Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karakabus_

Ota ile 4.16 GB güncelleme geldi. Güncelleme boyutu çok büyük değil mi hocam
    Sistemi en baştan indiriyor.. Komple 9.1.345 i yani. İndirin kurun, müzik player de değişmiş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim telefona da gelmiş yükledim az önce.
  • Yeni güncelleme ile biraz daha akıcı olmuş sanki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyar64

Yeni güncelleme ile biraz daha akıcı olmuş sanki...
    kamera güncellenmiş ama beğenmedim gpu düşmüş

• android 10 gelene kadar idare edicez böyle. 10 çıkınca yükleyip bir format atınca o zaman belli olacak herşey

windows 10 bile 1909 sürümünde sadece gerekli dosyaları indirtiyor sistem güncellemesi için. huawei neden bize yazılımın 4 gb ını komple baştan indirtiyor anlamak güç..
  • Bana da geldi bugün güncelleme. Bizim beta sürümü açılmadı henüz dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mell88 -- 17 Kasım 2019; 19:10:38 >
  • Batarya hızlı boşalıyor yeni güncellemede.
  • Ben evdeki sony 55XF9005 tv me koblosuz projeksiyon ile bağlanamıyorum.
    Evde 2 telefon daha var biri general mobile diğeri Xiaomi, tek haraket de anında bağlanıyorlar.
    Sıkıntı bende mi sizlerde durum nasıl kullanan var mı?
  • Hocam benim vestel TV her bağlanırken şifre soruyor şifreyi çabuk girip bağlan diyorum hata veriyor tekrar dene diyorum. Sonra listede TV çıkıyor bağlan dediğimde bağlanıyor. TV 2013 model.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam bende lg 42la660s tv var.projeksiyon moduyla sıkıntısız bir şekilde bağlanabiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jakabo34

Ben evdeki sony 55XF9005 tv me koblosuz projeksiyon ile bağlanamıyorum.
    Evde 2 telefon daha var biri general mobile diğeri Xiaomi, tek haraket de anında bağlanıyorlar.
    Sıkıntı bende mi sizlerde durum nasıl kullanan var mı?
    tv'm 2012 model. LG 47LB670v. güncellemesi var mıdır tv nin bi bakın derim. kablosuz projeksiyon sorunsuz şekilde çalışıyor bende de. screen share moduna alıyorum tv yi, telefondan da kablosuz projeksiyon dediğimde şifreyi girip bağlanıyorum sorunsuz. başka bir tv de deneyebilme şansınız varsa deneyin derim. tv de kanal sıralaması sizin için sorun değilse tv yi başlangıç ayarlarına döndürün isterseniz. yalnız dikkat edin, kanal falan her şey silinecek, baştan kanal arama ve sıralama yapmak durumunda kalırsınız. turkcell tv, tivibu yada harici uydu cihazı kullanıyorsanız kanallara birşey olmaz.

• Mikail hocam, dediğiniz gibi yaptım, pili sıfırladım kapalıyken %100 doldurdum... Cihazı kapalı bıraktım.. Sabah actigimda teli %80 de açıldı... Demekki pilde güç kaybı var ve değişmesi gerek.. 1.5 yıldır teli çok aktif kullanıyordym.. Ve genelde pil %40 lara düşünce fullliyordum...

• quote:

Orijinalden alıntı: RİDEN7

Mikail hocam, dediğiniz gibi yaptım, pili sıfırladım kapalıyken %100 doldurdum... Cihazı kapalı bıraktım.. Sabah actigimda teli %80 de açıldı... Demekki pilde güç kaybı var ve değişmesi gerek.. 1.5 yıldır teli çok aktif kullanıyordym.. Ve genelde pil %40 lara düşünce fullliyordum...
    Hiç beklemeyin ilk müsait zamanda servise gidin. Değiştirsinler pilini..

• rasit019 kullanıcısına yanıt
    Bende aksine ilk defa cihazda 7 saat ekran süresi aldım.

• Son güncellemeden sonra pilin hızlı bittiğini düşünüyorum. İphone telefonlarda olduğu gibi batarya durumunu görebiliceğimiz bir uygulama ya da yöntem var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faollala

Son güncellemeden sonra pilin hızlı bittiğini düşünüyorum. İphone telefonlarda olduğu gibi batarya durumunu görebiliceğimiz bir uygulama ya da yöntem var mı?
    ben de bir ara lg telefonumda bakmıştım bu tarz programlara ama güvenli sonuç vermiyor ne yazık ki.. android sisteminde iphone gibi bataryamın şu kadar yüzdesi iyiymiş diye bir sistemi yok ne yazık ki..

evet güncellemeyle biraz daha hızlı gidiyor. android 10 çıkması yakındır.. yükleyip, verilerimizi yedekleyip hepimiz hard format atıcaz
  • Darknesia kullanıcısına yanıt
    kesin çözümü bulmuşsunuz hocam

• Darknesia kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam kesin çözüm olmuş sizin ki

• Video çekerken gürültülü ortamda ses çok kötü çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim

• Batarya iyi gidiyordu şarjdan %100 cıkardıktan sonra birkaç dk sonra %96 düştü.İlginç her şey kapalıydı :) batarya mı ölüyor ya da yazılımsal mı anlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.