Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler benim şarj 10 dan sonra çok çabuk düşüyor sizde de öyle mi değilse neden olabilir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler benim şarj 10 dan sonra çok çabuk düşüyor sizde de öyle mi değilse neden olabilir?

• Şarj benimde 10 dan sonra hızlı düşüyor hep öyleydi zaten...
    Birde Twitter da video takılma sorunu siz de yaşıyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RİDEN7

Şarj benimde 10 dan sonra hızlı düşüyor hep öyleydi zaten...
    Birde Twitter da video takılma sorunu siz de yaşıyor musunuz?
    Bende de oluyor. Çıkıp tekrar videoya girince düzeliyor. Telefonla alakalı olmadığını düşünüyorum. Yazılımsal bence.. İnstagramda videolar da kenardan kesik çıkıyor. Yazdım ama değişen birsey yok. Bizim ekranı desteklemiyor sanırım.

• RİDEN7 R kullanıcısına yanıt
    Twitter video takılma sorunu çok can sıkıcı bir şey gerçekten bunu hala nasıl çözemediler çok şaşırıyorum.

• Tam güzel ve garantili temiz bir cihaz buluyorum. Başlıkta durumlar ne diye girip bir bakıyorum oda ne ? Elinden çıkaranlar, twitter, instagram hataları vs vs.

Note FE teşhir 2 yıl garantili DELTA ve 6 ay garantili P20 hangisini alayım ? Aralarında sıkışıp kaldım.
    Çift sim olursa daha iyi olur.
  • Szayel S kullanıcısına yanıt
    iki model de artık eskidi. note fe daha eski bir model. şahsen ben şimdi alacak olsam iki modeli de almazdım. elden çıkaranlar daha iyi bir modele geçmek isteyenler genelde. program hataları çokta büyütülecek bir problem değil. ufak tefek hatalar vardır elbet bu telefona has değil android'in genelinde böyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Szayel

Tam güzel ve garantili temiz bir cihaz buluyorum. Başlıkta durumlar ne diye girip bir bakıyorum oda ne ? Elinden çıkaranlar, twitter, instagram hataları vs vs.

Note FE teşhir 2 yıl garantili DELTA ve 6 ay garantili P20 hangisini alayım ? Aralarında sıkışıp kaldım.
    Çift sim olursa daha iyi olur.
    Alabiliyorsaniz p30 alın (lite modeli değil) 5bin bandında. Ama fazla geliyorsa xiaomi modellerine bakardım ben olsam. (mi 9t ve redmi note 8)

Yukarıda arkadaşın dediği gibi, cok göze batan sorunlar değil. Android ekosisteminde bu sorunlar olabiliyor. Bir guncelleme ile sorun yasayabiliyorsunuz.

• İşin merkezinde çift sim^'li olan note fe var aslında. Note 5 kullanıcısı olarak tasarımında çok fark yok gibi. 1700 lira açık ama sıfır kutu, 2 yıl garantili.
    Ötekisi de 2400 tl işte p20 olan.

Abi xiaomi her telefonu birbirine benziyor. tasarım yoksunu, abicik gubicik çentikli cihazlar.

P30 ( çok pahalı yahu )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Szayel -- 29 Ocak 2020; 17:43:31 >
    2000 bandında bi note 8 alın mis gibi kullanın.

• The_Wolfist kullanıcısına yanıt
    Hocam 2000 liraya bulunur mu çift hatlı note 8 ?
    Benim dediğim 2 yıl garantili 1700 tl note fe.

Konu başlığı ve içeriği açısından 2400 p20 etmez mi ? cihazın tasarımı çok hoş. napayım kopya tasarım damlacıklı xiaomileri, yerim ucuz arayüzlerini.
    Ben gayet memnunum cihazdan, parçalana kadar da değiştirmeyi düşünmüyorum. Ben p20 almanızı öneririm. Cihaz çıkışının ikinci yılını yeni doldurmak üzere. Benim cihazım gayet stabil. Hiç bir program da sorunum yok. Boyutu da bence çok kullanışlı. Severek kullanıyorum. Sizin de beklentinizi karşılayacağını düşünüyorum. Servis desteği de çok iyi.

• 2200tlye 2.el 5 aylık alınırmı arkadaslar
  • hrnayn kullanıcısına yanıt
    Kaçırma bence

• hrnayn kullanıcısına yanıt
    Şahsen 2.elden yana değilim. 2.el alacağınıza sıfır telefon alın derim

• merhaba arkadaşlar. şubatın ortalarına geldik, umarım android 10 u çok geciktirmezler. mart başı gibi gelir bize. mate 20 lite lere çıkmış diye okumuştum..

bu hicare uygulaması güncellendi. alt taraftaki yazılar gitti bende. sadece ikonlar kaldı. acaba böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? ufak tefek sorunlar var böyle ama sabrediyoruz bakalım 10 çıksın hard formatta düzelirse düzelir yoksa soluğu serviste alırım
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Bende güncelledim HiCare'e ama söylediğiniz problem bende olmadı. Daha emui 10 u bile almadık, emui diyeceğinize Android 10 demiş olabilir misiniz? 🤣

• quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

merhaba arkadaşlar. şubatın ortalarına geldik, umarım android 10 u çok geciktirmezler. mart başı gibi gelir bize. mate 20 lite lere çıkmış diye okumuştum..

bu hicare uygulaması güncellendi. alt taraftaki yazılar gitti bende. sadece ikonlar kaldı. acaba böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? ufak tefek sorunlar var böyle ama sabrediyoruz bakalım 10 çıksın hard formatta düzelirse düzelir yoksa soluğu serviste alırım
    Dark mode adlı uygulamayı kullanıyorsan hicare sorunu olur dostum.Yazılar görünmüyor gündüz moduna alırsan hicare normale dönüyor. Bu arada aldığım günden beri twitter da video takılma sorunu yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mell88

Bende güncelledim HiCare'e ama söylediğiniz problem bende olmadı. Daha emui 10 u bile almadık, emui diyeceğinize Android 10 demiş olabilir misiniz? 🤣
    Valla son sürümü kullanıyorum yazılım olarak. Android 10 çıkacak bekliyoruz bakalım

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Ne zaman geldi peki size emui güncellemesi, ben hala bekliyorum da 🤣 Forumda da kimse dememiş ki bana geldi güncelleme diye. Bakıyorum yazan yok, dedim daha kimse almadı galiba 🤣

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.