Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Huawei freebuds lite almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar var mı acaba deneyimleri yada yorumları nelerdir acaba??

Kullanan arkadaşlar da Özellikle ses kalitesi ve videolardaki ses kayması sorunları çözüldü mü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Spigen marka kılıf ve ekran koruyucu kullanıyorum. Ancak ekran koruyucudan hiç memnun değilim. Önerebileceğiniz bir koruyucu var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcayypc

Arkadaşlar merhaba. Huawei freebuds lite almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar var mı acaba deneyimleri yada yorumları nelerdir acaba??

Kullanan arkadaşlar da Özellikle ses kalitesi ve videolardaki ses kayması sorunları çözüldü mü?
    Bunu gördüm. Belki yardımı dokunur.

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Uygulama üzerinden yapılıyor ama uğrasip cozucem teşekkürler 🙂

• Faollala kullanıcısına yanıt
    Hah yanıma biri daha geldi 🤣 Hoş geldin 🤣 Valla bende bakıp duruyorum hala. Camlar kenarlardan çabuk hava alıyor o yüzden cam taktırmak istemiyorum. Nanolara bakıyorum. Nano pad diye geçen bir model var. Esnek, kırılma olmuyor ve ekranı tam kaplıyor. Hafta sonu Kızılay'a gidecem bakıcam. İlk elden bakayım düzgün bişi bulursam taktıracam, buradan da yazarım 👍🏻 Başka fikri olan arkadaş varsa tabii duymak isteriz 😁

• Mell88 kullanıcısına yanıt
    Benim camımda hava alma hiç olmadı ancak çok alçak bir mesafeden düştükten sonra direkt çatladı. Yaklaşık 1 sene kendi ekran koruyucusuyla kullandım, daha yüksekten düşürdüm ancak böyle bir şey olmamıştı. Direkt kırılması çok can sıkan bir durum.

Bende aldığımdan beri kendi ekran koruyucusunu kullanıyorum, baya çizik var üzerinde. Çocuklar da ekranın üzerinde birşey gezdirmişler sanırım 🤣 O kadar dikkat ediyorum ne ara oldu bilmiyorum. Çok gözüme batmaya başladı, ben de ekran koruyucu arayışına girdim. Camlardan çekiniyorum çünkü devamlı aynı kılıfı kullanmıyorum, bir süre sonra illa ki sıkılıp değiştiriyorum. Kılıfı takıp çıkarırken sanki cam olsa kenarlar da bombe yaparım diye korkuyorum. O da ayrı bir sıkıntı. İlk düşüşte kırılıyorsa o daha da vahim. Koruyucu fiyatları da az değil yani. Hemen nasıl kırılmış, şaşılası bir durum.

Benim de hiç bir fikrim yok. Çok da memnundum spigennin diğer ürünlerinden. Ancak ekran koruyucu hiç umduğumu vermedi. Cam olmayan bir ekran koruyucu arıyorum ben de.

buna bir göz atın isterseniz. tabi her şehirde yok.
    https://consumer.huawei.com/tr/support/service-day/
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Spigen armored kılıf kullanıyorum.

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Ankara da oturuyorum burada servis var ancak takılan koruyucunun telefonun kendi ekran koruyucusu gibi olduğunu düşünüyorum. Ekrandaki koruyucu da fena sayılmaz, hiç hava almadı henüz, köşeleri de dahil. Tek sıkıntım çizildi ve bazı bölgelerde deforme var.

benim oturduğum bölgede servis yok. kargo da kabul etmediler. bende spigen aldım. telefoncu güzel uyguladı. bana kendi ekran koruyucusundan daha iyi geldi. daha iyi kayıyor.
  • Arkadaşlar hiç ekran kırılması vs durumu yaşayan olmadı mı aranızda ya da etrafınız da... Benim ekran kırıldı yatay boydan boya iki tane kırık var görüntü de bozulma yok ama 5 yaşında ki kızım bozuk atıyor eline geliyormuş bende alma telefonu deyince daha da çok fırça yiyorum.

Servisinde 1000 TL para vermek biraz zoruna gidiyor insanın ara ara İnternette görüyorum 250 TL orijinal yakın vs diye ama ne derece doğrudur bilemiyorum.

İPhone 6 7 ne güzel 150 TL ye değiştiriyorlar aslan gibi de çalışıyor ama bunda nasıl olur bilemiyorum...

• 370 güncellemesi geldi. Android güvenlik yamasını içerir diyor.

• Servis dışında yaptırmak tamamen şans işi. Ben güvenip yaptırmam şahsen. Bende mutlaka bozulur 🤣

• iphone yedek orjinal yedek parçaları ülke genelinde sadece anlaşmalı olduğu yerlerde bulunur. Öyle mahalle tamircilerinde yok telefoncuların abi orjinal tabiki de bizdekiler demesi tamamen sallamadır. a, a+ kalite yan sanayi ürünler onlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben serviste indirimli fiyat yakalayıp -450 tl idi yanlış hatırlamıyorsam- orjinal ekran taktırmıştım. İphone 7 varken dışarda ekran taktırıp binlerce kez pişmanlık yaşayan biri olarak kesinlikle orjinal ürün tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RandomT

370 güncellemesi geldi. Android güvenlik yamasını içerir diyor.
    Her zaman ki gibi bana gelmedi 10 beklerken bi ar güncelleme daha.

• okanic kullanıcısına yanıt
    Güncelleme henüz bana da gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: okanic

Her zaman ki gibi bana gelmedi 10 beklerken bi ar güncelleme daha.

Alıntıları Göster
    hi care uygulamasına girip güncelleme bölümüne girerseniz güncelleme çıkıyor. bana gelmiş, ürün tr garantili. 236 mb android yaması geldi. önemli bir yenilik gözüme çarpmadı.
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.