Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
85
Favori
602.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Garip bir sekilde kisa bir sure sonra ekrandan 2. Uygulama gidiyor ve ikiz uygulama ayarlarda aktif. Kapatip acinca geliyor ama tekrar gidiyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToReS333

Garip bir sekilde kisa bir sure sonra ekrandan 2. Uygulama gidiyor ve ikiz uygulama ayarlarda aktif. Kapatip acinca geliyor ama tekrar gidiyor :)

Temiz bir kurulum yapmanızı tavsiye ederim full wipe dediğimiz şekilde zira Facebook ikiz uygulamada aynisini yaşadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Az Önce İndirdim Tamamını Ama Bu Sefer de Kırmızı Bir Ünlem İşareti İle Bir Uyarı Çıkıp Resetledi Güncelleme Olmuyor :(

• quote:

Orijinalden alıntı: AydiN_8520

Arkadaşlar Az Önce İndirdim Tamamını Ama Bu Sefer de Kırmızı Bir Ünlem İşareti İle Bir Uyarı Çıkıp Resetledi Güncelleme Olmuyor :(

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

Kardeş ben bunu indirmiştim ilk kurulumda hatasiz kurdu. İndir orda yazan boyuttan fazlasını indirmeye çalışırsa bilinki hata verecek. İndirmeden once ag ayarlarini unut deyip bastan baglanmanizi ve local host ile 8080 ayarlarını dogru yaptiginzidan emin olun. 10 dk da kurdu ya neden boyle sorun yasiyorsunuz anlamıyorum.

• Benim Su An 158'de Direkt Onu mu Kurcaz Ben İlk 172 Sonra 181 Kurayım Diye Ugrasıyorum. Ağ Ayarları Dogru da Kilit mi Var Acaba. Root Falan Yapmadım.

• Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt
    Mesela Ben de Settings te Bu Secenekler Var Diğerleri Yok Bir de Bilinmeyen Kaynaklardan Izın Ver Kapalı Benim Açık Olsada Aynı Kırmızı Bir Ünlem İşareti Çıkıp Reset Atıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AydiN_8520 -- 17 Haziran 2017; 8:20:17 >
  • Arkadaslar burdan alan oldu mu sorun yasayan ?
    İthalat garantililerde guncelleme sorunu felan oluyor dediler dogru mu ?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/huawei-mate-9-64gb-black-amp-mocho-brown-2-yil-delta-servis-garantili-cep-telefonu-285174223

• Arkadaşlar pil ömrü nasıl uzatabilirim

Birde aliexprrsten kılıf tavsiyeleri nelerdir

• Arkadaşlar ülke kodu Avrupa gözüküyor ama tr garantili (siteden kontrol ettim)

Pil ömrü en iyi olması için

Optimizationu yoksay ve ekran kapanınca uygulama kapat ayarları nadıl olmalı

6-7 saat alıyorum az geldi

• Arkadaşlar cafele camı arkadaşa taktırdım tüpteki sıvıyı da havada kalan kısımlara sürdü ama bir hafta sonra kavisli yerlere denk gelen kısımlar yine kalktı ve tozla doldu. Sanırım film veya ekranı tam kaplamayan camlardan alacağım sizden ricam bu cafelenin dokunma hissi çok iyiydi ve ekran kalitesini düşürmüyordu bunun gibi parmak yapışmayan ve renklerin kalitesini azaltmayan film veya cam önerebilir misiniz.

• sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    Ben burdan aldim, firma ilgili sikinti cikacagini sanmam.. ama otomatik guncelleme almiyor ..

• Bu cihazin ithalat garantili olanlari kesin olarak otadan guncelleme almiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalansindunya -- 17 Haziran 2017; 23:5:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami5357

Arkadaşlar cafele camı arkadaşa taktırdım tüpteki sıvıyı da havada kalan kısımlara sürdü ama bir hafta sonra kavisli yerlere denk gelen kısımlar yine kalktı ve tozla doldu. Sanırım film veya ekranı tam kaplamayan camlardan alacağım sizden ricam bu cafelenin dokunma hissi çok iyiydi ve ekran kalitesini düşürmüyordu bunun gibi parmak yapışmayan ve renklerin kalitesini azaltmayan film veya cam önerebilir misiniz.

Dafoni Huawei Mate 9 Tempered Glass Premium Cam Ekran Koruyucu nano teknoloji ile üretinle 5 katmanlı bir cam 59 tl civarı. Ben taktım oldukça kaliteli duruyor. Ancak kenarlarındaki boşluk üzerinden çıkan orjinal jelatinden birkaç milim daha kısa. ama yinede takıntı haline getirmezsen o kadarda dikkat çekmiyor
  • maxser M kullanıcısına yanıt
    Zamanla kenarlardan kalkma yapmıyor mu. Ben daha küçük olmasını istiyorum. Kullandığım cafele marka olan bir zaman sonra kenarlardan ayrıldı.

• Aranızda akıllı kapak kullanan varmı arkadaşlar..

Aliexpresten akıllı kapak sipariş etmiştim geldi. Taktım
    kapağı kapatınca kilitlemesi açınca ekranının uyanması lazım ama
    olmuyor. Kapağı kaldırıp arka tarafa çevirince yapıyor.Sebebini
    anlayamadım acaba ekranda nano cammı engel oluyor.

Böyle bir problemle karşılaşan oldumu?
  • hakankaran kullanıcısına yanıt
    Peki diğer cihazlarda oldugu gibi farkli ulkelerin romlarini yükleyebiliyor muyuz ? Ornegin TR cihazi kullanirken Polonya ya güncelleme gelmis ben o ulkenin romunu manuel yükleyebiliyorsam ota dan gelip gelmemesinin cokda bir önemi yok.

• C185 paralel cihazım var dün aldım play store dan uygulama yukluyordum birden durdu ve inmiyor yuklemiyor çıldırmak üzere her yolu denedim lutfen yardım :\
    Birde whatsapp bildirimleri çok geç geliyor ne yapmam gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurcan16 -- 18 Haziran 2017; 20:23:56 >
  • Merhabalar, bugün maalesef cihaza darbe geldi ve ekranda sadece siyah ve koyu fonlarda görünen kırmızı lekeler oluştu. Cihaz delta garantili ama Huawei Türkiye servisi ücret mukabili ekran değişimi yapar mı acaba? Fiyat vs bilgisi olan var mı?

Dokunmatik çalışıyor ve ekranda çatlak yok ama kırmızı mürekkep lekeleri rahatsız ediyor. Yorumlarınızı rica ediyorum

• Telefonum hızlı şarj etmiyor artık, napmam gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: DbA

Aranızda akıllı kapak kullanan varmı arkadaşlar..

Aliexpresten akıllı kapak sipariş etmiştim geldi. Taktım
    kapağı kapatınca kilitlemesi açınca ekranının uyanması lazım ama
    olmuyor. Kapağı kaldırıp arka tarafa çevirince yapıyor.Sebebini
    anlayamadım acaba ekranda nano cammı engel oluyor.

Böyle bir problemle karşılaşan oldumu?

Kılıfı kullanmıyorum ama ayarlar / akıllı yardım/ akıllı kapak ayarını aktif etmeyi deneyin. Muhtemelen olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.