile gelirdim, şu an 1 saat 15 dk. anca veriyor. Su gibi gidiyor şarj. Sıfırlamak çözüm olur mu? Sıfırlamak istemiyorum makinayı.
  • keremtunaa kullanıcısına yanıt
    Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!
    Ben yazılımdan sonra format attım değerlerim bunlar. Aslında çokta fena değil.

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Benim kılıfın garantisi biteli çok oldu bir işlem yapacaklarını sanmıyorum. Heralde yenisinin yolu göründü gibi duruyor.
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Ben de çok titizimdir o konuda kaldı ki uzun süre vatan pc telefon bölümünde çalıştım elim yatkın çok da iyi taktım ama bu bahsettiğim boşluk cam koruyucunun kendi yapısından kaynaklı heralde bir tane daha alacağız öyle görünüyor. Şuan indirim varken alayım teşekkür ederim hocam yorum ve bilgilendirme için.
  • Emui 10 güncellemesi sonrası screen collaboration (Çoklu ekran) özelliğini deneyeniniz var mı? Galiba bu sürüm P20 proda henüz bu özelliği desteklemiyor.
  • Sanırım bu özellik yoldaki 10.0.0.172 sürümüyle gelecek...
  • Ercüment Arslan E kullanıcısına yanıt
    Çoklu ekrandan kastınız ekranın ikiye bölünmesi ise aktif çalışıyor bir sıkıntı yok.

• Yok,ekranın tablete ya da pc'ye aktarılması ,telefonu oradan da kontrol edebiliyorsunuz. Multi touch screen collaboration-(Çoklu ekran) diğer bir ekrana aktarıp iletişim kurma diyelim türkçe..https://consumer.huawei.com/uk/support/content/en-gb00823363/https://consumer.huawei.com/tr/community/details/Huawei-Multi-Screen-Collaboration-%5B%C3%87oklu-Ekran%5D-%C3%96zelli%C4%9Fi/topicId_77865/

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.