Şimdi Ara

HP OMEN KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.123
Cevap
26
Favori
96.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Webde takılırken, video izleme, müzik dinleme, yazı yazma yani günlük işlerde boştayken laptopun bataryası ne kadar gidiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtubeda tam ekran video izlerken ya da düz siyah ekran olduğu zaman sağ tarafta ince,boydan boya beyaz bir çizgi var. Çözünürlük 1920x1080 ve ölçeklendirme %125 olduğu zaman bu beyaz çizgi gözüküyor. Ölçeklendirmeyi %100 e alınca çizgi kayboluyor. Aynı şekilde çözünürlükle de oynayınca çizgi gözükmüyor. Bu neden olabilir bilgisi olanlar yardım ederse çok sevinirim

• 4-5 saat,pil dengeli ya da tasarruftayken.

Pil yüksek performansta olunca çok çabuk bitiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TC34 -- 21 Ocak 2018; 23:6:51 >
  • Arkadaşlar 128 GB ssd bana yeterli gelmiyor daha kapasitesi yüksek bir ssd alıp var olanla değiştirsem garantisi bozulur mu bilgisi olan var mı ?
  • TC34 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

• FBI-007 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba KDV indirimindeyken fiyatı ne kadardı? Ben 2 gün önce gece indirimiyle beraber en düşük 4999 TL fiyat görebildim. Acaba son zamanlarda 4500 TL civarı fiyat görebilen oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PCNerd -- 26 Ocak 2018; 15:36:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCNerd

Hocam merhaba KDV indirimindeyken fiyatı ne kadardı? Ben 2 gün önce gece indirimiyle beraber en düşük 4999 TL fiyat görebildim. Acaba son zamanlarda 4500 TL civarı fiyat görebilen oldu mu?

Aynen 4999 dan aşagıya düşmüyor fiyat bende o fiyattan verdim sipariş 480 tl iade ile 4519 a gelicek

• FBI-007 kullanıcısına yanıt
    Cevapladığınız için teşekkür ederim, hayırlı olsun cihazınız. Bende almayı düşünüyorum, dolar kuru bugünkünden daha düşük olduğu zamanlar 4500 TL civarına satılmış. Kuru bugüne endekslersek benzer indirimle 4700 4800 civarına denk geliyor. Acaba benzer indirim olur mu diye merak ediyorum. Olursa en azından 4700 seviyesine inerse almayı düşünüyorum. 4999 TL bence bu cihaz için biraz pahalı, muadilleri 4500 civarına rahatlıkla bulunabiliyor.
  • Beyler s.a dün bende ce007nt almış bulunmaktayım. 0 sıkıntılı bir şekilde gelmiştir. Fakat Omen tuşu çalışmıyor. nasıl çalıştırabilirim?
  • Hocam merhabalar, üstünden 1 aydan fazla geçmiş ama ne kadar fiyata satıldı hatırlıyormusunuz?
  • Arkadaşlar ben de media markt tan hp omen ce002nt model olanı aldım fakat bazı sıkıntılar var gibi..

sıkıntı şu ki masaüstünde sag tıklayınca sadece nvidia nın ekran kartı görünüyor ve intel in dahili grafik kartı görünmüyor.
    normalde yeni nesil işlemcilerin içinde intel in dahili ekran kartları var ve benim pc de bu görünmüyor donanımlara bakınca da ortada intel grafik kartı yok ....
    pc calısınca hep harici ekran kartı üzerinden calışıyor yani.. ( bu da daha cok enerjı harcamaya ve zorlanmaya fan sesine neden olur diye düşünüyorum.
    biraz araştırma sonucunda i7700hq işlemci üzerinde tumleşik ekran kartının ( intel hd 630 ekran kartı ) oldugunu öğrendim ve driver yüklersem sorun cözülür sandım..
    bunun driver ını veya i7700hq işlemci driver ını yükleyince de hep hata mesajı alıyorum..
    bu konuda aynı problemi yasayan başka bir arkadas var mı cok merak ediyorum..
    ACABA SİZLERDE DE AYNI SIKINTILI DURUM VAR MI YOK MU BİLMEK İSTİYORUM BU KONUDA BİLGİLENDİRME YAPIP YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVİNİRİM..
    Aksi halde bu sorun cözülemezse urunu istemeyerek de olsa iade etmek zorunda kalıcam..

• FERREC1 F kullanıcısına yanıt
    Hocam ce008nt var bende omen tusu calismiyor kayit defterinden birseyler silmistim sag tik sorunu icin ondan sonra calismamaya basladi siz duzelttinizmi ?

• vatan bilgisayar web sitesinden aldığım üründe bayağı ışık sızması var mağazadan değişim sağlayabilirmiyim yoksa web mağazasına mı yollamam gerekiyor tekrar bu sorun herkeste mi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: FBI-007

vatan bilgisayar web sitesinden aldığım üründe bayağı ışık sızması var mağazadan değişim sağlayabilirmiyim yoksa web mağazasına mı yollamam gerekiyor tekrar bu sorun herkeste mi var

ben 2 değişim yaptım, orada olan 4 kutuyu da açtık en iyi durumda olanı aldım. düşün en iyisinde bile vardı=))

• quote:

Orijinalden alıntı: darking_FB

quote:

Orijinalden alıntı: FBI-007

vatan bilgisayar web sitesinden aldığım üründe bayağı ışık sızması var mağazadan değişim sağlayabilirmiyim yoksa web mağazasına mı yollamam gerekiyor tekrar bu sorun herkeste mi var

ben 2 değişim yaptım, orada olan 4 kutuyu da açtık en iyi durumda olanı aldım. düşün en iyisinde bile vardı=))

Bende değiştirdim sadece bir yerde var çok fazla değil ama ilk gelen çok fenaydı kabul ettim direk

• HPSA analiz etmiyor arada manuel kontrol ediyorum, Bios için update gelmiş.
    bilgilerinize,
  • Hocam sendeki sızmanın fotoğrafını paylaşırmısın. Bende dün aldım ama sol alt köşede sızma var siyah ekranda belli oluyor aslında her tarafta var ama sol alt çok belli bana göre. Günlük kullanımda belli değil. Kıyaslama yapıp iade sürecini başlatmama yardımcı olsun istiyorum.

Buradan monitörünüzü test edin;http://www.pikseltesti.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g_boz -- 5 Şubat 2018; 14:23:3 >
  • bir arkadaş iki fanıda aynı hızda çalıştırılabileceğinden bahsetmişti bi sonuç çıktımı acaba
  • FERREC1 F kullanıcısına yanıt
    Hocam bende düşünüyorum almayı cb005e gore 400 lira farkı var ayni donanim ssd farkı var ısı degerleri nasıl bi sorunu var mı aydınlatır mısınız

• Arkadaşlar laptoptan gelen sesleri video çekip youtubeye paylaştım. Sesi fulleyip dinlerseniz rahatlıkla duyabilirsiniz. Bu yüzden bir kere yolladım fan değişti denilip geri yollandı ama aynı sesler çıkmaya devam ediyor. Sizde de böyle sesler mevcutmudur ?
    https://www.youtube.com/watch?v=plgKZi6PPvY&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=bLOssYomxLE&feature=youtu.be

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.