Şimdi Ara

HP OMEN KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.123
Cevap
26
Favori
96.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Windos icin sadece yetiyor mu peki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarin fanindan surtmeye benzer bir ses geliyor teknik servise ses kaydini attigimda fanin degismesi lazim dedi ayni sorunu yasayan varmi ?

• Akagami No Shanks kullanıcısına yanıt
    Çok ince bir ses geliyor o şekilde. Yazın göstereceğim. Hoparlörde de sıkıntı var. Düzeleceğini düşünüyorum

• Miyovsdinie kullanıcısına yanıt
    Hocam ben garantiye verdim 3 gün içinde değiştirdiler vatanın kampanya tarzında birşeyi varmış aldığınız herhangi bir ürün 6 ay içinde sorun çıkartırsa 0 ı ile değiştiriyolarmış yada para iadesi yapıyorlarmış aklınızda bulunsun
  • Akagami No Shanks kullanıcısına yanıt
    Bilmiyordum hocam sağolun. 6 ayı geçmediyse yollarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Akagami No Shanks

Hocam ben garantiye verdim 3 gün içinde değiştirdiler vatanın kampanya tarzında birşeyi varmış aldığınız herhangi bir ürün 6 ay içinde sorun çıkartırsa 0 ı ile değiştiriyolarmış yada para iadesi yapıyorlarmış aklınızda bulunsun

hocam vatan hayatta 6 ay içinde sorun çıkarsa para iadesi yapmaz, ha değiştirirmi bilmem ama para iadesi yapmaz.

• Sizde de masaüstüne sağ tıklayınca gecikmeyle açılıyor mu ? Yoksa direk mi açılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam vatanda bize isterseniz değiştirelim isterseniz para iadesi yapalım başka bir ürün alın dedi bizde kdv indiriyle aldığımız için değişim istedik belki para iadesinden kastı vatandan başka bir ürün almak içindir yani nakit vermiyor olabilirler tam bilmiyorum

• Bu Vatan Bilgisayar'da satılan cihazlarla verilen Windows 10 işletim sisteminin haricen aldığımız lisanslı Windows 10'dan bir farkı var mı?

• Bende HP Omen 17 AN003NT cihazı aldım. PUBG diye bir oyunda 90 dereceyi buluyor. anlık ama 87-90-88 gidip geliyor. OMEN yazısının oldugu yer bariz ısınıyor. klavyede hissetmedim bende. ama 90 dereceleri bulması normal mi bilemedim :( garantilik bir durum var mı ? bunun ısısını indirmek için neler önerirsiniz.

Ayrıca OMEN tuşu bende de çalışmıyor. facebooktan hp sayfasına yazdım bakalm bana da kurulum usb si gönderir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GhosTBusteR_ -- 17 Mart 2018; 22:25:32 >
  • bende bu cihazı alarak aranıza katıldım bence gayet şık bir cihaz tek sıkıntısı omen tuşuna bastıktan sonra gpu sıcaklığını göstermemesi.
  • GhosTBusteR_ G kullanıcısına yanıt
    17 olanin o kadar isinmamasi gerekiyor. Notebook fan control ile pavilion 17 yi secip fani yuzde 70 ayarlayip deneyin bir de. Ya sorun var yada hp otomatik fan sistemi sorunlu

• Arkadaşlar selam , ben de 1 ay önce bu modeli satın aldım , ilginç bir sıkıntı mevcut , OBS ile yayın yapmaya çalıştığım zamanlar , OBS programının ön izlemesinde görüntünün kastığını görüyorum ve yayını açtığım zaman da yayında takılmalar kasmalar oluyor , 100/100mbit Download/Upload hızında internetim mevcut , yani obs ayarları ile ilgili her hangi bir problemim yok. Şöyle ilginç bir şey fark ettim , şarj kablosunu çıkardığım zaman obs arayüzünde önizleme görüntüsündeki kasma geçiyor ve yayın başlattığım zaman gayet akıcı bir şekilde yayın yapabiliyorum. Ancak şarj kablosunu taktığım anda yayın tekrar kasmaya başlıyor. Bu problemi daha önce yaşayan oldu mu ? Aramızda bu pc'ye sahip olup OBS ile akıcı bir şekilde twitch yayını yapan var mı acaba ?
  • Arkadaşlar selam, hp omen 15 ce008nt modeli nasıl çok ısınıyor mu? Bugün alınıp nakite çevrilmiş bir cihaz denk geldi daha kutusu acilmamis. 4600den veriyor. Çok ısınıyor mu alınır mı sizce? Acil cevap yazabilir misiniz?

• Aynı modeli kullanmaktayım evet ısınıyor. Sonuçta laptop bu ısınma sorunu illaki olur. Ancak ısınması oyunlarda her hangi bir performans düşüşüne neden olmuyor kesinlikle. 4500e bende verebilirim kutusu açılmış sadece steam obs ve pubg yüklü :D

şaka bir yana rahat rahat alabilirsin , ısınması ne tuş takımını ne de performansını kesinlikle etkilemiyor. Tabi bir soğutucu kullansan çok daha tatlı olacağı aşikar :)
  • Başlıkta ki modeli aldım,yarın teslim edilecek çok uzun süre araştırdığım ve incelediğim(hemen hemen bütün türkçe ve ingilizce kaynaklar)bir laptopdu açıkcası ve değeceğini düşünüyorum.Aldıktan sonra ilk izlenimlerimi yazacağım
    edit:Cihaz da hiç bir kronik sıkıntı yok ama sağ fandan fan sesi geliyor biraz fazla yada ben kafaya taktım bilmiyorum :D
    onun dışında hiç bir sıkıntı yok ölü piksel,ışık süzmesi,omen tuşu çalışmama sorunu vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stahli -- 25 Mart 2018; 14:4:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencaner

Arkadaşlar selam, hp omen 15 ce008nt modeli nasıl çok ısınıyor mu? Bugün alınıp nakite çevrilmiş bir cihaz denk geldi daha kutusu acilmamis. 4600den veriyor. Çok ısınıyor mu alınır mı sizce? Acil cevap yazabilir misiniz?

pubg ve overwatch da yaklaşık 3 er saat oynadım 2 gün aralıklarla ama ısı değerleri maks 75 i görüyor mesela hp coolsense kapattığımda pubg de 80 e çıktı coolsense açınca tekrar 70lere düştü yani ısı değerleri gayet güzel şu anda
  • 17 inçlik mi alsaydım diyorum ama aralarında çok bi fark var mı acaba ? Ekran olarak

• Kasanın sağ tarafından ses gelen arkadaşlar nasıl bir yol izlediler acaba? Servise göndermeden çözebilen ya da zamanla kendiliğinden kaybolan var mı?

• Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim. Acer nitro 5, Lenovo y520, Dell 7577 ve HP Omen arasında kalmıştım. Tercihimi HP OMEN NB 15-CE007NT yana kullandım ve iyikide almışım diyorum. Diğer Markaların modellerinde forumlarda hep kronik sorunları olduğunu okumuştum. Aniden kapanma bataryadan güç alması, klavye sorunu gibi. Aldığım bilgisayarda şu anda hiçbir sıkıntı yok. Gittigidiyor’dan 3.600₺ ye aldım. HP ödül programı ile 480₺ indirim çekinede başvurdum. Düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim. Kurulum esnasındada HP müşteri hizmetlerinden çok yardımcı oldular sağolsunlar. Ertesi günde arayıp memnun olup olmadığımı sordular. CS GO ve Pub G oynuyorum. Pub G de yüksek kalitede gayet rahat oynuyorum. Birkaç saat sonrada hafif bir ısınma oluyor klavye ile ekran arasındaki kısımda. Ben genel olarak memnunum. Tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.