Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler youtubeda video izlerken ana menüye döndüğüm zaman video kapanıyor mesela 101 oynuyorum ana menüye veya WhatsAppa falan giriyorum okeyden de internet bağlantısını kesiyor neden olabilir biliyor musunuz???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarioktay -- 22 Mart 2020; 13:14:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EMUI 10.1 alacak Huawei modelleri Huawei P20 ve Huawei P20 Pro varmış arkadaşlar...

daha emui 10 gelmedi...
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Sanırım bu virüs olayından dolayı epey sarkacak güncellemeler

• Şubat ta gelecek deniyordu, marta sarktı dediler. 17 Mart oldu ama henüz ortalarda güncelleme felan gözükmüyor

• virüs konusuyla beraber herşey birbirine girdi. süreç nasıl işler neler olur hiçkimse birşey bilemiyor. güncelleme sarktı ama daha da sarkacak gibi geliyor bana.

10.1 güncellemesi için de gelmesi zor bir ihtimal, birkaç sitede okumuştum ama geçerliliği olup olmadığını zaman gösterecek..
  • Gelmez arkadaşlar sırf bu sinir bozucu durumdan dolayı tabi bi de 4 saat ekran açık süresi de var bu nedenle p30 a geçtim sıkıntım kalmadı emiu 10 ve 9 saat ekran süresi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okanic kullanıcısına yanıt
    Benim emui 9 ile 7 saat aldığım oldu. Akşama kadar mobil veri akşam wifi, bluetooth açık, konuşma, WhatsApp, instagram, Facebook, Twitter vs kullanırım. Kolay kolay 5 saat altına düşmez

• . 387 güncellemesi geldi arkadaşlar. Destek / guncelleme bölümünden ulaşabilirsiniz. Mart ayı güvenlik yamasını içeriyor. 200 küsür mb.

Gelmediyse birkaç güne size de gelecektir.

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    oh be size başladıysa biz mate 10 prolara da başlar herhalde
  • Huawei instagram sayfasına P20 serisine android 10 ne zaman gelecek diye sordum.aldığım cevap mayıs ayı içersinde dağıtması bekleniyor.

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

• comeback58 C kullanıcısına yanıt
    Uzadıkça uzuyor 😑

• .387 güncellemesi geldi...

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Az önce bana da geldi

• Bende baktım bana da gelmiş

• Yavaşlamış ısınıyor.Resmen ...:)Hard reset atayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 1 Nisan 2020; 9:21:8 >
  • beklemede azalan şarj sorunu iyileştirilmiş. gece 49'da bıraktığım telefon sabah 7'de gene 49'daydı...
  • selam arkadaşlar. yeni bir sorunla karşı karşıyayız. skype üzerinden yaklaşık 10 dakika konuşmam sırasında telefon gayet hissedilir derecede ısındı. sanıyorum güncellemenin etkisi de vardır.

telefonumda oyun yok gibi birşey, gereksiz hiçbir program yüklü değil. facebookun bile lite sürümü var daha önceleri ısınmayan telefon ısınır oldu

umarım 10 güncellemesi iyi olur..

bu arada format atınca ısınma sorunu çözüldü mü bir nebze?
    @kyaman06

ben tarayıcı olarak "brave" e geçtim. chrome dan kurtuldum mutluyum :) kendi filtresi var ve engellemede de iyi. işinize yararsa öneririm tarayıcı olarak. kullanıcı yorumlarını eksisözlükten okursanız yardımcı olabilir size.

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Ben tarayıcı olarak Opera'yı kullanıyorum, Opera dan iyi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mell88

Ben tarayıcı olarak Opera'yı kullanıyorum, Opera dan iyi mi?
    Operada vpn var ama aşırı yavaş. Kullanmiyorum ben. Bunda vpn yok ama bence iyi.. Reklam kaçırmıyor gibi birsey. Alışkanlıkları değiştirmek zor.

Bu som İnternet engellemesinde tanıstim. Memnunum. Tabi beklentilere göre değişir

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.