Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
85
Favori
602.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3 aylık bir mate 9 aldım TR garantili.
    cihazın pili 2 saat ekran kullanımı sonrası %50 %60lara düştü

bu değer çok kötü değil mi?

evde kısık parlaklıkta hemde?

ya saat sayacı hatalı ya pil ölmüş mü?
  • formula 1 kullanıcısına yanıt
    Garanti ve distribütör farkıdır ve en önemlisi de fazla kâr koymaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nastasia

Cihazında bootloader kilidi açan arkadaşlara kolay bir root yöntemi en kısa sürede de custom rom yükleme anlatımı yapmaya çalışacağım iyi forumlar

Mate 9 root

https://youtu.be/PuZW-4nSWJM

Bekliyoruz hocam şimdiden elinize saglik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AydiN_8520 A kullanıcısına yanıt
    Bende gsm iletisimden aldim. L29C185B172 i kurmustum gecen günde 181 i kurdum. Dusuk mb olani indirip kursum sorun cikmadi

• barisx3 kullanıcısına yanıt
    Bendeki surum L29C185B sürümü hocam 432 sürümü degil. Ayrica bundan onceki 172 surumunde bende de 7-8 gb veri indirmişti ve kurulmamisti. Eger baktiniz yuksek veri indiriyorsa bilinki hata verecek. Siz dusuk mb olanlaei indirin sorun cikmiyor genelde

• quote:

Orijinalden alıntı: dejavu178

quote:

Orijinalden alıntı: oguzatagan

quote:

Orijinalden alıntı: dejavu178

Selamlar son iki gündür şarj çok çabuk bitmeye başladı normalde 7-8 saat ekran süresi alırken dün ve bugün 3.30-4 civarı bir rakam aldım ve şuan telefon durduğu yerde ısınıyordu kullanım detaylarına baktım ve Android Sistemi %35 lik bir kullanımda şuan, uçak moduna alıp normal tasarruf moduna çektim ısınma durdu suanlik, sebebi nedir Android Sistemi neden bu kadar yemeye başladı pili, yaşayan varsa çözümü nasıl oldu teşekkürler

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

pil konusunda banada bluetooth kullandıktan sonra aynı şey oluyor bluetooth la işim bitince kapatıyorum yüzde 10 civarı kullanım gösteriyor şarj hızlı bi şekilde bitiyor. Android sistem de yüzde 25 leri görüyor telefonu yeniden başlatınca düzeliyor sanırım takılıyor bluetooth. ilginç ama düzeltilmesi lazım. bunu nereye bildirebiliriz geri dönüş yazılım güncellemesi açısından fikri olan var mı?

Telefonu şarj ederken uçak modu yapıp ediyorum şarj olduktan sonra uçak modunu deaktif ettiğimde bluetooth açılıyor otomatik olarak onu anlamış değilim henüz, galiba benim sorunum da bluetoothtan kanyakli, telefonu kapatmak yerine uçak modu ve güç tasarrufuna alıyorum bir süre kendine gelince uçak modundan çıkıyorum sonra güç tasarrufundan cikiyorum. B158 surumundeyim belki yeni çıkan sürümlerde yoktur böyle bir hata ama pil performansı açısından güvenmiyorum üst sürümlere

kesinlikle bluetooth tan kaynaklı çünkü hep bluetooth ile ilgili işlem yaptıktan sonra bana hızlı bi şekilde şarj düşme işlemi oluyor. telefon u yeniden başlatıyorum düzeliyor. zaten bluetooth açık olduğunda ve bluetooth simgesine 2 kere tıklamazsan kapanmıyor yani tek tıklama kapatmıyor bundan kıllanmıştım. takip ettim ve gerçekten bluetooth sanırım takılı kalıyor. ben b182 sürümde yim hala aynı 185 e güncelleyeceğim bakalım ama firmware finder kimlik doğrulama hatası veriyor. hwota ile güncelleyeceğim ama vakit bulmam lazım.

• Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt
    Peki Kaç Dakika da Kurdun Ve Ne Zaman Guncelledin

• Arkadaslar Su An Bu Sekil de Normal mi Dogrulanıyor Diyor Tekrar 511 MB İndiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AydiN_8520 -- 16 Haziran 2017; 9:8:23 >

• formula 1 kullanıcısına yanıt
    Huawei Türkiye Garantili veya İthalatçı Garantili diye cihazların yanlarında yazıyor zaten.

2200 TL civarına İthalatçı Garantili alınan cihazlara , Huawei Türkiye garanti vermiyor.Cihazınızda herhangi bir sorun olduğunda ya satın aldığınız firma yada onun yönlendirdiği servis ile muhatap olmak zorundasınız.

Huawei Türkiye Garantili alacağım diyorsanızda istenen fiyat 2900 TL.

İşin özü bu...
  • arkadaşlar çekilen fotograflarda telefonun markası reklam olarak çıkıyor. kaldırmanın bir yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToReS333

merhaba,

telefonu cift sim olarak kullanıyorum. whatsapp için ikiz uygulamayı aktifleştirdim ancak uygulamalar stabil çalışmıyor. iletiler vs saglıklı gelmemeye basladı. ben whatsapp a girdikten sonra iletiler ulaşıyor vs.

bununla ilgili çözümü olan var mı? tesekkurler

merhaba,

çift sim kart kullanıp bu sıkıntıyı yasayan kimse yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: d0lphinn

arkadaşlar çekilen fotograflarda telefonun markası reklam olarak çıkıyor. kaldırmanın bir yolu var mı?

Kamera ya gir, ekranı sola çek, "filigranları otomatik ekle" kapat

• quote:

quote:

merhaba,

telefonu cift sim olarak kullanıyorum. whatsapp için ikiz uygulamayı aktifleştirdim ancak uygulamalar stabil çalışmıyor. iletiler vs saglıklı gelmemeye basladı. ben whatsapp a girdikten sonra iletiler ulaşıyor vs.

bununla ilgili çözümü olan var mı? tesekkurler

merhaba,

çift sim kart kullanıp bu sıkıntıyı yasayan kimse yok mu?

Ben de çift sim kullanıyorum (tcell ve vodafone)
    whatsapp bildirimleri geç veya uygulamaya girince gelmeye başlamıştı.
    internetden epey bir şey okudum ve son çare uygulamayı kaldırıp tekrar kurdum o zaman düzeldi.
    geçtiğimiz gün yine ancak uygulamaya girince gelen mesajları görünce fazla kullanmadığım hattaki whatsapp ı ikiz uygulamalardan kaldırdım ve sorun kalmadı. umarım problem budur ve tekrarlamaz. benim için pek sorun değil çünkü çoğunlukla şirket hattımı kullanıyorum ve şahsi hattımdaki whatsapp a pek gerek duymuyorum.

• tek uygulamaya gecınce sorun duzeliyor ama benim aktif cift whatsapp kullanımım oluyor. whatsapp a mail yazıcam bakalım ne olacak

• Çift sim Turkcell ve Vodafone kullanıyorum telefonda WhatsApp bildirim sorunu root yapmadan önce yaşamıştım root ve custom rom olan RomAur kurduktan sonra da hiç yaşamadım bilgi vermek istedim.

• nastasia kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkürler nastasia. ROM işlemleriyle pek ugrasmak istemiyorum.

Huawei ve Whatsapp müşteri hizmelerine mail yazmıstım her iki taraftanda gelen cevapları yardımcı olması acısından iletiyorum. Huaweinin dedigi adımları yaptım bakalım bundan sonraki sürecte ne olacak? sonucları iletirim. whatsapp'ın beni bir türlü anlamayısınada ayrı bir ayar oldum. bu son gelen mesaj, bir öncekinde de bildirim ayarlarınızı acın seklinde standart bi cevap geldi. biz zaten bildirimi kapatıp niye gelmiyor acaba diye dert yanıyorduk :)

**

Sayın Müşterimiz,

Müşteri Hizmetleri kanalımız aracılığıyla bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Sizler için sağlayabileceğimiz her türlü destek ve iyileştirme çalışmaları için yeni öneri ve ihtiyaçlarınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

Not: Bu işlemin başarılı olabilmesi için öncellikle "Ayarlar> Pil > Ekran Kilitlenince Uygulamaları Kapat" ayarlarını yapılandırdığınızdan ve "Uygulamalar" > "Bildirimler" özelliklerini güncellediğinizden emin olunuz.

Android 7 sürümüne sahip olan cihazlar için:

Öncelikle, Ayarlar> Uygulamalar > Özel Erişim > Pil Optimizasyonunu Yoksay seçeneğine giriş yapıp, İzin Verilenler > Tüm Uygulamalar adımlarını izleyerek ayar yapmak istediğini uygulamayı işaretleyebilirsiniz.

Bu işlemin ardından Ayarlar> Uygulamalar > Özel Erişim > Sistem Ayarlarını Değiştirme özelliğini seçip, bildirim almak istediğiniz uygulamayı işaretledikten sonra, "sistem ayarlarını değiştirmeye izin ver" seçeneğinizi aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

''Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür'' anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz.

Saygılarımızla,

Huawei Çözüm Merkezi

Huawei Türkiye

**

**

Merhaba,

Mesajınız için teşekkür ederiz.

Lütfen WhatsApp'ı bir telefon numarası için bir cihazda kullanabileceğinizi unutmayın. Her cihaz ya da telefon numarası değişiminde WhatsApp yeniden doğrulamanızı isteyecektir. Eğer cihazlar arasında devamlı değişim yaparsanız, sonuçta WhatsApp'ınız kilitlenebilir. Daha fazla bilgi için bu SSS makalesini okuyun.

Birden çok SIM'li kullanıcılarımızı desteklemeyi geliştirmek için çalışıyoruz, ama şu anda, WhatsApp'ı sadece bir telefon ve bir cihazda kullanabilirsiniz.

Saygılarımla,

Deniz

WhatsApp Destek Ekibi

**

• Rica ederim ama pil optimizizasyonu önemli zira iki Whatsapp kullanmak sömürüyor.Tabi bahsi geçen yöntem de kullanılabilir.İlerleyen yazılımlarda ikiz uygulamalar daha da stabil hale gelecektir.Ekstra bir çözüm bulursam paylaşırım .
  • nastasia kullanıcısına yanıt
    Çin versiyonunda whatsapp a çözüm bulamadık biz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kheldar

Çin versiyonunda whatsapp a çözüm bulamadık biz.

Evet XDA da birkaç soru gördüm bu konuda zira tek simli modeli de mail konusundan ve GPS konusundan şikayetçi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: AydiN_8520

Peki Kaç Dakika da Kurdun Ve Ne Zaman Guncelledin

İlk ciktigi gun guncelledim indirmeyle beraber toplam 10 dk civari surdu kurmasi

• 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.