Şimdi Ara

HTC 10 32 GB Dubai (Black/Grey) 800TL Fotograf Eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
2
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Bataryasini 1-1,5 sene once serviste tanidigim araciligi sayesinde orjinali ile degistirttim. İkinci hattim icin kullaniyordum ancak cift hatli telefon aldigim icin artik ihtiyacim kalmadi. Direkt bataryasindan bahsettim zira bu cihazin normal batarya omru de oldukca kisaydi.

Degisen batarya ile gunluk kullaninda LTE / Wi Fi karisik bir sekilde 4-5 saat ekran suresi aliyorum. Ancak oyun vs oynanirsa dogru orantili bir sekilde batarya kullanimi dusuyor. Tamamen gunluk kullanima bagli.Benim gunluk kullanimim ozellikle Spotify ( bu cihazin kulaklik ses cikisi muazzam seviyede ), Instagram, Chrome, WhatsApp ve telefon aramalari ile kullanildi.

Kozmetik olarak ekranda kilcal kullanima bagli cizikler, arka kasada birkac cizik mevcut. Bunlar disinda hicbir sorunu yok. Hizli sarj ile max 1 saat 20 dakika icerisinde full sarj oluyor. Kamerasi, parmak izi vs. sorunsuz bir sekilde calisiyor.

Ek olarak cihazin arka kasasi gri, on kismi ise siyah renkte. Turkiyede satilan tek renkli modellerin disinda yurtdisinda cihaz bu sekilde satilmakta. Dolayisiyla ekran veya kasa degisimi soz konusu degildir.

Cihaz ile birlikte sarj kablosu, sarj adaptoru verilmeyecektir. Sadece cihaz olarak satisa sunulmustur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peregrino -- 30 Ekim 2020; 15:0:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.