Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
85
Favori
602.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şaka bir yana da hakkat 12 numara olacağım 12 numara FB taraftarı için önemlidir Kangvip'e geç hayatını yaşa derim Sen başla, ben takıldığın yerde elimden geldiğince destek sağlarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar. Bu telefonu almayı düşünüyorum. Ancak sadece kamerası için düşünüyorum. Sizce iyi bir tercih olur mu? S7 edge beğendim. Mate 9 pro ikisinin birleşimi tam aradığım telefon. Onu mu beklesem?
  • L29c185b ler icin 172 indiryorum suan firmware finder yoluyla

• spinoza66 S kullanıcısına yanıt
    8 saat normal. Kullanıma bağlı olarak süre değişiyor. %100 de şarjdan çıkarıp 2 saat aralıksız internet sosyal medya kullanımımda şarj %83-84 civarında oluyor. Oyun falan oynamıyorum ben ortalama 2 gün bekleme süresi ve 7-8 saat ekran süresi alıyorum. En fazla 8saat 40 dakika gördüm. Sürelere çok takılmamak lazım huzursuz ediyor sonra. Telefon fazlasıyla işinizi görecektir güle güle kullanın

• Vay arkadas ya 2.4 gb bisey indirdi simdide 5 gb lik biseyler indiriyor bu ne ya

• quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

Şaka bir yana da hakkat 12 numara olacağım 12 numara FB taraftarı için önemlidir Kangvip'e geç hayatını yaşa derim Sen başla, ben takıldığın yerde elimden geldiğince destek sağlarım

merhaba cihaza kanvip slim kurdum sıkıntı yok fakat bunu kurarsam açılış ekranında kalıp e recovery açıyor devamlı

https://forum.xda-developers.com/mate-9/development/rom-romaurb175v1-0-t3575146

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Mesajda sıkıntı var herhalde, gitmiyor.. Ben de bu romu kuramadım maalesef... Ne yaptıysam olmadı. Sen v1.2'yi denedin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

Merhaba hocam. Mesajda sıkıntı var herhalde, gitmiyor.. Ben de bu romu kuramadım maalesef... Ne yaptıysam olmadı. Sen v1.2'yi denedin mi?

aynen kuurlmuyor dostum kuruluyor cihaz recovery den atıyor devamlı sende twrp yedek varmı benim cihazda geldi bugün direk rootladım B185C138 ile geldi.

adam akıllı room bulamadım ben ya
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Bu romu kurmayı denedikten sonra Twrp ile yedek ile bile geri dönemedim ben.. Allah'tan Çin sürüme geçmiştim de dload ile kurtardım cihazı.. Bence en güzeli bu Çin sürümü, tabi eğer romlar ile uğraşacaksan..

• Defalarca indirdirm 185b172 i ama her seferinde dogrulanmadi diyip kurmadi. Bi yazilimin tamamen resmi olarak yayinlanip yayinlanmadigini gorebilecegimiz bi site var mi ? Hic yoktan 15 gb harcadım kotamdan ya Akk yuzunden internet hizim düşecek bi ay eziyet cek

• Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Eğer böyle bir program ya da telefonun kendi özelliği varsa herkesin Pc ile işinin daha pratik olmasını sağlayacaktır diye düşünüyorum.

Bende Sony kullanırken, Sony Comparation programını indirip, evde pc'ye usb vb bir kablo olmadan Wİ-Fi yardımıyla bağlanabiliyor, dosya aktarımı yapabiliyordum.

Mate 9 içinde böyle bir durum/özellik var mıdır? Telefonu Usb kablo vs kullanmadan Wi-Fi üzerinden PC'ye bağlayıp dosya (Resim,Müzik) aktarımı sağlayabilir miyim?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • can59 kullanıcısına yanıt
    Mixplorer dosya yöneticisi ile ftp üzerinden aynı wlan üzerinde dosya transferi yapabilirsiniz.
  • arkadaşlar merhaba..
    lenovo vibe x2 vefat edince 2 gün önce bende aranıza katıldım.daha önce yaklaşık 4 sene huawei ideos x5 kullandığım için huaweiyi biliyorum sağlamdır..
    mediamarktan aldım gittigidiyor üzerinden.
    ringke smoke kılıf siparişi verdim.
    ekran koruyucu olarak kendi kullandığınız varsa tavsiyeye ihtiyacım var.acil ihtiyacım yok önceki yorumlarda dünyaca tanınan markaların mate 9 için daha koruyucu çıkartmadığını okumuştum onlarıda bekleyebilirim.ekranı tam olarak kapatan sağlam kırılmaz parmak izi bırakmayan ve dokunmatiğe olumsuz etkisi olmayan bir koruyucu arıyorum.
  • Bugun kamerasıni test etme firsatim oldu. BU NEDİR ABİ YA dedim. Arkadaslar cihaz MÜKEMMEL!!! kafanizdaki tum modelleri silin ve eger dusunuyorsaniz hemen alin👍

• bu cihaza kesinlikle dload yöntemiyle room yüklenmiyor yüzde 5 de hata veriyor yüklerken kaç kere denedim

Cihaz modeli l29c185
  • can59 kullanıcısına yanıt
    Airdroid sistemi var hocam ancak ona gerek kalmadan manuel olarak kabloyla yada hisuite ile de işinizi daha hızli görebilirsiniz, ama kablosuz olarak airdroid işinizi görecektir

• MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    Hangi sürümü önerirsin Mehmet hocam, aur da gözüm var ama sizde sıkıntı çıkmış brick olsun istemiyorum şuan C432B156 dayım, pekde gecesim yok başka bölge koduna Avrupa en iyisi oldu mate 7 mate 8 p9 vs de her zaman

• silversin S kullanıcısına yanıt
    Dafoni nano glass hocam biraz pahalı ama kaliteli bi kere 70 80 cm den ince bir kılıf la düşürdüm hiç bişey olmadı ayrıca kalınlık yapmıyo dokunmatige ve ekranın kavisli bölgesine bir olumsuz etki yaratmıyor. Ayrıca kompozit malzemesi sayesinde daha da güvenli olduğu söyleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

bu cihaza kesinlikle dload yöntemiyle room yüklenmiyor yüzde 5 de hata veriyor yüklerken kaç kere denedim

Cihaz modeli l29c185

Decrypted data ve huaweinin rom doğrulama olayları yüzünden böyle oluyor hocam, ya uygun zamanı bekliceksiniz yada funkyhuawei yöntemini (ücretli) kullanacaksiniz, ana mesaj da ilgili linkler ve açıklamalar mevcut hocam

• Arkadaşlar bugün delta garantili sıfır bir cihaz aldım. Telefon 4g olarak gözüküyor.4.5 g çıkmıyor nedeni ne olabilir ?
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.