Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
85
Favori
602.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlı olsun dostum şuan gittigidiyor media markt indiirmli 2882 TL dende cumartesi almayı düşünüyorum
  • Cihazin dokunmatigini begenmiyordum bazen takiliyor gibiydi uzerinde fabrika cikisli olan ekran koruyucu jelatini cikardim dokunmatik hassasiyeti akla zarar derece artti inanamadim keske daha once cikarsaymisim kesinlikle cikartin bu sekilde kullanan arkadas varsa ohh beee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nighthunter9

Cihazin dokunmatigini begenmiyordum bazen takiliyor gibiydi uzerinde fabrika cikisli olan ekran koruyucu jelatini cikardim dokunmatik hassasiyeti akla zarar derece artti inanamadim keske daha once cikarsaymisim kesinlikle cikartin bu sekilde kullanan arkadas varsa ohh beee

ilerleyen zamanlarda ekran çizildi diye stres olabilirsiniz :)
  • nighthunter9 N kullanıcısına yanıt
    Hocam birde benim gibi cam koruyucuyla kullansan kesin cihazı kırarsın, nano sipariş ettim henüz gelmedi.
  • n11 de zore marka nano camlar var ben iphon bide samsung da kullanınmıştım fena marka değil 16 tl 35 tl arası satılıyor n11 ve gittigidiyorda mobilcadde dafoni marka oda 69 tl bence arasında cok fark yok dafoni uluslararası bir marka değil spigen gibi verus vs. spigenin cam ekran koruycuları mükemmel diyebilirim parmak izi bile bırakmıyor verdiği dokunma hissi çok güzel ama mate 9 için yok işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodeRed

Normal şartlarda bootloader kilidini açtığınızda garanti gider, fakat google uygulamaları system de önyüklü geldiği için silinmezler.

Cihaz için şuan sadece iki servis firmware var (c636,c00) bunları rebanding yaparak cihazınıza kurabilirsiniz. burada.

Root için burada.

@MikaHakkinen e bir danışın olayı onun başına gelmişti sanırım, değil mi Mehmet hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

ilk çıktığında mate 9 altın renk vatandan almıştım fakat sonra satmıştım mate 9 dan sonra hiçbir cihaz tat vermedi

simsiyah veya kahverengi renk arasında kalmıştım kahverengi aldım şimdi...

adamlar yarım saat içinde kargoya verdi...

yarın elimde olur bakalım nasıl çıkacak

Hayırlı uğurlu olsun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: -Sniper-

quote:

ilk çıktığında mate 9 altın renk vatandan almıştım fakat sonra satmıştım mate 9 dan sonra hiçbir cihaz tat vermedi

simsiyah veya kahverengi renk arasında kalmıştım kahverengi aldım şimdi...

adamlar yarım saat içinde kargoya verdi...

yarın elimde olur bakalım nasıl çıkacak

Hayırlı uğurlu olsun hocam

Sağol hocam

• Merhaba arkadaşlar, Kısa bir soru. Huawei mate 9 da ne kadar ekrak süresi aldığına nerden bakıyorsun. Pil kısmından bakınca dinlenme moduyla beraber toplam süreyi gösteriyor. Şimden cevap için teşekkürler.
  • spinoza66 S kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>pil>tüketim seviyesi>donanım>ekran

• principino kullanıcısına yanıt
    Çok Teşekkür ederim. Normal şartlarda ne kadar ekran süresi alıyorsun hocam. Benimkisi 2:30 saat sonra pil yüzde 60'a düştü. Sence normal mi.
  • spinoza66 S kullanıcısına yanıt
    Yoğun kullanım da 7,8 belki 9 saat alırsınız uzun kullanimda 45 saat bir bekleme süresine karşılık 4,5 saat civarında ekran süresi alırsıniz

• -Sniper- kullanıcısına yanıt
    Sağolasın Ozan👍Fırsat bulabilirsem hazırlayacağım da zaman yok bu sıralar maalesef.. Yardıma ihtiyacı olanlar özelden ulaşabilirler.. Foruma bile giremiyorum baksana, geriden takip ediyorum. Bu arada kulübe 12 numara lazımsa beni de ekle 😂😂

C185 Ortadoğu sürüm, sahibinden'den aldım. Çift sim. C185B110 ile aldım. Sana zahmet 😇

• bcansu B kullanıcısına yanıt
    Rica ederim dostum. Yine birşey olursa buradayım 👍

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Biraz geç kalmış bir cevap olabilir hocam. Ben Mocha kullanıyorum ve dediğin gibi arkası mat cihazın. Yanlar parlak, arkası mat 👍

• MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    10 numaraya alayım seni Mehmet sıranın bir önemli yok bu arada arkadaşlar kimin bilgilerini ne zaman elde edersem ekliyorum gelecek hafta içi hala B176 gelmezse kangvipe geçicem Mehmet senden yardım alarak o zaman bende hazırlayabilirim bir Guide konumuza biraz da fotoğrafçılik üzerine durmamiz lazım on numara lenslerimiz var ama pek sesimiz çıkmadı forumca bu konuda

• quote:

quote:

Cihazin dokunmatigini begenmiyordum bazen takiliyor gibiydi uzerinde fabrika cikisli olan ekran koruyucu jelatini cikardim dokunmatik hassasiyeti akla zarar derece artti inanamadim keske daha once cikarsaymisim kesinlikle cikartin bu sekilde kullanan arkadas varsa ohh beee

Kardesim bu sekilde sinir hastasi olacagima ve teli degistirsemmi acaba bu yuzden diye dusunecegime varsin 1 sene sonra ekranim çizik dolsun ekrani degistiririm daha karlı inan ve çıkarınca oyle guzel olduki dokunmatik inanılır gibi degil bu kadar farkettigine inanamıyorum...

• -Sniper- kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim benim aşağı yukarı 8 saate yakın. Bu da normal bir süre anladığım kadarıyla.
  • quote:

quote:

quote:

Kardesim bu sekilde sinir hastasi olacagima ve teli degistirsemmi acaba bu yuzden diye dusunecegime varsin 1 sene sonra ekranim çizik dolsun ekrani degistiririm daha karlı inan ve çıkarınca oyle guzel olduki dokunmatik inanılır gibi degil bu kadar farkettigine inanamıyorum...

Ben de kaplamasız kullandım ve çizdim. Sert bir şeye temas etmedi. Cepte kumaştan bile çiziliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.